Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Дъртаняне, тъй като те гледам колко си Лъв в мирно... не ми се мисли що за страшилище си в проблемно време.
Тя твоята опашка цял живот настъпана, нищо съществено не си направил освен да цивриш по форумите като честна мома за пишка.

Кусура съм ти и Аз сега, ама от чисто Его що да не се направиш на мъж. Енджой, в интернет може да си гладоатор нищо че седнал на стола. И като гледам как ти прещраква машинката, не ми се мисли на живо.

Гледай си децата и семейството, закво кибичиш в интернет и се вреш между шамарите доброволно. Живей си животеца кротко, нали знаеш че може всичко, даже да не съм този за който се представям. :)

Чееееемер не става от Вас!
Още червено, че не ми се спами и в други теми, губят ми се още много патриотчета
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Дъртаняне, тъй като те гледам колко си Лъв в мирно... не ми се мисли що за страшилище си в проблемно време.
Тя твоята опашка цял живот настъпана, нищо съществено не си направил освен да цивриш по форумите като честна мома за пишка.

Кусура съм ти и Аз сега, ама от чисто Его що да не се направиш на мъж. Енджой, в интернет може да си гладоатор нищо че седнал на стола. И като гледам как ти прещраква машинката, не ми се мисли на живо.

Гледай си децата и семейството, закво кибичиш в интернет и се вреш между шамарите доброволно. Живей си животеца кротко, нали знаеш че може всичко, даже да не съм този за който се представям. :)

Чееееемер не става от Вас!
Още червено, че не ми се спами и в други теми, губят ми се още много патриотчета

С глупаци няма да споря, живей си живота съм ти казал и не се занимавай с мен.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Това последното за мен ли беше?

Не за мен защото съм на 32.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Логиката е същата и с темата.
Яд ме е на определени шарлатани тук които се имат за апостоли едва ли не, и всезнайковци.
че и дисекции ще ми правят на коментари.

А защо се обиждат? На мен като ми кажат нещо което съм не ми е убидно.
Бай Ганя бе, Алеко. То всичко си го пише там, Буров, и други видни.

Българина е Лентяй, какво обидно има?
Ето Юни Уеб, по цял ден е на компа, с какво е допринесъл на обществото, защо облъчва с предвидимите си глупости? Какво плаща, какво не плаща и кво ми държи лекции сякаш съм го е*ал, и знае кой съм и какво правя.

Кво е грешното?
Днес е Иго не хора, империята си взима каквото иска, аре де, що чакате и се спасявате поединично?

Дреме ми, изларах няколко часа, така и така няма да влизам тък, поне да вдигна малко гюролтия.

Пийййййс
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Адаш, вчера в пощата ми имаше писмо от Салвейшън Арми, утре ще го разгледам.
Хайде, бягам пичове.

Ако мислите че съм Ви враг наистина сте за съжаления!
Хубаво се надъхвате, това Ви е цаката, ама доста ще мине още докато поотраснете.
Желая на всички период на странстване, така се става човек, така се виждат хората. Отстрани се вижда всичко!

Нова рег. Но след период от време. Няма да се мерна из политически теми. Хора не мога да променям, мо ще Ви кажа че ТЕ това целят, да ги говоритв, докато най лошото наказание си остава безразличието.
Оставяйте манталитета, иначе историята няма да ви запомни с нищо, или по лошо - гомяма тълпа... която толкова недоволна и ограбена, не намери време и сили да се пребори със слабостите заради които един по еди цял народ се пороби.

НЕ гласувайте!

Здраве и Сила на всички
Славете България с идеали, не предразсъдъци и последствия от посредственост!

Хайде бягай да миеш чинии и кенефи ... и твоя звезден час дойде ...
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Само и единствено ние /народът/ сме си виновни, че се случват подобни сакатлъци. Лаем и плюем по форумите и до там, а в други държави /и по-напреднали и не толкова/ ще влезнат в парламента и ще ги изчекнат от бой най-малкото и половината ще видят по дърветата и стълбовете избесени. :)

И сега вероятно някой ще каже: "Мислиш, че да биеш, трошиш и палиш е решение на проблема?! Нали си много цивилизован?!" - еми, друго решение няма вече :)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Абе хора... вие наистина ли вярвате, че който и да е депутат или политик може да направи живота ви по-добър? Ако да - Защо? Как ще го направят?
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Абе хора... вие наистина ли вярвате, че който и да е депутат или политик може да направи живота ви по-добър? Ако да - Защо? Как ще го направят?
Ако само за месец депутатите останат на минимална работна заплата, ще видиш колко бързо ще се оправят нещата!
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Ти сериозно ли си мислиш, че от това печелят? О'рили? Дето има една такава приказка... :) Хората, които влизат в политиката не го правят заради заплата, а заради позицията, която ще притежават там и схемите, които могат да въртят чрез нея. Е вярно, може и да има такива дето стоят там заради заплатата... ама те пък нямат много голяма тежест в управлението. По принцип теоретично е възможно и да има такива, дето да искат да са в помощ на българия, ама..... не съм видЕл! :)

Иначе технологията носи прогреса и може би психологията до някаква степен, защото все пак и социалното израстване е важно... депутатите нищо не могат да направят. Могат само да забраняват разни работи... които ние пак си правим, оти ни е кеф!

Както казва Jaqcue Fresco - "Not a law, a solution." Фашташ ли ми мисълтът? :)

ПС: Като останат на минимална заплата... само схемите ще са увеличат, за да изправят баланса. :)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Тази тема ако беше автомобил, щеше да изглежда по този начин:
IMG_0350.jpg


Тъй като явно лайната няма да бъдат изринати и ще останат да красят темата завинаги ще метна отдалече един последен линк, за да завърши тая срамна история.
Дянков се отказа да вдига заплатата на Бойко
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

"Задължително обучение на пет годишните"? Някой, който има познания в областа може ли да ми потвърди това и да ми каже какво подяволите значи. Само накратко, без да става нова тема. Просто ме шашна малко това изречение.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Абе хора... вие наистина ли вярвате, че който и да е депутат или политик може да направи живота ви по-добър? Ако да - Защо? Как ще го направят?

Aз вярвам. Защото не може да не може и защото няма невъзможни неща :wink:

"Задължително обучение на пет годишните"?
Най-вероятно поредната простотия - това е. И ще е неефективно колкото останалото образование.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Абе хора... вие наистина ли вярвате, че който и да е депутат или политик може да направи живота ви по-добър? Ако да - Защо? Как ще го направят?

Биха могли например да отменят повечето закони, които са гласували. Тоест биха могли да направят живота на хората по-добър като пречат по-малко на хората да си го направят по-добър. Утопия е да се твърди, че държавата може да направи живота на хората по-добър. Само хората могат да направят живота си по-добър, но при положение, че държавата не им пречи много в това начинание.

Една нищожна част от законите реално служи за да защитава правата на хората. Останалите закони са повече вредни, отколкото полезни. Дори и един закон да е написан с най-добри намерения, ако този закон е твърде голям, самия размер на законодателството нанася повече вреди, отколкото има ползи от закона.

Но съкращаването на законодателството няма да се случи по обективни причини - гражданите предпочитат да си траят и да си гледан личния интерес, а законодателите предпочитат да взимат парите на лобистите. А лобистите лобират и от двете страни - от една страна убеждават собствениците на едър бизнес (или на бизнес, който иска да стане едър), от друга страна убеждават законодателите да напишат съответните закони. Така от цялата схема лобистите намазват.

И като стана въпрос за закони...Как държавата нарушава собствените си закони.
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Благодаря за отговорите, съгласен съм и с двама ви... като че ли докато го има мотивите зад тия им действия, промяна няма да има. Трябва да се промени цялата игра, че да има по-добро управление. Ясно е, че когато спре корупцията и преследването на лични интереси в парламента, в съдебните зали и всички други институции, ще има други проблеми за решаване, но все това ще значи прогрес. Докато сега имаме едно държавно статукво. Влизат в парламента... забогатяват... умират.

Имената на "големите" се обвързват с шеги и псувни, а малките никой не ги помни. Къде са делата, заради които са там? Техният избор да бъдат държавни представители, не трябва ли да дойде с голяма отговорност? Нямат ли тези хора правото и задължението да извършват обществено полезни дела, с които да се гордее всеки гражданин и да се радва, че има такъв представител в парламента? Вие чувствате ли някого в парламента като "ваш представител"? На вашето мислене и идеи... поне в план държавно устройство и управление? Ако няма такъв човек, кой представлява вашето мнение там? Забравили ли сме какво значи парламент? Имали вьобще това значение за модерният капиталистичен сапиенс(защото вече не сме хомо)?


На мен специално ми е все тая какво ще правят политиците, депутатите и които и да е други "...-те".

ПС: @happyslacker, чест за мен е да съм в подписа ти! Наздраве! :beer:
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Дали има един в Америка който иска черен президент, та и точно Обама който съсипа икономика и прати толкова народ на самоубийство?

Трезво другари, няма човек от каквато и да е нация който си харесва управата. :)

На пук ще деля по 2 мин на ден да конспирирам темите, НЕ Ви ли омръзна да говорите яростно че ке си вършели работата, това и децата го знаят.

Цялата тая енергия и яростна апатия друго приложение не могат ли да намерят, малко по полезна и продуктивна?
 
От: От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Тоест биха могли да направят живота на хората по-добър като пречат по-малко на хората да си го направят по-добър.
Я дай няколко закона които биха ми направили живота по-добър :)
и да са пряко свързани с повечето от нас
да не кажеш за наркотиците - мен пряко не ме засягат и за мен няма значение дали са легални или не.

Търсим закон който пречи на 90% от българите и като се промени - още на следващия ден да усетим разлика в качеството си на живот :)
 
От: Бойковата заплата малка, дига я 3 пъти.

Сърфърчо, за да пиша по цял ден по форумите съм си насмогнал на масрафа, не мислиш ли, че и мама и тати няма около мен, да са живи и здрави твоите.

И недей така рязко с обидите, знам че интернет предоставя огромно поле за изява, но внимавай какво си пожелаваш, привличаш към себе си, че утре да не на дърти години да не останеш с пръст в устаъа, че и чинии няма да има за теб, младите студенти са с предимство, комунизма умря.

А ако искаш да изпревариш времето, заповядай.
веднага те уреждаме в престижен хотел или ресторант, ама в мазето, парите са добри, заслужава си да лъжеш себе си и приятели че...

И Да, баш чинии не бяха, ама доста кофти неща съм вършил да ти кажа искал съм го.
от все някъде се тръгва, по лошо е да не тръгнеш, или да не просперираш. Ама то омръзва, и тогава идва план Б на всички, сигурната панелка на мама и така в България.

Друго?
Мога много неща да те светна, кой знае, утре може да са от полза, ама там в работата че всичко пари струва.
както в политиката, всяка дума има цена. :)
Ето че темата стига до предполагаем край, само трябва да измислят как да излъжат пенсионерите с по големи пенсии, да излъжат, защото е невъзможно
:) и кампанията е полузавършена, някой друг с пост ще се свали, за да отчетем дейност и желание за работа с размяна с нов и така, силните на деня, пазарна политика.
 

Горе