Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

От: Re: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Ще се допълни скоро....;)

@ Hristo Kalaidjiev, мерси много за споделеното мнение. Всеки може да излее това, което смята по въпроса. Дори наскоро имаше нещо подобно - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57070

Тая тема Блинки, ми изяде главата... Не съм хейтвал от години така... Раздвижи ми се "мисъла" :D

За толкова време чак сега намирам тази тема. :D Има много истини написани в нея. Дано помогне, особено на младите 18, 19 годишни, които тепърва навлизат в тази среда.

Eeeee, а какво стана с младите 30-годишни, които тепърва навлизат в тази среда???
 
Re: От: Re: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Тая тема Блинки, ми изяде главата... Не съм хейтвал от години така... Раздвижи ми се "мисъла" :D

Темата е класик и всичко, което се казва е по адрес на определен тип персонажи, които се надявам да вземат някакви поправки в себе си, четейки това. :) Няма нищо лично тези хора, просто показва как изглежда от страни техните навици и привички. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Темата е класик и всичко, което се казва е по адрес на определен тип персонажи, които се надявам да вземат някакви поправки в себе си, четейки това. :) Няма нищо лично тези хора, просто показва как изглежда от страни техните навици и привички. ;)

Бих добавил начина им на мислене и нагласата им към света също... Може и добри хора да мислят същите неща, но да са много много огорчени тия хора. Лошо е да загубиш надежда за доброто и стремежа да си "добър човек". Жалко :(
 
От: Re: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Тая тема Блинки, ми изяде главата... Не съм хейтвал от години така... Раздвижи ми се "мисъла" :D



Eeeee, а какво стана с младите 30-годишни, които тепърва навлизат в тази среда???

Младите 30-годишни трябва да са осъзнали голяма част от тези неща, независимо от средата в която са били досега. :)
 
От: Re: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Младите 30-годишни трябва да са осъзнали голяма част от тези неща, независимо от средата в която са били досега. :)

То може да си на триесе и па да си умствено недоразвит и да имаш само розов памук в тиквата. Годините не оправдават идиотизма - напротив, доказано е че след като минеш определена възраст нещата отиват рязко назад :D:D:D Дано да съм изключение от случая :)

По темата: Не всичко което хвърчи се яде, ама трябва да опиташ от всичко, за да видиш ядливо ли е. Другия вариант е да се довериш на хора дето "са го яли" вече и да действаш според безплатно предоставените от тях опит и съвети!
Млади хора, четете и разбирайте, какво се опитват да кажат хората. Четенето, колкото да напишеш що-годе смислен коментар във форума, за да покажешq че съществуваш или да мръднеш брояча е безсмислено губене на време. А ако сега не си цените времето, след години ще ви стане много свидно :)
 

Горе