Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

Blinky каза:
Мерси за уточнението coolice, аз лично съм с Firefox от тези 54.8 %. Мисля че е добър браузър, а също така се радвам че повечето са с него като гледам статистиките. Абе друго си е с него да сърфираш в нета.
Аз пък хич не съм доволна 3-4 пъти ми изтри запазените сайтове и съм страшно ядосана за това сега съм с Opera
 
Anabel каза:
Blinky каза:
Мерси за уточнението coolice, аз лично съм с Firefox от тези 54.8 %. Мисля че е добър браузър, а също така се радвам че повечето са с него като гледам статистиките. Абе друго си е с него да сърфираш в нета.
Аз пък хич не съм доволна 3-4 пъти ми изтри запазените сайтове и съм страшно ядосана за това сега съм с Opera
Олеле значи не съм само аз, на мен пък 2 пъти ми ги изтри, няма ли начин да спре да ги трие тая лисица склерозирала?
Ще ми се и аз да го сменя, ама с Opera и с Netscape не мога да гледам клипове.
 
Tyno, Здарсти братле и добре дошъл във форума за онлайн бизнес, надявам се да си изкарваш ОК тук. Ще благодаря лично на човека който ти го е препоръчал - ти знаеш кой е. :D

Винаги, когато решиш, можеш да пишеш, за каквото те интересува от онлайн средата - маркетинг. Надявам се да също така да се споделиш нещо което те вълнува завбъдеще.

Чао и до нови срещи в някоя тема. :wink:
 
Firefox основно и напоследък OPERA, защото само тя поддържа SVG и Compound documents, а сега се налага да програмирам съобразявайки се с тези стандарти.
 
Не забравяйте че Firefox не е като повечето програми да ползват ИЕ той е самостоятелна система няма толкова бъгави историй докато ИЕ тва е просто един стар боклук който като пуснеш видео или излезе някой флаш
забива а и под ИЕ много лесно могат да ти пуснат вирус... виждал сам как
като влезеш в един сайт и в компа ти се появява директория "Ти си идиот!" говоря за Активе Скрипт... Препоръчвам Firefox ако не Opera но в никакъв случай IE :)
 
евалата sobieski това си е точната истина.просто ИЕ е много смотан.Аз не мога да пиша на кирилица с ИЕ , но с МОЗИЛАТА си пиша перфектно.познай само кое предпочитам.И като като качество сайтовете ми се отварят по-бързо с МОЗИЛАТА.
 
Еми точно това не знам защо интернет потребителите ползват ИЕ като могат да ползват и лисицата тя напълно безплатна и още едно нещо, за лисицата има много плъгини които могат да ти помагат за твоята работа както и много и хубави теми които правят още по красив браузера.
 
Blinky каза:
Tyno, Здарсти братле и добре дошъл във форума за онлайн бизнес, надявам се да си изкарваш ОК тук. Ще благодаря лично на човека който ти го е препоръчал - ти знаеш кой е. :D

Винаги, когато решиш, можеш да пишеш, за каквото те интересува от онлайн средата - маркетинг. Надявам се да също така да се споделиш нещо което те вълнува завбъдеще.

Чао и до нови срещи в някоя тема. :wink:

Здравей на теб и целия форум, ще се радвам да споделям всичко във форума.
Лошото е че нямам много време за тези неща но ще гледам скоро да отделя.... ;)
Занимавах се малко с тези историики дръпнах някой лев.... и нещо се сецнах да се занимавам, но сега имам отново тръпка към тези неща ;)
 
Никога не е късно да се изкара някой друг лев през нета, еми ще се радваме да ти помогнеме с каквото можеме. Тук се обсъждат неща за онлайн бизнес - интернет реклама - affiliate programs....и т.н.

Може да питаш или споделяш това което те интересува в тази насока, мисля си че ще получиш много компетентни отговори. Просто хората тук са добри в това което правят. Сигурен съм в това. :wink:

Чао за сега и да попитам още нещо по темата: Кой какъв браузър ползва? И защо го предпочита пред другита?
 
е аз вече казах няма да повтарям ама мозилата рулира !!!
 
Аз ползвам Лисицата, защото Opera и IE са скапани и с тях не може да гледаш клипове. Даже си свалих последната версия на Firefox и вече не ми трие отметките.
А пък IE почти не съм го ползвал, щото много късно сложиха табове, що така не знам...
 

Горе