Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

за мен лисичката си ми е най стабилният браузер някой път зацепва и не зарежда ама като я угася и пак я пусна нп свикнал съм и :D
ДА, и аз съм вотнал за лисичката. Много е готин този браузър, преди ползвах операта, но определено този е на по-добро ниво - лично за мен. :wink:
 
за сео екстеншъни ще се изчерпи много бързо темата което ме подсеща ще добавя две инересни листи в темата за инсрумените

Е ми зависи, всичко е относително.
А и по добре да се изчерпи и да ги има на едно място отколкото да я няма.
Ако направите темата там ще ви кажа как да прецаквате си правите бързо и лесно гласувания в такива сайтове като бгтоп със фаерфокс :p :twisted:
Начина го измислих преди време като прецаках анкетата за един конкурс за мис :) Все пак ме почерпиха :twisted:

поздрави, айбиемчо
 
Привет! :)
И от мен +1 към FireFox потреблението :)
Даже +2 (мен и сестра ми)

Тази година 50%, догодина 150% 8)
Тази година полупроводници, догодина цели, както каза Татьо навремето :lol:
 
За мен най добрата комбинация е Vista Ultimate и Firefox ;) или вместо Vista някой Линукс ;)
 
е разбирасе linux SuSe няма какво да спорим ;) той си върви с лисицата...
 
От: Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

Аз съм с опера от доста години. Това ми е любимия броузър, но всеки си има предимства и недостатъци. Проблеми с клиповете не съм имал с опера. Имам само ако нета ми нещо се сбоза иначе си ги зарежда прилично дори HD YouTUbe си гледам без проблеми :)
 
От: Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

И аз преди ползвах само Firefox, но много тежък взе да става и това беше причината да не мина на Chrome. Переодично си свалям последните версии на всички браузери, но засега не виждам защо да сменя chrome-a.
 
Хром, Опера, ФФ... няма значение, важното е че процентът на мразения от всички front-end developer-и IE лека-полека намалява! :)
 
Firefox 57.58%
Internet Explorer 16.33%
Chrome 16.24%
Opera 7.61%
Safari 1.19%

Септември 2010 горе в цитата

Август 2012

Firefox 54.8 %
Google Chrome 23.2 %
MS Internet Explorer 9.4 %
Opera 9.1 %
Safari 1.2 %


Firefox пада малко но продължава да е над 50 процента.... хром е големия печеливш опера малкия интернет експлорър е големия губещ

при операционните системи няма сериозни раздвижвания леко е намалял дела на уиндоус беше около 95% по спомен при предишно засичане преди години

Windows 90.2 %
Linux 5.8 %
Mac OS 1.8%
 
От: Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

Internet Explorer е един много некачествен браузър, който ощетява потребителите, като ги лишава от коректно рендване на страниците. Принуждава програмистите да пишат допълнителни (html, JavaScript, css) инструкции, само и само да не дискриминират потребителя заради браузера му.
:mad::mad::mad:
 
От: Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

С кое не си съгласен Бобка или просто трупаш мнения?
 

Горе