Над 50% от посетителте на този форум ползват Firefox :)

Az imam i trite no nai-mnogo polzvam Opera. Kato opcii, po-dobro ot opera nqma, obache ima mnogo stranici koito ne otvarq za moe sujalenie :(
Mejdu drugoto operata nqkoi put e identificirana kato IE, zatova mislq che malko moje da sa po razlichni realnite statistiki...
 
След болезнен опит със IE пробвах Firefox и направо се преродих :D.Изключително добра програма и със помоща на няколко плъгина върши перфектна работа.
 
Ползвам лисицата от около 3-и години и не бих я заменил с никой друг браузър :) Особено с internet exploder :evil:
 
Аз ползвам почти изключително Opera, заради вградения mail клиент, и разни други глезорийки (вече се появиха като адони за лисицата) - speed dial, mouse gestures, и пр. Лисан го признавам и ползвам заради някои силни приставки, иначе като браузър ме дразни - не знам защо но операта ми се струва по "елегантна".
 
Аз ползвам почти изключително Opera, заради вградения mail клиент, и разни други глезорийки (вече се появиха като адони за лисицата) - speed dial, mouse gestures, и пр. Лисан го признавам и ползвам заради някои силни приставки, иначе като браузър ме дразни - не знам защо но операта ми се струва по "елегантна".

+1 и от мен :) Операта ме кефи с изчистеният дизайн...
 
Firefox rullz!

Просто последните 2 месеца ми писна тотално от "Сендинг рипорт ту майкрософт (хоу бъги ис тхеир год дем шит калд иксплорър)"
 
Здравейте, човеци
Щом толкова много хора използват ФаерФокс искате ли да направиме една тема, за екстенжани за него?
Още съм нов тука и не знам дали има такава тема, но ако няма и идеята ви допада...
Примерно екстенжани свързани със СЕО или каквито и да са...
Секи да си напише екстенжана в един пост примерно и за какво се използва и линк към него и т.н.
Ако ме разбирате. И сори ако съм дал стара идея ;)

поздрави, айбиемчо
 
за мен лисичката си ми е най стабилният браузер някой път зацепва и не зарежда ама като я угася и пак я пусна нп свикнал съм и :D
 

Горе