АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да, бърка се. Но когато вреди не е оферта, ние за това бъркане говорим. :D
и мислиш, че БСП ще помага?
по-горе каза, че си съгласен да не се бърка в "техните работи"
за последно да се уточним - какво искаш: да помага или да не се бърка (защото са различни неща?)
ако е първото - след като гласуваш за тях, сигурен ли си, че имат силите и желанието?

Аз и без това се изчерпих с темата.

толкова бързо? :mrgreen:

Може и може, но като се случи това няма ни трябва държава - тогава ще видиш един друг строи, но .... държавите не искат и да си го сънуват хахах. Стига ни тотално свита държава от това, което е сега и всичко ще е пак перфектно. Мафията смятам ти е ясно, че е следствие на държавно продаване на власт. А анархията е липса на държавни закони, а на обществени норми и тяхното спазване и съблюдаване, това е този смисъл различен от термина анархия = хаос.

блинки иска това - държавата да не се "бърка в бизнеса"
това незнам какво значи - ако не се "бърка в бизнеса" то няма как да следи за спазването на законите - т.е. няма да има смисъл от законите, ако не се спазват?

aз мисля да започна нов бизнес - кажете ми, ще се бъркат ли в него?
защото е леко незаконен, опс :oops: (но ако няма закони - няма да е "незаконен", нали? :()
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

В този случай държавата не играе, тя не съществува. Представи си просто една общност със собствени норми и закони, които съблюдава и спазва, които са най-добре за тях.

Давам ти веднага и пример - родителите поставят рамката - нормите и законите във възпитанието и отношенията в семейството и те ни изграждат като личности. В този пример държавата не съществува във целият процес ..... Когато говорим за свободен пазар, пак не говорим за държава и то кво излиза, че и в семейството няма държава, при свободните отношения нама държава - ако направи следващата крачка, то социалните и общностните отношения могат да се основат на взаимни норми и закони и спазването им. Има много инфо за това ...Надявам се разбираш какво говоря. На този етап това е толкова далечно, като преди 200 години някой да си помисли изобщо, да летим в космоса или камоли някой да стъпи на луната!

Та и щото знам, че радикално за много това и затова пиша държавата се свиее до основните си функции!
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Давам ти веднага и пример - родителите поставят рамката - нормите и законите във възпитанието и отношенията и те изграждат като личности. В този пример държавата не съществува във целият процес ..... Надявам се разбираш какво говоря. На този етап това е толкова далечно, като преди 200 години някой да си помисли изобщо, да летим в космоса или камоли някой да стъпи на луната!

тц тц..не мислех, че има още хора с такъв стар начин на мислене
аз съм на мение, че родителите не трябва да се "бъркат" в живота на децата
:twisted:
(това е майтап - иронизирам тъпата фраза за държавата и бизнеса )
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

тц тц..не мислех, че има още хора с такъв стар начин на мислене
аз съм на мение, че родителите не трябва да се "бъркат" в живота на децата
:twisted:
(това е майтап - иронизирам тъпата фраза за държавата и бизнеса )

абе едно ти се бърка майка ти и те учи, съвсем различно е ти се бърка държата в бизнеса ти - накрая ще те научи що е то рушвет и ако не слушаш как ще фалираш :D
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

абе едно ти се бърка майка ти и те учи, съвсем различно е ти се бърка държата в бизнеса ти - накрая ще те научи що е то рушвет и ако не слушаш как ще фалираш :D

от едната крайност в другата - така не е добре :)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

от едната крайност в другата - така не е добре :)

Ами силата на държавното додуркане от люлка до гроб и ти казва, кое най-добре и ти се меши .... няма какво друго да стане!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От доста хора със среден и дребен бизнес съм чувал, че при ГЕРБ управлението се е получила невиждана стегнация. Ясно е, че Бойко си разпределяше държавните поръчки към свои хора. Аз също не мисля, че физкултурник и пожарникар може да са пример за политици, но такива си ги избрахме преди 4 години. Не ми се нрави мутренското отношение на бат' Бойко, особено с култовите му изказвания като : "трябва да наградим с пържола кучето, открило трупа на 17 годишното момиче от Перник" ( или нещо от сорта беше ). БСП пък с всички сили са стиснали властта, защото ако има нови избори едва ли ще спечелят повече гласове и отново ще са на скамейката. Ситуацията е сложна, и БСП и ГЕРБ много сгрешиха и продължават да го правят. Дясна алтернатива няма в момента, затова и нови избори да има, все тая, Бойко или Станишев (+ ДПС и Сидера), това е. ГЕРБ търсят нови избори за да влязат балансьорите от РЗС и партията на СКАТ и да се хванат с тях. Но все пак всяко правителство има право на поне 100 дни кредит на доверие. Вярно, с назначението на Пеевски народа се разбунтува, което бе използвано умело от опозицията и вече 3 седмици и нагоре протестите не стихват. Но прави ли ви впечатление следното: на въпроса "Защо искате нови избори?" протестиращите отговарят "това правителство се издъни, искаме промяна...". Е , бах' ма*а му, каква промяна, като играчите ще са същите и уж всеки искаше да падне Борисов, а пак сега искат да се върне. Няма оправия, поне да видим Ореха как ще тръгне, пък ако продължат с глупостите ще има нови избори през пролетта, поне малко от малко да има спокойствие и стабилност в държавата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тия мекерета искат пак да вдигат осигуровките, хайде да видим това как ще се отрази на бизнеса и на работещите хора... то нали и без това потръгна бизнеса що да не земем още :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

BOwfInyCIAAV8RQ.jpg:large
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това не е новина, а някакво журналистическо безумие с позоваване на агенция "Една бабичка ми каза...". В целия материал има само едно име - Орешарски. Всички останали са анонимни. Ако има някакво оправдание жената и роднината й пенсионерка да са без имена, то за тъй наречените кастинг агенции няма причина да са представени без споменаване. Да не говорим, че безумието е още по-пълно с интервюто накрая, което също е с напълно неизвестен субект, който вероятно съществува само във въображението на автора Николаос-Теодорос Цитиридис. След кратко проучване в Google се оказа, че последният в момента е или гимназист, или току що завършил средно образование, което обяснява безумията, които сътворява в този сайт. Няма как човек без никакъв житейски опит да пише адекватни материали на подобни теми. Освен това той е нарушил и почти всички известни правила в журналистиката.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Много съм съгласен с написаното от Тест. Няма такава пародия. То реално такъв тип медия да седи и да ти плюе, не е много сериозно. Да попитат и в другия протест как е. Защото така не е много хубаво, ако ще пускат, да пуснат обективни неща. Сигурно и на двата има платени (направо съм си сигурен), но явно имат по-голям интерес да отразят за анти-протеста. Важно е кой поръчва музиката, нали? :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Викате да четем Монитор? :D http://www.monitor.bg/article?id=391577
Далеч съм от мисълта, че на основния протест няма платени.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Овчи народ, смотана нация. Не искали тези, не искат онези, за нищо не ставаме. Направо ми се реве от хора като тези на протестите, ама и на двата. Циркаджии. Така, да почна и аз наред да ги нагласям, защото само глупости се говорят, а Фейсбук пламнал с идиоти с кретенски постове и шерове. Да им имам и начина на живот. :)

Така, Волен е купил преди няколко дни (може би седмица) 100 човека за по 30 лева, но тъй като не са добри парите, Бойко е дал повече за тях. Не ме питайте за източника. Просто го разбрах.А не мисля, че е тайна за другите. Ако е - има протести за тях, те поне да ходят за без пари да надува свирките и да развяват патриотични знаменца. :D Ама яко да ги надуват свирките. И това протести ли са? Сутринта почнал протеста с яйца и домати, колко дипломатиично. И с кой да говорят вътре депутатие, с банда пиняци, въоръжени с домати и яйца. Верно ли? :) Хаххаха.

Хората си мислят, че правителството ще падне. Да, ама не. Защо ли? Първо - Маргините се връщат, ако вече не са го направили. Те както знаем, не си плащаха на оня другия, което естествено им повлия негативно. Галевите, сега и те се ослушват, за да видят на къде духа вятъра. Но вече се знае на къде....Защо го пиша това? Защото зад всяка партия или правителство седи мафията, независимо дали са нови, стари, гърбави, безкомпромистни, добронамерени и там каквото се сетите. Както Пашата направи лудите пари по бойково време, така и тази власт си има определен кръг от мутрагени, които ще се обслужват. И който и да дойде, ще е все така. Това е политиката в България, в случай, че някой живее в някакви заблуди. Разликата между тях е колко ще успят покрай обслужването на мутрите, да помислят и за народа. За това, който иска, отива взима едно знаме, надува свирката и си мисли, че ще промени нещо. Най-много да смени мутрите. Това е.

Тези протести са олигофрения до шия. Първо не движим, второ - никой няма топки да застане като мъж и да бъде педставителя на крякащите, трето - никаква визия, просто искат оставка, четвърто - кой ще дойде и какво очаква народа? Нови лица? WTF!!! Нали зад тези нови лица ще са същите стари мутри. Идиоти ли са, че да не го взимат това в предвид хората. Последно време нивото на мозъчни фунции доста е спаднало. Моята позиция е -нека ги видим и след година-две да им бием и на тия шута. На мен не ми се живее в държава, в която всяка сутрин водещаа новина е простести и политика.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Викате да четем Монитор? :D http://www.monitor.bg/article?id=391577
Далеч съм от мисълта, че на основния протест няма платени.
За Монитор съм пуснал специална тема. Намери я и виж какво пише там.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Връщам си думите - бизнеса върви: Младо семейство от София изкарва по 2 бона от протестите

Младите хора са категорични, че са политически напълно безпристрастни, защото всички политически сили работят само за себе си и с идеята да откраднат каквото могат, без да свършат нищо смислено за народа.

Което е точно така. На никой не му пука кой знае колко, след като мутрите ще са пак на власт. :) Подкрепям мнението на $INeed$. Всички ще си работят за себе си и на никой не му пука за нищо. От едно време е така. Като нямаш ценности, няма и какво да предложиш на народа. ;) Може да сме сигурни в това.

И това ми хареса много:

"Парите ни ги даваха партийни функционери на ГЕРБ.50 лева за мен, 50 лева за мъжа ми. Аз лично научих за далаверата от мои съседи, които приятелски ми предложиха да изкарам някой лев. Чухме, че партията си има цял щаб за набиране на „недоволни” протестиращи, но това си е тяхна работа. За нас добре дошло, защото така изкарахме 2 000 лева за морето – споделя съпругата и допълва – Не ме интересува кой ще ни управлява. Всичките са едни и същи. Пред хората правят циркове, карат се по телевизията, а после тайно си стискат ръце”

Хахаха, цирк бате. :) Народът е палячото в ситуацията. ;) И днес пак ще а там миличките, да има за бира и цаца на плажа. Само ми е жал за тези, които уж някаква идея ги кара да а там, ама карай и на тях ще им дойде акъла. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе хора, не вярвайте така лесно. Отворих линка и веднага ми направиха впечатление две неща:
Източник: скандално.нет
и
Съпрузите пожелаха да останат анонимни
Ако тези статии ги пишеха във вестника щяха да стават само за заместител на тоалетна хартия, но понеже е в нета и за това не могат да се използват. Когато видите, че анонимен автор пише статия по данни от анонимни източници трябва да е ясно, че пет пари не струва. Може да е истина, може и да не е. Няма никакъв начин да се направи независима проверка, тъй че информацията няма никаква стойност.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

То е всеобща тайна това. Скандално, Шок и Ужас, все тази. Всеки знае. ;) Да, ама и на никой не му се иска да си види името да статия, в която хули я виж новото ни правителство. :)

И на мен не ми е много читава, но реално това е положението. ;)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

я ми изброй 20 причини поради които го подкрепяш :)

E, ти пък 20...едва ли ще се сети за 5. :rolleyes:
 

Горе