АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хаха, айде пак либералите виновни, не е като да е на власт някой по-голям пич дето от него всичко зависи.....

А кво се зачекали момите, решили направили го - "това с честа" и аз не го разбрах но пък не е като да не курви политиците ни и ни правят курвенски номера. Ей на ще излизат във ваканция, щото много са бачкали а протеситирашитете ......

Вискяре, този колко кошера има и сменяли пчелините на различни места? Колко кила пчелен прашец събрахте? Като ние щяхме влизаме в този бизнес, с най-големия за БГ и с неговата технологии щяхме работим, но за прашец и доплъните продукти и всичко износ, а меда както той казва въобще не му трябва и баш си е така :)? Я кажи имате ли загуби на пчелни семейства или намляване. Тук във Варненско нашите познати в този бизнес, за сега нямат оплаквания, но на др места из страната се чуват обезпокоителни новини.....
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

какво сте се хванали за мацките
просто въпрос на интелектуални възможности :mrgreen: специално на тези двете, повече не им трябва
хаха :D
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

какво сте се хванали за мацките
просто въпрос на интелектуални възможности :mrgreen: специално на тези двете, повече не им трябва
хаха :D
Да, всеки изпъква (както е пазарните условия) с изключителната си черта. За момичетата, това е явно. Няма лошо, ама някакси идва в повече. Скоро сигурно ще има и по-"креативни" идеи. Все пак е минал само месец, нека изчакаме да видим какво предстои. А и по-топло ще става. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не мога да приема, че 4 години при пълни простотии ден след ден никой не реагира по никакъв начин, а сега няма ден търпимост. Който твърди, че настоящото правителство прави гафове, има ужасно къса памет. Къде бяхте при назначенията на Бойко? Защо никой нямаше нищо против физкултурник да оглавява МВР? Защо никой нямаше против тираджия да оглави междинното звено за управление на европейските образователни програми? Защо никой нямаше нищо против премиер с подобно CV и известни и коментирани по цял свят връзки с подземния свят? Не ми допадат двойните стандарти. Дайте да мине малко време, да видим как ще се справи настоящото правителство, пък после да дюдюкаме по цял ден...Ако не бъде дадена глътка въздух ще д****ме супата следващите 7 години, защото преговорите за новия програмен период просто ще бъдат провалени.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"не е като да е на власт някой по-голям пич дето от него всичко зависи....."

Личното ми мнение е, че надали зависи толкова от него. За това, че направи кворум при гласуването за кабинет, сега го оставят да си развява коня. Предполагам, че след "заслужената" ваканция БСП ще си напазаруват няколко депутата като първи избор ще са представители от ГЕРБ, за да не дразнят алармаджията. Но ако не стане безскрупулно ще си напазаруват и от "патриотите" (с или без благословията на лидера). Не е истина тогава какъв смях ще падне.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Хайде честито на софиянци, за новият им областен управител - Емил Иванов.
Снимка
Колко и да искам да видя нещо полужително в това правителство немога, всеки ден си правят гавра с хората.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Отново подкрепям правителството на БСП-ДПС!
Защо ГЕРБ не се зае с узаконяването на жилищата на циганите, та да могат хорицата да имат нормален ток и да си плащат като българите??? Никога повече ГЕРБ!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ето това викам и аз. Иначе ценоразписа стана ясен:

50 лева за протестиращ
120 лева за майка с дете
200 за цяло семейство

:) Забавно, но нека има протести, поне безработните да имат как да правят и те пари. Някои даже им е втора работа. :) Но няма как, криза е, нали? :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Червени боклуцииии... няма отърване от тая сган. Дядо ми в лагерите уморихте а татко цял живот го тормозиха за това ---> но комунизма свърши другари :|

ПП
Държа да се знае че не симпатизирам на ГЕРБ
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз не подкрепям нито едно правителство, управлявало за последните 24 години!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Залози и чичо ми на когото съм кръстен е лъскал наровете в Белене седем години за опит да избяга през граница и в последствие почина от диабет който е развил в белене и аз не ги обичам комунягите.

Обаче в момента няма никаква алтернатива - Отпред змия отзад манаф

И всеки който в момента иска да падне това правителство преди още да са излезнали на яве поне малка част от престъпленията на ГРОБ значи иска този затворен кръг да продължи защото докато ГРОБ не се згромуляса няма да има шанс да се роди нещо ново за което всички вие мечтаете.

Така че оставете това правителство на мира поне 6 месеца и после нека да има избори.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Отпред змия отзад манаф" :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

и аз не ги обичам комунягите.

Някой е хакнал vBuletin!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр това че мразя герберастите не значи че обичам комунягите - Просто в момента тяхното правителство се е наело с не леката задача да разформирова тази мутро ченгеджийска сбирщина от алчни мутри и тъпи ченгета.

В тази връзка правителството има пълната ми подкрепа - но както казах и по нагоре това не означава че комунистите са ми на сърце
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Едни мутри, грабили повече, ще разформироват други мутри, нямали толкова възможности.
Това да не е войната между ВИС2 и СИК, или Първа частна милиция в Бургаско, в началото на 90-те години? Виж, че сега и едните, и другите, са уважавани бизнесмени и депутати - които останаха живи, с по 2-3 висши образования и по няколко стотин милиона активи.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

С това някой запознат ли е?

602486_473890442702528_129938386_n.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр - Ако едно ново правителство дойде и не смени никого как ще провежда своята политика - Дай да оставим герберастите навсякъде по позиции та да продължават да си агитират за мутрафона.

Да ти припомня случая с оня тупан Михайл Константинов - дето като човек отговорен за преброяването на бюлетините заяви - Аз няма да допусна БСП да се върне на власт.


Ето за това става въпрос една самозабравила се пасмина дето си мислеше че ще векува.


Навремето Царя като дойде не направи никаква чистка - Не уволни никого - Показа европейски манталитет - и какво се случи същите тези хора дето ги остави на властови позиции работиха против него и накрая го удавиха.

Не сме Дорасли за демокрацията
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не сме Дорасли за демокрацията
Верно ли? Или просто демокрацият е утопия. Щото преди не бяхме дорасли за социализЪма.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не е утопия вервай ми - само че не е точно това дето в БГ си го мислят
 

Горе