АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"ще спират само с причина, както е във всяка страна. Това управление определено доказва, че работи всеки ден."

Нищо ново под слънцето.

20 Октомври, 2012 ""Край на катаджийските палки под път и над път. Полицаите вече ще ни спират само при нарушение, както е в цивилизования свят. ...."Това трябва да го премахнем завинаги като манталитет и поведение", категоричен бе Цветанов."
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"ще спират само с причина, както е във всяка страна. Това управление определено доказва, че работи всеки ден."

Нищо ново под слънцето.

20 Октомври, 2012 ""Край на катаджийските палки под път и над път. Полицаите вече ще ни спират само при нарушение, както е в цивилизования свят. ...."Това трябва да го премахнем завинаги като манталитет и поведение", категоричен бе Цветанов."

Ти пък не дей така да разбиваш детските илюзии на алана, че орешака работи. Той горкия пак е гледал тв7 и не е разбрал, от кога е закона.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

1238004_178898488963509_517409024_n.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Недей да ни сравняваш с тия... все още.
Там си имаха "социална политика". Взимаха едни пари на заем, за да ги раздават на мързелите. Като свършиха, взеха да протестират, що не им ги опрощават.
Това с взимането назаем и раздаване, да ти прилича на нещо ставащо тук?

След година-две ще протестираме, като тия. След като комунягите вземат още мно-о-ого заеми и се наложи да ги връщаме.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гърците в момента са 5 пъти по-добре от нас бе. Ако след години станем като тях, тука никой няма да протестира, а ще празнуваме.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Недей да ни сравняваш с тия... все още.
Там си имаха "социална политика". Взимаха едни пари на заем, за да ги раздават на мързелите. Като свършиха, взеха да протестират, що не им ги опрощават.
Това с взимането назаем и раздаване, да ти прилича на нещо ставащо тук?

След година-две ще протестираме, като тия. След като комунягите вземат още мно-о-ого заеми и се наложи да ги връщаме.
Абе аз питам защо на нащи протести си развяват знамена на европейский союз:-o
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе аз питам защо на нащи протести си развяват знамена на европейский союз:-o

руски ли искаш да се развяват?

след като сме в ЕС, хората искат да получават поне колкото е средната заплата в съюза

толкова ли е трудно да се сетиш?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

E щом не ги получават, да протестират срещу ЕС, какво го веят това знаме, но като знам какви лумпени са протестиращите, нищо чудно.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гърците в момента са 5 пъти по-добре от нас бе. Ако след години станем като тях, тука никой няма да протестира, а ще празнуваме.

Това, че няколко пъти си раздуха на базата на кредити стандарта да не ги прави устойчиви и цветя за мирис? Гърчулята все още нищо не са видяли, в дългосрочен план все по-ниско ще падат за да си намерят реалните нива. Те по бързо към нас ще дойдат от колкото ние към тях.

@Динтроникс, До 2010 Гърчулята си обичаха ЕС, навсякъде гордо ги вееха знамената, всичко това беше докато успешно успяваха да прикриват шашмите си :)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

руски ли искаш да се развяват?

след като сме в ЕС, хората искат да получават поне колкото е средната заплата в съюза

толкова ли е трудно да се сетиш?
Искам български знамена, без некви съюзи, вкратце :mrgreen:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Искам български знамена, без некви съюзи, вкратце :mrgreen:

Що? мен ме кефи синьото на евросъюза... Аз се чувствам европеец и най-вече землянин, да ти пикая на границите и ограниченията.

Ти няма да си по добре, ако ще и хитлер да дойде на власт, те смотаняците си остават форевър такива.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Що? мен ме кефи синьото на евросъюза... Аз се чувствам европеец и най-вече землянин, да ти пикая на границите и ограниченията.

Ти няма да си по добре, ако ще и хитлер да дойде на власт, те смотаняците си остават форевър такива.
Абдал, недей ме цитира и недей се обръща към мене в малоумните си постове8)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абдал, недей ме цитира и недей се обръща към мене в малоумните си постове8)

Абдали у вашето село много, не съм аз виновен че си нереализиран несретник. не си го изкарвай на мен, аз искам да сме приятели.
Ела да се погушкаме, даже ще ти запаля и камината.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абдали у вашето село много, не съм аз виновен че си нереализиран несретник. не си го изкарвай на мен, аз искам да сме приятели.
Ела да се погушкаме, даже ще ти запаля и камината.

Е ми каниш ма ама на лични ми викаш че нема ме пусне фесконтрола на циганската ти махала
Ама трай ся, пак ши та сгрея, не бой са8)
 
Последно редактирано:
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е ми каниш ма ама на лични ми викаш че нема ме пусне фейсконтрола на циганката ти махла
Ама трай ся, пак ши та сгрея, не бой са8)

То не пречи това да те чакам някъде пред входа. Ти само ела... Да видиш как ще си хващаш после автобуса до село на стоп и ще се возиш прав. Болката е преходна, но срамааааа срама ще ти остане.

А и не е проблем да им кажа че чакам човек да ми чисти басейна. Само трябва да влезеш в роля.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

То не пречи това да те чакам някъде пред входа. Ти само ела... Да видиш как ще си хващаш после автобуса до село на стоп и ще се возиш прав. Болката е преходна, но срамааааа срама ще ти остане.

А и не е проблем да им кажа че чакам човек да ми чисти басейна. Само трябва да влезеш в роля.
Да съм казал, че нема да дойда, чакай па ши видим, стига са чеса по гъза
Нема ти помогнат твойте аркадаши ако са надяваш и фесконтрола нема ти помогне...

Май влезе в този форум само да осираш значими теми:twisted:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да съм казал, че нема да дойда, чакай па ши видим, стига са чеса по гъза
Нема ти помогнат твойте аркадаши ако са надяваш и фесконтрола нема ти помогне...

както споменах в лс мисля, че вече ми се люлее...
Откъде ще намериш 3 лева за газ да заредиш в кочината за да дойдеш?
Или за билетчета пари? Откъде? Като си гладен повече и от бръмбарите в главата ти...
Колко маанети трябва да въртиш на тираджиите докато ми дойдеш а? Няма да имаш сила после да ми се извиняваш...

Отивам да си допуша и идвам имаш няколко минутки за реплика.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Май влезе в този форум само да осираш значими теми:twisted:


Значима тема това?
Льохи, ти си болен мозък, наистина ще ти помогна и ще ти поема първия преглед при психолог.
ще пуснем и каса тук да събираме пари за следващите 20 прегледа и за билет до Карлуково... Не че нямам, но не ми се набутва толкова много за нелечими идиоти :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тука почнаха да влизат някви индивиди дето ги сърби анала и като пишат простотии си мислят че са велики...
Мунче, ти си някъв молоумен индивид, които незнае сърби ли го или му се сере!
Имал съм спорове с дитроникса, но никога не сме падали на твоето ниво, ти си прост селяк, нищо повече!
 

Горе