АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абдали у вашето село много, не съм аз виновен че си нереализиран несретник. не си го изкарвай на мен, аз искам да сме приятели.
Ела да се погушкаме, даже ще ти запаля и камината.

Глупак, стига си ме репликирал, сакаш да та сгрея, та ме обиждаш8)
Па за мойто село може да ти кажа, че най убавото е, че нема абдали като тебе
А туй, че защитаваш европейското знаме, ми показва само едно, че аз треба защитавам Българското Знаме, тамам?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз да се засягам от мишле без топки? Ти честно ли?
Да се засягам от прост селтак, дето като изсере хейт мнение и му става оная работа?
Намери си някоя мадама или си набии чикия, че нещо се напрегаш без причина...
Смешник безподобен
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз да се засягам от мишле без топки? Ти честно ли?
Да се засягам от прост селтак, дето като изсере хейт мнение и му става оная работа?
Намери си някоя мадама или си набии чикия, че нещо се напрегаш без причина...
Смешник безподобен

Ахахахаха ти май говориш за дипендикса. И май яко си се засегнал гузен немирнико.
Мен ще учи на чекии, хехе че аз съм измислил чекиите бе аматьориии.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да за спорове доста сме имали, но все сме ме пазили некво ниво - за анални срещи и въжделения и други директни нападни на ЛС си пишете двамата. Не, че нещо ама образувате работа на Куула да ви трие :D
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Глупак, стига си ме репликирал, сакаш да та сгрея, та ме обиждаш8)
Па за мойто село може да ти кажа, че най убавото е, че нема абдали като тебе
А туй, че защитаваш европейското знаме, ми показва само едно, че аз треба защитавам Българското Знаме, тамам?

тамам?.. ТАМАМ?
даже и тази турска дума неможеш да напишеш правилно. пу че ми става кисело в устата като чуя подобна реч.
Малееее това виното и билките докъде водели, ужас да си лафя с някакви ТАМАМ-и ....лелееее

И в твоето село не говорят на ПА, не се прави на шопски селтак, не ти прилича,
Ти да защитаваш знаме?
че ти първи ще се насереш ако се стигне дотам.

какво стана намери ли спонсори да сипеш някой литър в бутилката и да идваш или ги похарчи за цигари от мангалите.
Я се кооперирайте с гологъзко и някоя далавера измислете... той ще пее ти ще свириш? евентуално?
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

руски ли искаш да се развяват?

след като сме в ЕС, хората искат да получават поне колкото е средната заплата в съюза

толкова ли е трудно да се сетиш?

На ЕС му е изгодно да сме зле. Това трябва да разберете всички евролюбци. Много са ми смешни демокрадчетата, псуват СССР, пък веят знамето на ЕС. Едно време комунягите не успяха да ни направят съветска република. Хубаво че бяха децата им облечени в синьо, та да довършат работата.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

тамам?.. ТАМАМ?
даже и тази турска дума неможеш да напишеш правилно. пу че ми става кисело в устата като чуя подобна реч.
Малееее това виното и билките докъде водели, ужас да си лафя с някакви ТАМАМ-и ....лелееее

И в твоето село не говорят на ПА, не се прави на шопски селтак, не ти прилича,
Ти да защитаваш знаме?
че ти първи ще се насереш ако се стигне дотам.

какво стана намери ли спонсори да сипеш някой литър в бутилката и да идваш или ги похарчи за цигари от мангалите.
Я се кооперирайте с гологъзко и някоя далавера измислете... той ще пее ти ще свириш? евентуално?

Аре ве отворенгяс, кажи ми какво имаш против мене
Казах ти ако е лично, пиши ЛС
Да не е нещо против възгледите ми???
Усещаш ли се колко долно ме нападаш, за родителите, за родното място
Да нямаш нещо против и Родината ми???
Казах ти че ще дойда лично, не се чеши по гъза, ясно ли ти е педал?!?:twisted:


П.С.
Кво знайш за мойто родно село, което е само от тракийски бежанци, че да говориш за селото и за диалекта
Турски език не знам, използвам Гюглето:twisted:
 
На ЕС му е изгодно да сме зле. Това трябва да разберете всички евролюбци. Много са ми смешни демокрадчетата, псуват СССР, пък веят знамето на ЕС. Едно време комунягите не успяха да ни направят съветска република. Хубаво че бяха децата им облечени в синьо, та да довършат работата.

ес ни дава възможност да сме бели хора...

без ЕС интернет бизнеса за чужбина беше труден нямаше ги топ афилиейт програмите за България (без cj, clickbank, bestbuy за амазон не съм сигуре но мисля че и там имаше ограничения ранните години) работиш само с малкото който приемаха и българи... нямаше пейпал едни линкове или контент нямаше откъде да вземеш (щото и предриемач го нямаше тогава) и ползвахме второ и треторазредните сайтове за фрилансинг като скриптланс (щото нямаше начин да получиш или пратиш пари в по големите) а и на доста места си пращах картата снимана и от 5 кладенеца вода да доказвам че съм аз..

това лято имах възможност да се разходя нагоре надолу из България - никога не съм я виждал толкова засята земите си пустееха много години преди това ... а от догодина идват колемите субсидии...

по малките градчета си направиха / ремонтираха канализции, водпроводи, пречиствателни станции почти безвъзмездно неща който осигуряват качество на живот и с говорим за проекти за по 9 -27- 60 милиона лева (пари който България не можеше по никакъв начин да извади за малко населено място по средата на нищото)

това че не го виждаш в София и че качеството на живот в София пада си е естесвен процес на миграция и самия размер на столицата и концетрацията на бизнес тук което следствие от политиката държавата в последните 20 години го превръща в претъпкан бачкерски град не в хубаво място живеене и отглеждане на деца

пп

а dintronix и SanAm OnZi два пъти в поредни дни ви трия ако пак ви засека ще има седмична почивка за охлаждане на страстите
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Кул само за столицата не си прав тя може да е много по добре но в София се краде зверски само си направете сметка че се управлява от ГРОБ от 2005 - Просто представа си нямате за кражби от какви мащаби става въпрос.

За тези дето не знаят една интересна подробност - Бюджета на София е колкото бюджета на Страсбург
 
От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ес ни дава възможност да сме бели хора...

без ЕС интернет бизнеса за чужбина беше труден нямаше ги топ афилиейт програмите за България (без cj, clickbank, bestbuy за амазон не съм сигуре но мисля че и там имаше ограничения ранните години) работиш само с малкото който приемаха и българи... нямаше пейпал едни линкове или контент нямаше откъде да вземеш (щото и предриемач го нямаше тогава) и ползвахме второ и треторазредните сайтове за фрилансинг като скриптланс (щото нямаше начин да получиш или пратиш пари в по големите) а и на доста места си пращах картата снимана и от 5 кладенеца вода да доказвам че съм аз..

това лято имах възможност да се разходя нагоре надолу из България - никога не съм я виждал толкова засята земите си пустееха много години преди това ... а от догодина идват колемите субсидии...

по малките градчета си направиха / ремонтираха канализции, водпроводи, пречиствателни станции почти безвъзмездно неща който осигуряват качество на живот и с говорим за проекти за по 9 -27- 60 милиона лева (пари който България не можеше по никакъв начин да извади за малко населено място по средата на нищото)

това че не го виждаш в София и че качеството на живот в София пада си е естесвен процес на миграция и самия размер на столицата и концетрацията на бизнес тук което следствие от политиката държавата в последните 20 години го превръща в претъпкан бачкерски град не в хубаво място живеене и отглеждане на деца

пп

а dintronix и SanAm OnZi два пъти в поредни дни ви трия ако пак ви засека ще има седмична почивка за охлаждане на страстите
Не знам, ако не бяхме се присъединили към Европа, дали нямаше да ги имаме пак същите неща
Обаче тогава щяхме да подписваме договорите като независима страна:mrgreen:
Но щом сме член на ЕС имаме да изпълняваме някакви евро директиви и присъединителни договори, които не мисля, че са в наша полза
Не ми се вижда много умно да се водим по чужди политики и интереси
Стратегията се гради на предварително планиране и като в шаха трябва да се мисли няколко хода напред
Каква стратегия следваме в момента? чужда стратегия
И не знаем какви са предстоящите ходове, а се услушваме като гърмяни зайци
НЕ НИ ТРЯБВА ТОВА

А за ПП
Нямам проблеми с бан и т.н., щото не обичам да си бягам от принципите
опитах се да го игнорирам и да не му отговарям, да се разберем на ЛС, но когато не отвърнеш на глупака, той става все по-нагъл и те предизвиква все повече
Така че, просто нямаше друг начин :mad:
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

ООО тук е станало интересно вчера, жалко, че не съм свободен да се включа по тази "значима тема" хахахахах
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"ще спират само с причина, както е във всяка страна. Това управление определено доказва, че работи всеки ден."

Нищо ново под слънцето.

20 Октомври, 2012 ""Край на катаджийските палки под път и над път. Полицаите вече ще ни спират само при нарушение, както е в цивилизования свят. ...."Това трябва да го премахнем завинаги като манталитет и поведение", категоричен бе Цветанов."

Ти къде ще сравняваш господин Йовчев с Цецу Тъпото??? Нищо общо нямат, единия само си говори, а сегашния вътрешен министър работи. Всеки си спомня измислените му акции, как кръщаваше акции на съдийки, как се гавреше с хората, каква полицейщина беше ГДбоп.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Ти къде ще сравняваш господин...."

Аз нищо не сравнявам, само припомням, че няма нищо ново в тази "велика" идея. За това си говорят всички министри на вътрешните работи от последните няколко правителства. Дори инструкцията, която обнародваха преди няколко дена в ДВ не е писана от сегашния кабинет.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Скарамуш - То всички знаят какво трябва да се направи - Проблема е че не искат да го направят

Инструкцията със сигурност не е писана нито от този кабинет нито от предишният (то това да не е инструкция за пожарна безопасност) - за тази цел си има експерти в съответните ведомства - Въпроса е кой има воля да го наложи.

За първи път това беше направено по времето на Иван Костов от вътрешният министър Бонев - И известно време работеше докато не го смениха на втората година и не сложиха Мимето за министър и всичко си тръгна по старо му.

След това както и ти отбеляза всяко следващо правителство се упражнява по темата но никой не посмя да го направи - Скоро ще разберем кой е по силен Правителството или полицейската мафия
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

"Инструкцията със сигурност не е писана нито от този кабинет нито от предишният"

Така е и познавам част от хората които пишат някои от законите, те са едни и също при всички правителства и за съжаление проблема не е в тях и законите които изготвят. Тази инструкция е писана преди встъпването на длъжност на този кабинет, при този е редактирана и приета. Това което е написано в нея, не е толкова лошо, но за съжаление няма да реши проблема (корупцията в пътна полиция).
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Аз па не мога да разбера, защо отделяте време и си търкате пръстите за това велико постижение на ... който и да е.

Ако пожелаят - ще те спрат. Причини колкото искаш ще извадят.

Всичко ни е уред в държавата - та това ни е кусура. Спирали ги. Ми ще ви спират, като е пълно с джигити. Хайде всички да спазват правилата, и катаджиите ще умрат от глад.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Разбира си, че ще продължават да спират (без нарушение). За това са т. 3 и 4, интересно е как ще се прилага ал.2 от разпоредбата, както и чл.53, ал.1, т.1

Чл. 58. (1) Служителят, назначен в наряд за пътен контрол, спира водачите на ППС за проверка, когато:
1. има видимо нарушение на правилата за движение по пътищата;
2. има неизправности на ППС или разположението на товара създава опасност за участниците в движението;
3. начинът на движение и поведение пораждат съмнения към водача на МПС за преумора, употреба на алкохол или друго упойващо вещество;
4. съществуват данни или предположения, че водачът на ППС е участвал в ПТП или в извършването на престъпление.
(2) За спиране на ППС, когато водачът не е извършил нарушение на ЗДвП и няма данни по ал. 1, т. 3 или 4, служителят изготвя докладна записка в края на работната смяна.

Чл. 53. (1) Полицейските наряди по пътен контрол своевременно докладват в ОДЦ/ОДЧ:
1. при извършване на проверка на МПС, лица, както и при констатиране на престъпления и нарушения на обществения ред;
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

За пореден път се убеждавам, че БСП има най-добрите кадри и знае как да ги подбира. Ей го на - мантата винаги излиза с конкретно инфо за еди кой си политик и еди какво си правил, значи това е четено, коментирано и премисляно:). Та така, такива платени словесни лайновози и в още 10-на от по-масовите бг форума да изпропагандират и воала - едно 100к сигурен електорат:) Отделно кебапчета и чалга в гетата и любовна игра с Доган и отново воала - 40% от електората на изборите + някой и друг процент от тв промивките отиваме на към 50%:)
А не като лайновозите на боко - няколко платени тв-та и тва е. Електората вече се печели в онлайн пространството, далновидни личности има у БСП:) А и кинтите си заслужават, все пак:)
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ама естествено. А като ги питаш за нещо, а което нямат отговор или го подминават или зачекват друга тема.

Та... Манта. Кажи за физиотерапевта - подлога на Доган. Що го назначи Ореха в икономическото планиране? Предай му и на него един урок по икономика, да може да работи момчето бе!

Ама то като се замисли човек, има отговор:
В министерство, в което не се върши никаква работа, е естествено да се назначават и подходящи кадри - такива, които също не вършат никаква работа. Един вид "експерти" по нищоправене.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

На ЕС му е изгодно да сме зле. Това трябва да разберете всички евролюбци. Много са ми смешни демокрадчетата, псуват СССР, пък веят знамето на ЕС. Едно време комунягите не успяха да ни направят съветска република. Хубаво че бяха децата им облечени в синьо, та да довършат работата.

Да :mrgreen: а Русия иска да сме преуспяващи?
Може да сме добре, но не знаем как/не искаме да си играем картите правилно :)


Новият имперски проект на Путин - време е всичко това да приключи
http://www.capital.bg/politika_i_ik...t_imperski_proekt_na_putin_-_vreme_e_vsichko/

Всички силни имат големи амбиции. Те затова са силни.

Коментарите под новината за това което е казал Плевнелиев - че ще намалим до 50% доставките на газ от Русия са направо жалки. Разбирам, че медията е червен боклук, но чак пък да са толкова зле ли? :oops:
 

Горе