АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Комунягите се мобилизираха яко :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Върховенство на закона, зачитане на човешките права, икономически просперитет.
Върховенство на закона = Незаконно подслушване на над 100 световни лидери от НСА.

Зачитане на човешки права = незаконни лагери като Гуатанамо, в които никой не знае какви хора се държат. Няма да говоря за избитите деца от хамериканците.

Икономически просперитет = Трилиони долари външен дълг

Е, прав си, по техния път сме, то и у нас е същото.

И да се допълня, кажи ми точно какви стратегически интереси имаме ние и американците, които ще доведат до горните три неща, особено последното.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе пичове, чакайте объркахте ме жестоко нали ББ е некъв простак(любимият лаф, чел една книга), как тогава го изкарахте кръстникът? Ако екстраполираме вашите емпирични умозаключения, то аз трябва съм шефа на света, щото ако не хиляди то стотици книги съм изчел - смятай :shock:
 
Последно редактирано:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

това е телефона на Олигарски - 0889 099 666
завършва с числото на Дявола
съвпадение или не - факт е :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Пак некой Хамерикански филм си гледал. На Боко тиквата как е да му звънна да му тегля едни майни. ;)
завършва с числото на Дявола
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Срамно е! Избират зам.-председател на парламента и гласуват бюджета "на тъмно"

А на тези дето подкрепят правителството пожелавам следващото им дете да си го кръстят Алиосман !!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе пичове, чакайте объркахте ме жестоко нали ББ е некъв простак(любимият лаф, чел една книга), как тогава го изкарахте кръстникът? Ако екстраполираме вашите емпирични умозаключения, то аз трябва съм шефа на света, щото ако не хиляди то стотици книги съм изчел - смятай :shock:

Да, а пък аз се чудя как е възможно хора, които употребяват такива думички да подкрепят друг човек, който не знае разликата м/у опера и симфония
Анализирай това:mrgreen:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

http://www.vbox7.com/play:3bdaa504

"И МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА"


Брей, какви думи за министър председател, тогавашен кмет на софията.


НАЛИ ТИ КАЗВАМ КВО ТИ КАЗВАМ :lol:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да, а пък аз се чудя как е възможно хора, които употребяват такива думички да подкрепят друг човек, който не знае разликата м/у опера и симфония
Анализирай това:mrgreen:

Би било, чудесно да кажеш, кой подкрепям - щото все още няма кой/и да подкрепям :D А да ти кажа доста начетени хора, трудно ще се сетят веднага, че в едното имаш пеене + водещи инструменти, а в другото микс от всички инструменти без пеенето:)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Би било, чудесно да кажеш, кой подкрепям - щото все още няма кой/и да подкрепям :D А да ти кажа доста начетени хора, трудно ще се сетят веднага, че в едното имаш пеене + водещи инструменти, а в другото микс от всички инструменти без пеенето:)
Кажи го на ББ:lol:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

http://www.vbox7.com/play:3bdaa504

"И МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА"


Брей, какви думи за министър председател, тогавашен кмет на софията.


НАЛИ ТИ КАЗВАМ КВО ТИ КАЗВАМ :lol:

"Здравейте, циркаджии!"
СърГей Станишеф към Цвъ Цвъ.

Това е пример за подражание, а? Айде да не говорим кой е по-прост от управляващите и управлявалите, че да не останеш изненадан...

Някой да я изтрие тая тема вече ... >.<
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Управляващите са умерени хора най-вече в изказванията си.
Да не говорим вярно кой е по-прост - ония дето нарича хората касапини или ония дето купува пържоли на кучето намерило мъртво момиче. Или пък ония дето в СРС се чува да казва: "ДА СТАНА ЛИ *****, ЧЕ ТЕ ИЗГЛЕЖДАТ ПО УМНИ" или "АЗ НЕ СЪМ ***** КАТО ПЪРВАНОВ - ЩОМ СЪМ КАЗАЛ ДА НЕ ГО ЗАКАЧАТЕ, НЯМА ДА ГО ЗАКАЧАТЕ (ББ към Ваньо Танов ) , или пък Вежди Рашидов тая ****** и всичките кадри на герб. Или пък от другото СРС оная пълна фидосова май не си гледал нейното СРС дето се опитва да бута някъв в митниците дето не може тройка да вземе. ТОЙ Е ПРОСТ И ВИЕ СТЕ ПРОСТИ И СЕ РАЗБИРАТЕ ЧУДЕСНО.
За цецу тъпото да не говорим - тоя **** си позволи да използва парламента за да цитира СРС и да обвини лекари, които се оказаха невинни след това. Да не говорим вярно кой е по прост и неумерен в изказванията си?
Това здравейте циркаджии към ББ и Цецу Тъпото е най-малкото, което и каза когато връчиха някакви подписи даже повечето от тях били с еднакви почерци, имена, смешна герберска история и постановка.



Кой беше прочел само ВИНЕТУ през живота си? Ааа чакай, беше твоя простак.







http://www.vbox7.com/play:3bdaa504

"И МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА"


Брей, какви думи за министър председател, тогавашен кмет на софията.


НАЛИ ТИ КАЗВАМ КВО ТИ КАЗВАМ :lol::lol::lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Простакът си е простак и не е мой. Престани, щото пак ще взрвим форума!
Говорехме си за полицейщината на ГЕРБ? Герб след кой ден сдадоха властта? И въобще не ме интересува кой ги бил натискал или коя далавера им била готова - оправданията комунистических край нямат!!

[video=youtube;P-o2ikD9OTM]http://www.youtube.com/watch?v=P-o2ikD9OTM[/video]
Нека пак си поговорим за полицейщината!! Може и от 2009-та, февруари да изкараме няколко клипа, за да видим и тогава полицейщината на ЧЕРВЕНАТА СГАН!!!

Ако ми казваш, че тия хора са умерени, то за теб, място няма в тая държава :) Смени си паспорта и бегай при макя ти Раша..
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Каква полицейщина :D
1463461_160504344160041_1026104718_n.jpg
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Герберите барабар с Кунева са яко зависнали оти не са в властта, чак си купиха и протестиращи и още медии да може да им отразяват циганиите. За разлика от протестите през Февруари на които хората бяха излезнали да протестират против големите сметки за ток щото им беше дошло затягането на колана вече до бесилка сега тиквеници платени протестират да си върнат БОКО ТИКВАТА И ЦЕЦО ТЪПОТО. Ако искате толкова видео окървавявания ще ви изнамеря веднага да видите тогава как пребиваха на ЦЕЦО ТЪПОТО полицаите. С вас не може да се води разговор Вие сте с промити мозъци, промити от една мутра без грам мозък в главата. :clap:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

парламента ни има по хубава ограда и повече охрана отколкото границата ни с турция :clap:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Жал ми е за всички подкрепящи правителството и успоредно с това борещи се за морал:

[video=youtube;Jb5I3ufM9Tg]http://www.youtube.com/watch?v=Jb5I3ufM9Tg[/video]
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Думите са излишни ! Браво на младите студенти , дано не се откажат ! България винаги ще има надежда , докато има такива хора !
[video=youtube_share;FbraEmb5uw8]http://youtu.be/FbraEmb5uw8[/video]
 

Горе