АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Като цяло силно ме съмнява някой да отговаря пред когото и да е било,но ДАНО!
Една от хубавите страни на България е ,че тук с малко повече акъл и с МНОГО ПАРИ всички очи могат да бъдат затворени ИЛИ поне да се обърнат да гледат в другата страна не веднъж се е случвало и няма да спре докато някой не хване лопатата и да ги цепи наред ....
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Като цяло силно ме съмнява някой да отговаря пред когото и да е било,но ДАНО!
Една от хубавите страни на България е ,че тук с малко повече акъл и с МНОГО ПАРИ всички очи могат да бъдат затворени ИЛИ поне да се обърнат да гледат в другата страна не веднъж се е случвало и няма да спре докато някой не хване лопатата и да ги цепи наред ....

Плаче ми се друже, когато некой се кефи на беззаконието, а трева да се действа срещу мафията
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Хахахах
Преди време получавам следното съобщение от въпросната дама:

"Благодаря ви за интереса към (Aз интерес никога не съм имал!!?!?!?) Асоциацията за използване на информационните технологии от земеделските производители в България, интегрираната информационна интернет платформа за бизнесът it-farmer.bg (100 000 индивидуални посетители дневно ) и моите проекти!
Разполагам с точната аудитория за презентацията на вашите търговски марки, продукти и услуги - инвеститори, депутати, министри, кметове, областни управители, мениджъри от всички отрасли на промишлеността, селското стопанство, транспорта, търговските вериги, финанси и медии- ваши настоящи и бъдещи клиенти!
Мога да направя всичко необходимо бизнесът Ви в България да се развива успешно!"
:lol:


Отделно:

http://www.mypr.bg/news/business/Menidzharski-nyuh-tvarda-raka-i-zhenska-intuitsiya-12666/

"Как стои днес АИИТЗПБ на пазара?
АИИТЗПБ има изключително добър имидж и в България е една от най-рекламираните и най-предпочитаните фирми. Самият факт, че получавам дневно 800 и 1000 молби за работа, означава, че ние сме желан работодател, желан партньор. По отношение на продажбите на реклама в земеделието АИИТЗПБ е лидер на пазара. По отношение на МСП- поставихме изключително добро начало. Сигурна съм, че и в това наше начинание ще бъдем най-добрите, след не повече от две години."
 
Последно редактирано:
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Самият факт, че получавам дневно 800 и 1000 молби за работа
Милионите си, явно за хероин ги дава :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Не, не, не мога, не! :lol:

[video=youtube;3-7a9YvrYAY]https://www.youtube.com/watch?v=3-7a9YvrYAY[/video]
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Самият факт, че получавам дневно 800 и 1000 молби за работа

Тая отнесе Диди от Аксаково като куцо пиле домат. :lol::lol::lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Аз пратих линк към темата до [email protected]
Стига простотии, докога ще ни лъжат и докога ще си затваряме очите
Идва Видов Ден, нека всеки да знае, че ще отговаря пред народа!!!

Браво! В три часа през нощта пишеш на медиите и си лягаш спокоен, че си изпълнил една велика мисия :lol: Откога писането до нова, означава "стига простотии" - това да не ти е съд или прокуратура :mrgreen:
кажи ми често, мислиш ли, че нова са опрели до теб?

ето още - http://e-media.start.bg/ но гледай да не пропуснеш някоя.
Всички разчитаме на теб! Ти си нашия вестоносец на фронта - от една страна ти, от друга - МАФИЯТА :shock: :shock: :shock:

п.п. в цялата тази ситуация има и добра новина - усвояваме евро средства :D
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Както казват в IT-FARMER... ТРЯБВА ДА БЪДЕМ НОМЕР 1, НЯМАМЕ ДРУГ ИЗБОР!

:D

И не, не получават между 800-1000 молби за работа на ден, а между 900 и 1500 молби на ден!. Ето актуално инфо/ако успеете да го разчетете/: http://it-farmer.bg/index_files/Page338.htm


Което е от 324 000 до 540 000 молби на година от желаещи за работа!
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Както казват в IT-FARMER... ТРЯБВА ДА БЪДЕМ НОМЕР 1, НЯМАМЕ ДРУГ ИЗБОР!

:D

И не, не получават между 800-1000 молби за работа на ден, а между 900 и 1500 молби на ден!. Ето актуално инфо/ако успеете да го разчетете/: http://it-farmer.bg/index_files/Page338.htm


Което е от 324 000 до 540 000 молби на година от желаещи за работа!

Баси, това си е цифра :lol:
 
От: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Както казват в IT-FARMER... ТРЯБВА ДА БЪДЕМ НОМЕР 1, НЯМАМЕ ДРУГ ИЗБОР!

:D

И не, не получават между 800-1000 молби за работа на ден, а между 900 и 1500 молби на ден!. Ето актуално инфо/ако успеете да го разчетете/: http://it-farmer.bg/index_files/Page338.htm


Което е от 324 000 до 540 000 молби на година от желаещи за работа!

Ама не казва колко назначават на година/месец/ден/час... :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Поредният абсурд, но ми направи впечатление как народа реагира първосигнално и без грам мисъл върху информацията, която приема. Това събитие изобщо не е организирано от тази асоциация, пише го даже в първият коментар пък и си личи от пането отзад. Второ аз официално написано, че тези пари са дадени реално не видях никъде. От кого са дадени, как са дадени, за какво, обществени поръчки, проекти - абе изобщо нищо адекватно няма, само се знае "Едни пари там за една платформа". Искрено се надявам тази сума да е само в главата на въпросната жена... Новината идва от нищото и отива в нищото. Кой знае колко такива структури, от които няма никаква полза съществуват из цялата държава - тази конкретно допусна грешката с простотията си да я забележят и сега изхода е ясен.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Поредният абсурд, но ми направи впечатление как народа реагира първосигнално и без грам мисъл върху информацията, която приема.

+ завист, че не нямат възможност и те да крадат.
:mad:
 
Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

+ завист, че не нямат възможност и те да крадат.
:mad:

Еми народа си плаща не само за нищото, което получават, но и за грешките на другите. А сега започнаха и да им пълнят крадливите сметки, което тотално ги настървява. Това не е завист, това е просто желание за справедливост. И дори и не е така (а то може би не е, защото е много кретенско, дори неприсъщо за мекотели), то няма да е лошо като се правят такива неща да има малко повече яснота. Не казвам, че така е редно да се прави по принцип, но тук е задължително, защото знаем какви хора управляват този цирк. Лично аз не искам някой ден децата ми да се опрравляват от същите слабоумници без морал принципи, чувство за ситост, справеливост и други такива качества, което някак ни отличава като по-добре. Явно тия не са, но това не е най-лошото лошото е, че и те не намират проблем в себе си. Искам някой ден хората да имат избор. Да имат избор да избират дали да плащат заплатите на тия хора, да имат избор дали да "купуват" с данъците и осугировките си. И това без да се замислят за емиграция. Сигурен съм, че никой от тук не изпитва завист, аз лично ако искат да откраднат целия свят и да го занесат долу при Луцифер, яд ме е, че в доста аспекти това засяга пряко или косвено нас и хората около нас, на които държим. ;)
 
От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

яд ме е, че в доста аспекти това засяга пряко или косвено нас и хората около нас, на които държим. ;)

И мен ме е яд, че карате коли и дишам мръсен въздух, но не казвам нищо, нали?

според тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59719 сме на печалба от евросредствата
така, че стига сте ревали как другите крадат от тях, а вие не :) колкото повече източим от европата, толкова по-добре
струва ми се, че живеете в някаква утопична представа... искате всички да са честни, добри и т.н. - е нЕма как да стане..всички сме различни
 
От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Ти обаче, колкото повече порастваш, толкова повече итрещяваш, не отиваш на добре, ама хич!

Правиш ли разлика, пари усвоени по този начин и пари усвоени, като в село Чавдар примерно. Кво та топли тебе, че тая е свила 2 000 000 евро и е върнала 99% към господаря си от ГРОБ, кажи какво? Всичките евро пари се усвояват, така че файда никаква. Вземат от нашите пари да дадат, пък после си ги разпределят помежду си.... Голяма далавера, няма що....



И мен ме е яд, че карате коли и дишам мръсен въздух, но не казвам нищо, нали?

според тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59719 сме на печалба от евросредствата
така, че стига сте ревали как другите крадат от тях, а вие не :) колкото повече източим от европата, толкова по-добре
струва ми се, че живеете в някаква утопична представа... искате всички да са честни, добри и т.н. - е нЕма как да стане..всички сме различни
 
Аз с кола в центъра на София и в други центрове не излизам, защото обичам да ходя и най-вече да не мисля върху кой друг идиот ще трябва да паркирам. :) Колкото до това за другите, има маски и не се ходи там където мислиш, че е кофти въздуха. Имаш някакво алтернативи, които може да контролираш, докато при моя пример май нямаш. :)

Не сме на никакви печалби, а ако сме това е незадоволително. Много хора имам около мен и честно казано рядко чувам (даже хич няма такива де) някой да се е възползвал от тези велики евро пари, а ако има, то реално е минал буквално през ада, за да участва за тези средства и после едвам да му ги изплатят. Другото, което е, от познати, които пишат проекти знам, че малка част са освоени от това, което ни се полага и то по една проста причина (всъщност са 2) - тъпаците кандидатстват с едни и същи неща за нови периоди и е пълно с далавераджии, който изгарят, защото се мислят по-умни от вече добре разбработени системи от Европа. Та ей така се получава шита. Отиди обясни сега на Европа, че този проетк в една на никъде вървяща икономика е добра идея. :) Да не споменаваме изпълнението и.

Няма такъв фил като източване на Европа, защото ние към тях си имаме една членкса вноска, те си ни диктуват каквото си иска, а тукашните продажници си го изпълняват. А от друга стана - ние тук с бюрократщини, мързел и терикатлък не можем дори да се доберем до това, което ни е предвидено. Така, че ако се краде, нека да има смисъл поне. Примерно открадваш 2 милиона - с 1 правиш чудеса, а другите делкаш с другите галдници. ;)
 
От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Правиш ли разлика, пари усвоени по този начин и пари усвоени, като в село Чавдар примерно.

Добре, че ти направиха новини за едно село в България, че да се радвате :drama:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Не е виновен този който е взел парите. И аз да бях и аз щях да ги взема. Виновен е този дето ги е платил за този проект. Ей този е за затвор....
 

Горе