АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Добре, че ти направиха новини за едно село в България, че да се радвате :drama:

Tъп тролски отговор:confused:


Не е виновен този който е взел парите. И аз да бях и аз щях да ги взема. Виновен е този дето ги е платил за този проект. Ей този е за затвор....

Абсолютно е така! Защо, твоите хора, които ти помогна да изберат допускат това? В интерес на истината всичките такива безумици стават само по време на герб.... що ли? Те и онея са крадливи, ама поне построят нещо, па тогава свият, тука безогледно всичко :) 250 000 ЛОГО, 300 000 ФЕЙСБУК СТРАНИЦА, СЕГА 2 000 000 САЙТ :) Не ми се мисли какво става там, където не се вижда....
 
От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

И мен ме е яд, че карате коли и дишам мръсен въздух, но не казвам нищо, нали?

според тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59719 сме на печалба от евросредствата
така, че стига сте ревали как другите крадат от тях, а вие не :) колкото повече източим от европата, толкова по-добре
струва ми се, че живеете в някаква утопична представа... искате всички да са честни, добри и т.н. - е нЕма как да стане..всички сме различни
Според тебе няма други начини да се печелят пари освен с кражба ли? Много ясно, че ще рева, след като съм платил сума ти и данъци и индиректно съм и дал част от сумата. Лично аз и всички около мен. Ако не ми взимаха данъци, щеше да ми е през к*ра. Ебати трола си, какво правиш въобще тук? А който не е честен и е измекяр - да го духа, едно време такива са висели по дърветата.
 
От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Ако не ми взимаха данъци, щеше да ми е през к*ра.
така си мислиш само :wink:
ти се радвай, че не отменят плоския данък :lol:

едно време такива са висели по дърветата.
по кое време? име на епоха... (за да видя що си е отишла)
 
Re: От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

така си мислиш само :wink:
ти се радвай, че не отменят плоския данък :lol:

Оставаше и това да бутнат в тази икономика и може всички да кажем ЧАО на много външни инвеститори. Също така, според последното проучване на постъпленията в икономиката ни, повече са потоците пари от емигрантите към България, отколкото външните инвестиции. А това пак говори за слабо правителство и управление.

И на мен щеше да ми е през онази шишарката, ако не ми взимаха данъци и не ме караха да пращам някакви си там задължения, които аз имам като гражданин към държавата. Ако искат да си купят и семенна течност от птеродактил за 3 милиона, и после да се полеят с нея. Дори лично ще гледам да присъствам на ивента, но за жалост не се получава така. Аз дори не знам, отразиха ли го това някъде? Излезе ли някой да каже какво реално седи зад тази инвестиция? Нещо?
 
Re: От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

така си мислиш само :wink:
ти се радвай, че не отменят плоския данък :lol:


по кое време? име на епоха... (за да видя що си е отишла)

Бате, що тролиш? Знаеш, че говори пълни глупости и никой нормален няма да се съгласи с теб. Какво са взели за тия 2 милиона, истина ли, не е ли...няма голямо значени, важното е да не харчат парите, които ние (и не смао ние) тук изкарваме трудно. Ако някой изкарва пари лесно и той да се замисли за такова лайно за 2 милиона. :)

А не знам какво се е наснимала с тия анимационни герои. И тоя Плевенлиев, където и да му видя тъпата, смачкана физиономия все е засмян, а причина за това са или наркотиците или нещо не е у ред. Не знам какво толкова лъчезарно има в него, като е един от най-големите срамотии на България и нищо в скапаната му кариера като президент не върви като хората. Лудугореца няма какво да го коментиираме, там е тъпня от друго ниво. :)
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Tъп тролски отговор:confused:




Абсолютно е така! Защо, твоите хора, които ти помогна да изберат допускат това? В интерес на истината всичките такива безумици стават само по време на герб.... що ли? Те и онея са крадливи, ама поне построят нещо, па тогава свият, тука безогледно всичко :) 250 000 ЛОГО, 300 000 ФЕЙСБУК СТРАНИЦА, СЕГА 2 000 000 САЙТ :) Не ми се мисли какво става там, където не се вижда....
ахахха да сравняваш сегашното правителство с предното и да казваш , че предното било по-добро е смехотворно. Орешко горкия научи всеки заден и страничен вход , където и да отидеше, а като го питаха кой предложи Пеевски , свенливо навеждаше глава. По времето на същото това правителство лудия побелял пес Волен се помисли за господар на света и натвори доволно глупости - сби се на летище, пиянства в Брюксел, носи оръжие в парламента , правеше граждански арести, кри се под маси и викаше с мегафон..... Отделно незнайно как и защо точно през съответната година КТБ отиде в великите ловни полета и там потънаха едни милиарди.
А и още повече - как може БСП да управлява без да има спечелени избори от 10тина година насам ?
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Няма ли кой да се свърже с тая инженерка , да и сглоби един свестен сайт за 200 лева , че това верно все едно някой в училище в час по информатика с хтмл го е правил....
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Пак не мога да разбера, защо й е реклама на тая? Смисъл, какво печели от цялата работа. Ако беше сменила сайта с нещо друго, ако имаше някаква дейност, да, яката вирусна реклама. Обаче, в момента това ми прилича на шизофренно отклонение на самотна жена пред менопауза.
 
От: Re: От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Оставаше и това да бутнат в тази икономика и може всички да кажем ЧАО на много външни инвеститори. Също така, според последното проучване на постъпленията в икономиката ни, повече са потоците пари от емигрантите към България, отколкото външните инвестиции. А това пак говори за слабо правителство и управление.

И на мен щеше да ми е през онази шишарката, ако не ми взимаха данъци и не ме караха да пращам някакви си там задължения, които аз имам като гражданин към държавата. Ако искат да си купят и семенна течност от птеродактил за 3 милиона, и после да се полеят с нея. Дори лично ще гледам да присъствам на ивента, но за жалост не се получава така. Аз дори не знам, отразиха ли го това някъде? Излезе ли някой да каже какво реално седи зад тази инвестиция? Нещо?

горките вие :( добре, че имаме едни от най-ниските данъци за да има все пак за какво да се хванете при мрънканията :(
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

И аз го видях това в уебкафе, единственото, което разбирам е, че снимките не са от събитието за откриване на сайта. Нейните профили, сайта, тая асоциация, всичко си е вярно и истинско и го има от години, не е някакво моментно хрумване.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Дизайнера и програмиста, трябва да ми дадът 100 лева на мен за да ми го направят, на толкова го оценяма :lol:

Обаче забележете нещо.. Минава ли.. минава...

Кучетата лаят, а кераванът си върви..

Забележете какви смешни неща правят и такива огромни грешки, и никой нищо.. коментира се.. забравя се.. логота.. фейсбук страници.. миризливи пътища.. развалени езера с умрели рибки в тях...
Те си правят, печелят, пият, почиват си.. а ние си мохабедим тука, колкото да не заспим..

Отиваме на кръчма и се караме помежду си, като приятели, заради простотията, която става около нас.. Обаче нищо не правим..
Защо си нямаме един Васил Левски..?
 
Re: От: Re: От: От: Re: От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

горките вие :( добре, че имаме едни от най-ниските данъци за да има все пак за какво да се хванете при мрънканията :(

Бате, ако са ти малко данъците, Боко и Кой няма да ти откажат да ти вземат парите. :) Отиди в НАП и представи проблема си...ще намерят бързо решение а него, сигурен съм. :)
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Това наистина е някаква шега, като цъкнеш на някой от линковете в навигационното меню, първо, че те препраща на грешни места и второ линковете стават неактивни и трябва да връщаш с навигацията на браузъра, това е работа на някой ученик в трети клас в час по ИТ не вярвам да е истина:lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Това наистина е някаква шега, като цъкнеш на някой от линковете в навигационното меню, първо, че те препраща на грешни места и второ линковете стават неактивни и трябва да връщаш с навигацията на браузъра, това е работа на някой ученик в трети клас в час по ИТ не вярвам да е истина:lol:

Стават неактивни понеже във вътрешните страници са забити като едно изображение изрязано от началната страница :lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Навремето по САПАРД се вземаха пари за набити лозови пръчки в земята, представени за лозови масиви. Това е горе-долу същото, затова всички вярват. Като вземеш и фейсбук страниците, логото и куп други подобни извърщения, този двумилионен проект си изглежда съвсем достоверен в обърканата ни държава. Докараха ни до там, че да виждаме във всяко нещо схеми и далавери....


Това наистина е някаква шега, като цъкнеш на някой от линковете в навигационното меню, първо, че те препраща на грешни места и второ линковете стават неактивни и трябва да връщаш с навигацията на браузъра, това е работа на някой ученик в трети клас в час по ИТ не вярвам да е истина:lol:
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

То и Фейсбук страницата за 100 000 лева, също беше доста скандална. Там и домейн и хостинг не се искат :D И имаше не повече от 50 фенове...
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Тази Ваня Тучева се появи и с обява за компаньонка .. Верно превъртя нета тази.
 
От: АИИТЗПБ - Новото чудо за 2 000 000 евро

Бах мама му :drama:

http://www.mignews.info/skandalno-k...rala-2-mln-evro-za-sajt-se-okaza-prostitutka/

Oбявата е постната -
09/18/2012 . Вадят й кирливите ризи яко...



ЙАХХАх това може да е отмъщение на човека споменат в този линк ТУК:
"младите момичета ги кара да му пращат голи снимки или клипчета как се опипват на голо, които после качва в сайтове за гледане срещу заплащане!"
Май същата е пострадала от него чак са се съдили...
 
Последно редактирано:

Горе