АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки, Крим ще е руския Хонг Конг, но около 100 пъти по-добре защитен. А 27 000 км2 са 27 млн. дка, не е малко ;)

И това защото ти се иска или щото има някаква логика зад тезата ти? Ще се радвам да чуя обективни аргументи!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И това защото ти се иска или щото има някаква логика зад тезата ти? Ще се радвам да чуя обективни аргументи!

Мен не ме топли, ама и не ме охлажда това. Просто разсъждавам, че за 27 млн. дка територия си струват санкциите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мен не ме топли, ама и не ме охлажда това. Просто разсъждавам, че за 27 млн. дка територия си струват санкциите.

Честно никога не съм разбирал този тип разсъждения, които са базирани на нищо - малко ми се струва твоето видяла, жабата че подковават коня и тя вдигнала крак. Викам Хонг Конг малка територия и тя Крим малка, то значи ще става и Крим като Хонг Конг.
Ако изповядваме твоята логика и разсъждения, ние що не сме като суситата горе долу същата територията?

Е явно си струва да си под прага на бедността, ти би ли платил тази цена?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е явно си струва да си под прага на бедността, ти би ли платил тази цена?
Ако Крим е под прага на бедността, то България е на минус 2-3 нива под бедността.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ако Крим е под прага на бедността, то България е на минус 2-3 нива под бедността.

Това са данни спрямо Росстат с 3,1 милиона повече руснаци под прага на бедността.
Полезно е като разсъждаваш за напред да стъпваш на факти!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Това са данни спрямо Росстат с 3,1 милиона повече руснаци под прага на бедността.
Полезно е като разсъждаваш за напред да стъпваш на факти!

Излез един уикенд с колата и се разходи из Монтанските, Врачанските, Видинските, Добричките, Силистренските, Ямболските, Сливенските, Пазарджишките и други областни села, и тогава ми говори без разсъждения, а с впечатления. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Излез един уикенд с колата и се разходи из Монтанските, Врачанските, Видинските, Добричките, Силистренските, Ямболските, Сливенските, Пазарджишките и други областни села, и тогава ми говори без разсъждения, а с впечатления. :)

Типично поведение на комунист - нашият пита добре ли е че са взели Крим, аз му викам ръст с 3,1 милиона под прага на бедността, нашият ми вика да гледам какво става в БГ? И в добавка нашият ми вика Крим ще е Хонг Конг, ама и той не знаел що.
ЕБАСИОМО ЛОГИКАТА!!!

ПП Ти май не си ходил из добричките села, ако беше ходил никога нямаше да го вкараш - ама нали разбрахме, че разсъждаваш като жабата, та за теб е нормално да правиш такива индукции вместо дедукции

ПП2 Като спреш да се държиш като комунист, може да заприличаш на човек!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Типично поведение на комунист - нашият пита добре ли е че са взели Крим, аз му викам ръст с 3,1 милиона под прага на бедността, нашият ми вика да гледам какво става в БГ? И в добавка нашият ми вика Крим ще е Хонг Конг, ама и той не знаел що.
ЕБАСИОМО ЛОГИКАТА!!!

ПП Ти май не си ходил из добричките села, ако беше ходил никога нямаше да го вкараш - ама нали разбрахме, че разсъждаваш като жабата, та за теб е нормално да правиш такива индукции вместо дедукции

ПП2 Като спреш да се държиш като комунист, може да заприличаш на човек!

Стига ми толкова политика за този месец ;) Чувствам се като професионален войник, който спори с професионален КънтърСтракър. :lol:
П.П. Относно селата, дали съм се разхождал или не, ще разбереш след като ти се разходиш, защото си личи, че ти 100% не си. Иди в няколко селца, на центъра във всяко има барче, седни за половин час да пиеш кафе и питай хората там как са, как живеят, как се справят, доволни ли са, щастливи ли са и т.н... Може да питаш и кръчмаря колко % от оборота му е на вересия също. ;)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Празнуване на Денят на Русия в Крим и Ялта. Ето къде ще почиват това лято тези туристи, които няма да дойдат в България. Относно санкциите, ниския курс на рублата и всички бля бля глупости за това, колко им е зле и колко затъва икономиката на руснаците, някой може ли да каже в цифри колко са им загубите, и колко е стойността на тези 27 000 km2 нова територия- площта на Крим. Та това е четвърт територията на България...

[video=youtube;X5-qYmUPNyE]https://www.youtube.com/watch?v=X5-qYmUPNyE#t=4426[/video]
Като българин, не е зле да не мислиш за това, че руснаците нямало да дойдат да почиват тук, а по да те е еня що стотици хиляди българи избират Турция и Гърция пред България.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Стига ми толкова политика за този месец ;) Чувствам се като професионален войник, който спори с професионален КънтърСтракър. :lol:
П.П. Относно селата, дали съм се разхождал или не, ще разбереш след като ти се разходиш, защото си личи, че ти 100% не си. Иди в няколко селца, на центъра във всяко има барче, седни за половин час да пиеш кафе и питай хората там как са, как живеят, как се справят, доволни ли са, щастливи ли са и т.н... Може да питаш и кръчмаря колко % от оборота му е на вересия също. ;)

Ама ти се отдава освен комунизма и да се правиш на шут.
Ако правиш аналогия с професионален войник, да си докажеш колко си прав в тезата си, нямаше да даваш аргумент за селата в БГ, като въпроса ти беше за Крим и отговора го получаваш от 3,1 милиона повече под прага на бедността.
Също така нямаше да вкараш житницата на България и може би най-силният селскостопански регион в страната като референция за краен упадък.

Така като гледам май ти е кеф де те тъпчат, щом сам се слагаш с такива малоумни аргументи.
Хайде оставям те си вееш задника с "аргументите" си, някои хора трябва да създават стойност, че такива като вас да има от кого да изземвате.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ама ти се отдава освен комунизма и да се правиш на шут.
Ако правиш аналогия с професионален войник, да си докажеш колко си прав в тезата си, нямаше да даваш аргумент за селата в БГ, като въпроса ти беше за Крим и отговора го получаваш от 3,1 милиона повече под прага на бедността.
Също така нямаше да вкараш житницата на България и може би най-силният селскостопански регион в страната като референция за краен упадък.

Така като гледам май ти е кеф де те тъпчат, щом сам се слагаш с такива малоумни аргументи.

Блеки, аргумента ми беше и е, че в кримските села живеят 3 пъти по-добре отколкото в българските хората.Минимум! Житницата на България- във всяко населено място са по 2-3-4 арендатора на едро, останалите са в земеделски кооперации, или са си дали земите на някой от местните арендатори и с парите от рентата избутват 2-3 месеца от годината. За другите 9-10 месеца не знам как се справят. Да не говорим, че не всички имат земя, или пък че много имат по 2-3-5 дка земя, доходите от която са нищожни. Моите "малоумни" аргументи са цитиране дословно на реалността, а твоите "интелигентни" аргументи са цитиране на нечия лъжлива информация.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Разбрахме, че мисленето и бизнеса не са ти силни странни - всичко да не е земя давана под аренда ...
Хайде като се вкараш в А група кажи ми колко е средният доход на селата в Крим и колко е тук!

Викаш Росстат дава лъжлива информация - онова по-горе дето ти е кеф, мисля че със всеки аргумент излиза като трайна тенденция.
Да не те взимат за пълен олигофрен за напред като питаш въпрос и получиш отговор първо благодари, после не задавай вместо благодаря контра становище което няма нищо общо с темата. Надявам се да вдяваш, че тези 3,1 милиона под прага на бедността плащат за малоумният Крим, а ти си седнал някви врели некипилеи да мислиш - за туристи, Хонг Конг и т.н.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Виж какво правят лошите хамериканци, ще изгонят руснаците от Крим и ще има за теб някой друг руснак владко :)
11393166_726616364113392_5203094394598193496_n.jpg

https://www.facebook.com/teatrganina/posts/908474055884140?pnref=story
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Разбрахме, че мисленето и бизнеса не са ти силни странни - всичко да не е земя давана под аренда ...
Хайде като се вкараш в А група кажи ми колко е средният доход на селата в Крим и колко е тук!

Викаш Росстат дава лъжлива информация - онова по-горе дето ти е кеф, мисля че със всеки аргумент излиза като трайна тенденция.
Да не те взимат за пълен олигофрен за напред като питаш въпрос и получиш отговор първо благодари, после не задавай вместо благодаря контра становище което няма нищо общо с темата. Надявам се да вдяваш, че тези 3,1 милиона под прага на бедността плащат за малоумният Крим, а ти си седнал някви врели некипилеи да мислиш - за туристи, Хонг Конг и т.н.

На 140 млн. има 3,1 млн под прага на бедността. А тук на 6 млн. са толкова, ако не и повече. Ама ние нямаме "малоумен Крим"... :wink:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На 140 млн. има 3,1 млн под прага на бедността. А тук на 6 млн. са толкова, ако не и повече. Ама ние нямаме "малоумен Крим"... :wink:

Не знам, вече май трябва ти казвам, човека който обичат го тъпчат.
Та търсачо на тъпчене, това са нови 3,1 милиона, общо са 22.2 милиона. Та за 1 година ръст от 3,1 милиона любителю на тъпченето, как ти се струва като цена? Що ли питам, за вас комунистите човешкият живот има нулева стойност.

Ама руската плутокрация е яка - взимат нова територията, увеличавайки бедността и смъртността за 1 2 десетилетия драстично ще намалее населението и после стил Аляска - продажба на килограм.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Понякога е полезно да пропусне човек за по-дълго време някой форум - по-добре се сравнява.


Все същите галфони като блеки и сие продължават с все същите ташаци....


Абе щом за цяла година така и не успяха да разберат каквото и да е, то какъв е смисълът да им се обяснява и за в бъдеще?


Оно си плямпа едно и също (комунизъм, глад, голодомор, санкции, in god we trust etc) без значение какво се случва в реалността. Струва ли си да му обясняваш каквото и да е на такъв? Каквито и аргументи да му представяш, каквито и логически разсъждения да му проектираш, оно си бае неговото.... Плюй и отмини (за поне година още)


P.S. И не ми излизайте с номера, че са платени. Нема идиот, който да плати на такива идиоти. Толкова си могат просто.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хаха дойде пастира на путнифилите във форума - руснака страната :)

Вместо да се правиш на велик, що не обясниш на нас простосмъртните що не ви цъфти икономиката както на ляво и дясно тръбеше и като в хор всички уфсе путинофили запяват след теб.

Ама добре, че се върна да ни "обясняваш" - та слушам те как е хавата - громите ли лошият капитализъм, най-накрая успяхте ли да складирате картофи поне за посев. Предполагам, вече цялата сбирщина от етноси, ходи в крим и вдига БВП-то на страната и вече ще ставата туристическа държава. Я ми кажи берете ли срам, щом чайниците ви взимат за мезе с "могъщата" Армата?

@Бластерче, аз като ти казах, че няма такова животно - руснак да има срам ;) те са велики мужици :)
 

Горе