АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Един комнета в дир-а ме скъса от смях:
"Путин най-накрая е на колене, както мечтаеха соросоидите. Едва ли не коленопреклонно той моли някой от Запада, подкарвайки всички наред, да му дадат координати на Свободната Сирийска Армия.

" Къде са тези господа от ССА? Някой ще ми даде ли телефон,лице за контакт, е-мейл в конце концов? Нет? А, виждам някакви чалми в пустинята... ех, опять джихадисти! Шойгу,давай бабахнем еще раз по тараканов! Так. Пак питам, на колене ви падам, къде и кои са ССА? А, онези там били такива,казвате! Шойгу, разведката какво казва по темата? Джихадисти опять? Ну, давай бабахнем и ети! Кто нибудь еще?"

И Путин остана в изолацията си,на колене, да търси като Диоген с фенера митичното животно "умерен опозиционер"- същество, по-рядко и от Еднорозите в приказките."
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Все едно Хитлер 44-та да иска координати и лице за контакти от партизаните :). Верно е голяма простотия!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Все едно Хитлер 44-та да иска координати и лице за контакти от партизаните :). Верно е голяма простотия!

Що бе, ето виж примера на Украйна- умерената опозиция не се е крила от самото начало на преврата, знаят се партиите, членовете, лидерите, всичко както си трябва. Същото трябва да направи и умерената опозиция в Сирия, ако има такава. Не го правят и няма да го направят, защото все някой от цивилното население(едва ли ще е само един) ще познае в редиците на "умерените" човек, който е убил някой негов близък, ей така умерено...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не съобщаването на координати на "умерената опозиция в Сирия" има само една цел - да възпрепятства Русия да громи ислямска държава, чието съществуване и функциониране е много изгодно за САЩ. Наистина руското разузнаване вероятно има точна информация за частите на Баша Расад, но между всякакви други военни структури никъде не пише - ние сме "ислямска държава".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не схванахте май гаврата в това искане за позициите на така наречената "умерена опозиция". Идил,миндил, опозиция все аллах мамбарци финансирани и въоражени от САЩ и от там идва и всичкото квичане на западните политици
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тука путинофилите приемате ли мнението на нобелов лауреат по литература(макар, че голяма част от пишещите да не знаят, коя е тя):
http://www.dw.com/bg/светлана-алексиевич-цяла-русия-лъже/a-18462520

Блеки, ДВ са извратения немски еквивалент на дневник и капитал(от Америка за България). Те тия са по-зле от ZDF+CNN на квадрат бе. Дай някоя маалко по-обективна медия. :lol: Че тя китайската "Синхуа" е по-обективна от тия. Само името им е немско, иначе са колеги по собственици с BBC-UK. ;)
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки, ДВ са извратения немски еквивалент на дневник и капитал(от Америка за България). Те тия са по-зле от ZDF+CNN на квадрат бе. Дай някоя маалко по-обективна медия. :lol: Че тя китайската "Синхуа" е по-обективна от тия. Само името им е немско, иначе са колеги по собственици с BBC-UK. ;)

И сега какво думите не и са верни, щото били манипулация за теб на макс тези медии?
Ако някой от така омразнят за теб капитал или дневник каже 2 и 2 е 4 - ти какво пак ли ще кажеш същото?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И сега какво думите не и са верни, щото били манипулация за теб на макс тези медии?
Ако някой от така омразнят за теб капитал или дневник каже 2 и 2 е 4 - ти какво пак ли ще кажеш същото?
 
Последно редактирано:
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

за дневник и капитал 2+2 ще е 6 ако от посолството така и кажат.

Те и 8 могат кажат, но кога ти напишат че е 4 и мине през вашите знания по математика от 1-ви клас, отново ли ще е същото - манипулират не е вярно и т.н. ... то затова е хубаво да се мисли, преди да делегирате тотално сивото си вещество на дадена медия!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И сега какво думите не и са верни, щото били манипулация за теб на макс тези медии?
Ако някой от така омразнят за теб капитал или дневник каже 2 и 2 е 4 - ти какво пак ли ще кажеш същото?

Аз съм си аз, като видя, че някой ме лъже, после и да ми казва истината-не му вярвам. В света има хиляди политици, писатели и хора на изкуството, които мислят като тази жена, както има и не по-малко, мислещи точно обратното, така че е тенденциозно да показваш само едната страна на монетата.

Като цяло, аз гледам резултатите! В резултат на Майдана Украйна приватизира на безценица 1300 предприятия и заводи, отделно ГМО корпорациите начело с Монсанто са изкупили до момента 23 млн. дка земеделска земя на безценица пак в Украйна. (За справка, някъде толкова 22-23 млн. дка е общата площ обработваема земя в България). Само за 2015г. токът в Украйна е поскъпнал 5,5 пъти, отделно срива на гривната оскъпи всичко. Плямпат всички, че руснаците се месели е Украйна и Сирия. Ами добре, ама в Ирак и в Либия не са се месили. Нима там животът вече е прекрасен и се радват на демокрацията? Иначе нека си плямпа който каквото си иска.
Според Алекса, ДВ има следния ранк:
Global rank icon 1,667
Rank in Germany
Germany Flag 737

Пак според алекса, пуснатия тази година на немски сайт РТдойч има следния ранк:

Global Rank
Global rank icon 20,364
Rank in Germany
Germany Flag 834

Догодина по това време, статистиката ще е умопомрачаваща при сравнение на двете медии, защото швабите не са прости, те търсят истината и обективността.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тука путинофилите приемате ли мнението на нобелов лауреат по литература(макар, че голяма част от пишещите да не знаят, коя е тя):
http://www.dw.com/bg/светлана-алексиевич-цяла-русия-лъже/a-18462520

Е той и Обама получи нобелова награда за мир ама някак не му отива :lol: Смяташ, че думите на една по-изветряла писателка са по-меродавни от мнението на няколко милиона руснаци? На хора от типа на Иво Инджев няма как да се обръща внимание...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Я кажи сега Белки като виден разбирач на икономиките защо Форбс споделя, че е добре в момента да инвестира в руски ценни книжа и като цяло във всякакви руски активи? И доста политици от Германия и Франция натискат да се спрат санкциите? Нещо забуксува мощната западна икономика без Русия :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ами то анализатори бол и прогнози на форбс още по бол, всеки си казва мнението - за жалост малцина правят покупки и застават зад думите си, знаеш че анализатора не носи отговорност.
А ми е чудно в какво ще се инвестира? Вчера четох на Газпром отчета за тази година до сега спрямо миналата със 7% по-малко доставки на газ в Европа - та най-доходоносният им бизнес има спада на продаденото количество, кой главам ще инвестират в Русия и къде като капитализацията на цялата им борса е по-малка от няколко западни компании?

@Владко, тези неща ще се радвам, ако ми дадеш малко повече инфо от някаква статия писана в БГ сайт - щото аз и подобни неща, четох и за Крим, но както и да е!Щ
Щом пак ми пишеш не по въпроса, значи да приемам че се съгласяваш с материята.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Владко, тези неща ще се радвам, ако ми дадеш малко повече инфо от някаква статия писана в БГ сайт - щото аз и подобни неща, четох и за Крим, но както и да е!Щ
Щом пак ми пишеш не по въпроса, значи да приемам че се съгласяваш с материята.

Няма как да прочетеш такива неща в България, че ще се срути къщата от карти, наречена 'Изстрадала от руската агресия Украйна". :)

Всего правительство планирует приватизировать около 300 предприятий.
На Украине в настоящий момент насчитывается 1,5 тысячи неработающих государственных предприятий. По мнению министра, необходимо массово приватизировать госпредприятия.

И т.н. Приватизирани са стотици, още стотици са в процес на приватизация, докато се стигне до даже 1500+ приватизирани, сиреч купени за по 1$ предприятия. Яйценюк е украинския Мавър от Драгалевци.

На данный момент украинские и зарубежные агрохолдинги контролируют около половины сельскохозяйственных земель Украины (17 миллионов гектаров).- към Февруари 2015г. сега сме Октомври.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не е нужно да са от БГ, както може примерно нещо писано в някоя западна медия.
Тези неща пишат ли ги във вашите руски медии на държавна хранилка - http://www.businessinsider.com/crim...s-are-seizing-thousands-of-businesses-2014-12
http://www.forbes.com/sites/realspi...er-in-crimea-polls-dont-tell-the-whole-story/
http://carnegie.ru/eurasiaoutlook/?fa=59421

Стана скучна тази тема - ти питаш с кое не си съгласен от информацията по статията и фактите, а получваш всичко е манипулация, и като разбирам май всичко руско е истината, пак питаш до уточняващ въпрос за Русия, а получаваш какво било в Украйна, пак от некви маргинализирани сайтове ...
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не е нужно да са от БГ, както може примерно нещо писано в някоя западна медия.
Тези неща пишат ли ги във вашите руски медии на държавна хранилка - http://www.businessinsider.com/crim...s-are-seizing-thousands-of-businesses-2014-12
http://www.forbes.com/sites/realspi...er-in-crimea-polls-dont-tell-the-whole-story/
http://carnegie.ru/eurasiaoutlook/?fa=59421

Стана скучна тази тема - ти питаш с кое не си съгласен от информацията по статията и фактите, а получваш всичко е манипулация, и като разбирам май всичко руско е истината, пак питаш до уточняващ въпрос за Русия, а получаваш какво било в Украйна, пак от некви маргинализирани сайтове ...

"По словам министра культуры республики Арины Новосельской, в годы вхождения Крыма в состав Украины свыше 30 гектаров земли под Ялтинской киностудией, а также здания, сооружения, уникальная коллекция автомобилей, костюмы и декорации были проданы в частную собственность за 1,3 млн гривен. Врио главы Крыма Сергей Аксенов пообещал, что обратно в госсобственность киностудию выкупят за сумму, не выше этой."
Сделката е била в стил а ла "Костов".
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти му даваш пример как Сорос и останалите "борци за демокрация" изкупиха земеделските земи в "самостийна и незалежна" Украйна, оно ти излиза насреща с факта, че руснаци купуват земи в Русия... Има Google Maps, ако нещо не се ориентира.

Сигурно Сорос трябва да изкупи и Крим, за да се поуспокоят завалиите.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тука путинофилите приемате ли мнението на нобелов лауреат по литература(макар, че голяма част от пишещите да не знаят, коя е тя):
http://www.dw.com/bg/светлана-алексиевич-цяла-русия-лъже/a-18462520

Би ли извадил 3 или 5 цитата, после и аз ще направя това, и ще коментираме?
 

Горе