АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

С истински скандал приключи програмата "Ехото на Украйна", която е част от прозападната "Ехото на Москва" и се излъчва по украинската Нюс 1. Водещият Матей Ганаполский попита зрителите какво мислят за операциите на Русия в Сирия и ги призова да отговорят с пряко включване в ефира, съобщава lifenews.ru.
"На фона на Путин, Обама и Порошенко, простете ми за израза, са две ла*на", каза жената в ефира. Изказването ѝ смути водещия Ганаполский, който сподели, че не е очаквал такива обиди в предаването и добави, че няма да позволи друг такъв подобен случай.
"Това е констатация", коментира зрителката и завърши разговора, а Ганаполский обеща, че сложи телефонът ѝ в "черния списък" с позвънявания. :lol:

[video=youtube;KGaTUQA13Zw]https://www.youtube.com/watch?v=KGaTUQA13Zw[/video]

От същото украинско предаване, голямо шоу е било явно :)

[video=youtube;DYI4uuIz4qs]https://www.youtube.com/watch?v=DYI4uuIz4qs[/video]
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

„.


Заявлението на Фред Дърст е в отговор на публикуваното по-рано открито обръщение на кримския ръководител Сергей Аксьонов към чуждестранните представители на изкуството, шоубизнеса и спорта. Аксьонов покани в Крим знаменитостите, които желаят да получат руско гражданство и приветства създаването на “аналог на Бевърли хилс на полуострова”.


В Крим музикантът е известен и с това, че съпругата му Ксения Берязина е родена на полуострова.


Ако в Крим действително бъде построен аналог на Бевърли хилс, Фред Дърст гарантира, че след него там ще дойдат и други американски творци от сферата на киноиндустрията и шоубизнеса.


“При подкрепата на правителството работата ми в Крим може да доведе до забележителни резултати. Ще снимам успешни филми и сериали в Крим, тези телевизионни продукти ще станат известни в целия свят и ще изведат Русия на много високо равнище в този бизнес”, се казва в обръщението на музиканта. Дърст планира освен това да помогне на Крим да организира голям кинофестивал и да създаде филмово студио, за да може там да се снимат филми, които ще имат успех в Русия и в целия свят.
Страна виж се само кво пишеш,,, нали руснаците са велики, защо им е един хамериканец даим помага и защо да правят руски холивууд
Не съм чул американците да искат да направят втори Мосфильм например,,,
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страна виж се само кво пишеш,,, нали руснаците са велики, защо им е един хамериканец даим помага и защо да правят руски холивууд
Не съм чул американците да искат да направят втори Мосфильм например,,,

Не мога да разбера що все се вреш между шамарите и се стремиш към общуване на това примитивно ниво... тъп ли си, кво? Имаше тука преди година един, виках му бастър, некъв такъв никнейм имаше, та се едно си негова реинкарнация - от един инкубатор гаче са ви вадили, забравяйки да турят мозъка.

Човекът има възможност да стане руски гражданин, да развие бизнеса си в нови условия и при реално много по-слаба конкуренция във филмовия бизнес, отколкото в Холивуд. Разходите за правене на филми също са много по-малки в Крим. Възможностите за бизнес са много по-големи в Русия, има много свободни територии и мощности. Ако се хване по-сериозно с гражданствата, може да спести и вечното данъчно задължение към американската хазна. Харесва Русия, жена му е от Крим и т.н. По същата логика Стивън Сигал търси родословието си (плюс диаманти) в Якутия, Жерар Депардийо живее ту в Чечня, ту в Беларус, а боксьорите и бойците се избиват, за да дойдат в Крим още преди да са им почнали боевете.

Всеки обича страните, които предоставят възможности. Така са били и Щатите едно време.

Преди година още ви казах, че Крим ще е европейския Сингапур (още ме е яд, че кацнах в Симферопол баш по време на имотния мораториум) - само гледайте, когато складовете от Копринения път, туризмът, казината, филмовите студии, спортния бизнес и данъчните отстъпки се срещнат в едно цяло. И се учете.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки, успокой се малко. Обатачи се с #клетия бизнесмен, дето му взели кино студиото, после с нобеловата лауреатка, сега пак се заяждаш. Почини си малко. Хора като Крумов, Страна, Боби, Вискяр, Ред и още и още (спирам да изброявам, за да не пропусна някой) заслужават уважение, че милеят за България. Милеят много повече от теб! Сега фактически сме под тотално американско управление, не на ЕС(защото и на него американците му дърпат конците). Енергетиката ни е в ръцете им, медиите са в ръцете им, армията ни е в ръцете им, голяма част от политиците са в ръцете им... Ти руснаците, та руснаците, и упорито защитаваш това статукво. Руснаците са пичове и заслужават уважение, защото си отстояват суверенитета и независимостта, не са се надупвали никога пред никого. От православен християнин може да очакваш милост и прошка, но от сатанист-не можеш!

Ти нещо се обърка ама карай, има инфо от 2008 за това студио събира капитал за 20 милиона долара - викаш купен за 100к. Това, че така пише в маргиналните сайтове, които четеш където другаде не може се потвърди - трябва много да си скептичен!
Нищо против нямам срещу лаурета, дори и страна само положително пише и спекулира че ДВ изпозлвали нейната личност за статията си!
Къде видя, че не милия за БГ - голяма част от изборените от теб само за Русия милеят и повече от БГ затова и пиша нищо повече! Или за теб милиене за БГ е равно на обичане на 1-во Русия и ако не си такъв то си некъв соросоид? Толкова плоско ли трябва да е мисленето?
Правиш една голяма грешка руснаците са пичове и от там политиката им е пичвоска - аз против руснаците нямам нищо, както нямам и против датчаните - но имам против политиката на Кремъл правим разлика нали?!?
Това, че сме в ЕС и НАТО, ни най-малко ни прави под тяхно управление - просто имаме малоумни политици и сме под тяхното управление - виж прибалтика не са ли и те в ЕС и НАТО, ама са в пъти по-добре от нас!
Втората ти грешка, която правиш е че все някой и то от запада ти е виновен, а то проблема е локален!
Не знам за какви прошки говорим като видим всички военни конфликти по границата на Русия за последните 25 години ...
Не знам защо все искате се натискате на изток - нали ти е ясно че от началото на 80-те Кремъл врътна крачнето на всичко газа и нефта са с пари - така че опичай си акъла и ползвай тази глава всичко ще стане като си променим нашата кочинка, а не да се присламчваме към някой който е узорпирал тоталната власт ...
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не мога да разбера що все се вреш между шамарите и се стремиш към общуване на това примитивно ниво... тъп ли си, кво? Имаше тука преди година един, виках му бастър, некъв такъв никнейм имаше, та се едно си негова реинкарнация - от един инкубатор гаче са ви вадили, забравяйки да турят мозъка.

Човекът има възможност да стане руски гражданин, да развие бизнеса си в нови условия и при реално много по-слаба конкуренция във филмовия бизнес, отколкото в Холивуд. Разходите за правене на филми също са много по-малки в Крим. Възможностите за бизнес са много по-големи в Русия, има много свободни територии и мощности. Ако се хване по-сериозно с гражданствата, може да спести и вечното данъчно задължение към американската хазна. Харесва Русия, жена му е от Крим и т.н. По същата логика Стивън Сигал търси родословието си (плюс диаманти) в Якутия, Жерар Депардийо живее ту в Чечня, ту в Беларус, а боксьорите и бойците се избиват, за да дойдат в Крим още преди да са им почнали боевете.

Всеки обича страните, които предоставят възможности. Така са били и Щатите едно време.

Преди година още ви казах, че Крим ще е европейския Сингапур (още ме е яд, че кацнах в Симферопол баш по време на имотния мораториум) - само гледайте, когато складовете от Копринения път, туризмът, казината, филмовите студии, спортния бизнес и данъчните отстъпки се срещнат в едно цяло. И се учете.
Прав си за подчертаното в цитата, но какво може да предложи на тези хора днешна Русия,,, само симпатията към Русия не стига, никой няма да отиде да инвестира без гаранции при някой диктатор
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Страна не бегай от отговор, викаш познаваш свят и живееш и в Русия и в България и Великобритания,,,
Как ти се струва, къде има почва за голяма инвестиция, без да се налага дасе отчисляваш на некои
Мани симпатиите, искам да отговориш като бизнесмен
 
От: От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

... Е още един с руска баба (от териториите на днешна Украйна) акомпанира на уличен музикант в Москва. Пичът с китарата дори не се е усетил отначало кой му приглася.

А другият (да е жив и здрав с тази дъщеря!) просто се кефи покрай пиара.

[video=youtube;cU6UisA8t0U]https://www.youtube.com/watch?v=cU6UisA8t0U[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И Мила Йовович (родена в Киев) е с много чаровен руски...
[video=youtube;K0_7991Ginw]https://www.youtube.com/watch?v=K0_7991Ginw[/video]
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Страна, сори ама си същия кат Владко, неорентиран,,, явно като та боли та сърби
По хубу дай некоя песен на Висоцки, ама и той не е бил на твоето мнение
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Страна не бегай от отговор, викаш познаваш свят и живееш и в Русия и в България и Великобритания,,,
Как ти се струва, къде има почва за голяма инвестиция, без да се налага дасе отчисляваш на некои
Мани симпатиите, искам да отговориш като бизнесмен

Нема да ти отговори - щото отговора не му харесва. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нема да ти отговори - щото отговора не му харесва. :lol: :lol: :lol:

Не му отговарям, щото е тъп. Отговорът на въпроса му се намира точна над въпроса му.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не му отговарям, щото е тъп. Отговорът на въпроса му се намира точна над въпроса му.

Ти въобще разбираш ли моята теза или по дефолт си тролиш,,, ако е така - ни ми е интересно
Пък си имаме вече един Владко, който даже те превъзхожда в тези умения,,, заеби
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не, не разбирам твоята "теза". По всички обективни показатели си си просто тъп.

Чао, че почва мачът.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти въобще разбираш ли моята теза или по дефолт си тролиш,,, ако е така - ни ми е интересно
Пък си имаме вече един Владко, който даже те превъзхожда в тези умения,,, заеби

А ти си нагледен пример какво значи чуждицата "хейтър".
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Човекът конкретно попита къде е най-добре да се инвестира от чисто гледна точка на бизнесмен.

Великобритания, България или Русия.

И па нема отговор и нема и да има. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не, не разбирам твоята "теза". По всички обективни показатели си си просто тъп.

Чао, че почва мачът.

Само едно ще кажа, ти си найголямото шубенце, дето съм виждал

Страх те е да спориш с мени, шото немаш толко акъл ита оборвам винаги
Вие русофилите не познавате логическото мислене и не можете да анализирате нищо
Просто като първобитните хора се водите по симпатията и красивите руски жени, които в повечето случаи се оказват украинки
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе защо си мислите че в Щатите има повече свобода от Русия?!
По-миналата година или нещо такова, в Щатите, някакъв човек бе арестуван и прекарал доста време в пандиза, заради това, че ровил в гугъл на тема как се прави взрив, ловнали го по ключова дума, една от хилядите, които са заложени за следене, и всеки който употреби такава ключова дума в интернет ( а съм убеден и по телефона) се задейства процедура.
Човека е арестуван и общо взето са провалили живота му властите.
Миналата година, някаква женица нещо изперка и не спря на полицай, в близост до белият дом в Щатите, бе застреляна като куче. И това не е единственият случай.
Има много доказателства и случай, в които се споменават такива неща и подобни инциденти, много случай с демонстранти, които в последствие биват подлагани на тормоз.
Даже напротив, в Щатите няма повече свобода, от колкото в Русия, но ни харесва повече в Щатите единствено поради това, че предлагат повече и по-интересни лъскави предмети, и може да се каже че това ние цената, ние (аз също) обожаваме материалното и доброволно ще си продадем свободата за дрънкулки.
Русия се гледа под лупа, и всичко каквото става там, веднага се заклеймява от всякакви организации и дружества.
Просто лицемерието си има цена.
Последният пример бе как уж Шатите громяха всички близко източни и африкански терористи и всички ръкопляскаха, макар че се знаеше че повечето причини за нахлуване в суверенна държава е измислица и всички им се радвахме, когато руснаците направиха същото, всички ги заклеймиха. Когато турците нахлуваха незаконно в Сирия със самолети-проблеми нямаше, когато обаче друг прави заход над Турция, всички ревнаха...
Вече не се учудвам на лицемерието на човека, предполагам че и на мен , ако някой ми заплати да тръбя определени неща, и аз ще го правя, защото съм "предприемач и обичам парите.
И не, не бих отишъл да живея в Русия, не ми харесва там, мизерни са, студено е, нямам представа какво бъдеще имат...но в момента, колкото и да ни е гадно, те са правите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щатите ясно, а сега кажи за Русия
Има много българи с бизнес в Щатите, има и в Русия
Кажи ми нещо за бизнеса в Русия, ако знаеш
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Абе защо си мислите че в Щатите има повече свобода от Русия?!
По-миналата година или нещо такова, в Щатите, някакъв човек бе арестуван и прекарал доста време в пандиза, заради това, че ровил в гугъл на тема как се прави взрив, ловнали го по ключова дума, една от хилядите, които са заложени за следене, и всеки който употреби такава ключова дума в интернет ( а съм убеден и по телефона) се задейства процедура.
Човека е арестуван и общо взето са провалили живота му властите.
Миналата година, някаква женица нещо изперка и не спря на полицай, в близост до белият дом в Щатите, бе застреляна като куче. И това не е единственият случай.
Има много доказателства и случай, в които се споменават такива неща и подобни инциденти, много случай с демонстранти, които в последствие биват подлагани на тормоз.
Даже напротив, в Щатите няма повече свобода, от колкото в Русия, но ни харесва повече в Щатите единствено поради това, че предлагат повече и по-интересни лъскави предмети, и може да се каже че това ние цената, ние (аз също) обожаваме материалното и доброволно ще си продадем свободата за дрънкулки.
Русия се гледа под лупа, и всичко каквото става там, веднага се заклеймява от всякакви организации и дружества.
Просто лицемерието си има цена.
Последният пример бе как уж Шатите громяха всички близко източни и африкански терористи и всички ръкопляскаха, макар че се знаеше че повечето причини за нахлуване в суверенна държава е измислица и всички им се радвахме, когато руснаците направиха същото, всички ги заклеймиха. Когато турците нахлуваха незаконно в Сирия със самолети-проблеми нямаше, когато обаче друг прави заход над Турция, всички ревнаха...
Вече не се учудвам на лицемерието на човека, предполагам че и на мен , ако някой ми заплати да тръбя определени неща, и аз ще го правя, защото съм "предприемач и обичам парите.
И не, не бих отишъл да живея в Русия, не ми харесва там, мизерни са, студено е, нямам представа какво бъдеще имат...но в момента, колкото и да ни е гадно, те са правите.


След такъв добър анализ - се опитай да сравниш икономическите свободи в Щатите и в Русия. Демек къде е по-лесно да правиш бизнес.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Полувреме...

за фена и математичката...

Ми освен да се повторя кво да направя? Аз ли съм виновен, че трябва да ви се обяснява по няколко пъти като на ученички? ОК, не сте тъпи, щом се обиждате. Просто сте зомбирани и не можете да приемете, че има други гледни точки, други страни и друга информация, освен тази, която денонощно ви набиват по кратуните.

Да не говорим, че съм признавал и преди в този форум, че печеля предимно в Русия и с тези пари издържам себе си (и не само) в България и Великобритания. Ако в България или Великобритания се печелеше по-лесно, то бих работил предимно в тези страни. Но засега възможностите за бизнес и "принадена стойност" в Русия са далеч по-големи. Въпреки санкциите, медийните войни и квато друга пропаганда се присетите.

А ако искате четки - ето. От тези три страни най-приятно се харчат пари в България.
 

Горе