АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някой отишъл видял :lol: :lol: :lol:

Руските туристи в Турция са 3.5 милиона. А БГ туристите в Турция са 1.5 милиона.

Ко стана - Русия 160 милиона праща 3.5 милиона туристи в Турция. А кирлива България дето е 20 пъти по-малка като население праща само 2.5 пъти по-малко туристи в Турция. :lol: :lol: :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Някой отишъл видял :lol: :lol: :lol:

Руските туристи в Турция са 3.5 милиона. А БГ туристите в Турция са 1.5 милиона.

Ко стана - Русия 160 милиона праща 3.5 милиона туристи в Турция. А кирлива България дето е 20 пъти по-малка като население праща само 2.5 пъти по-малко туристи в Турция. :lol: :lol: :lol:

Ти си неспасяем случай.Българина товари 1 микробус стока,а руснака 1 самолет. ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти си неспасяем случай.Българина товари 1 микробус стока,а руснака 1 самолет. ;)

Ама хубаво - ама аз ти казах - Турция - Русия - стокооборот - 30 милиарда. Турция - 80 милиона, Русия - 160 милиона население.

България - Русия - 10 милиарда им плащаме само за енергоносители.

България - Турция - 5 милиарда стокооборот (само 6 пъти по-малко - ама като икономика и население сме от едните 10 пъти, от другите 20 пъти по-малки).

Въртим едни пари както се казва.

Руснака може да пълни самолет, нашите бус. Ама не забравяй че онея са 20 пъти повече от нас, а правят само 6 пъти повече стокооборот отколкото ние с Турция.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Руснака може да пълни самолет, нашите бус. Ама не забравяй че онея са 20 пъти повече от нас, а правят само 6 пъти повече стокооборот отколкото ние с Турция.

Няма значение те колко са, ние колко сме. В края на дена, чистата печалба е най-важната!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

па дисагите почнахте да мерите...

Бай Ганьо е образ, разбира се, но днешните реалности са далеч по-жестоки.

Никога досега нещата не са били толкова зле за България. Дори по време на османското робство. Чудя се що ви е толкова трудно да го разберете.

Няма го вече тоя брадат и чепат дедо Иван, дет ви спасяваше задника векове наред. Появи се копие на оня дебелокож Чърчил с приказката за враговете и интересите.

И ми е кеф! Щото, докато ви гледах акробатиката tete-a-tete, ме беше гнус, но руските управляващи все се застъпваха... братушки, бедничките, славяни, православни и т.н.... Дори Достоевски подценяваха.

Всеки носи отговорност за действията си. Това е основното правило в отношенията между хората и между държавите и това трябва да бъде основното правило и за в бъдеще.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мисля, че украинеца, мечтаещ да бъде Руснак (бр. Страна профил форумния никнейм), така или иначе не е способен да бъде такъв. Арагументите ми са всъщност доста очевадни - най-обикновен Хохъл се опитва да се престави като чист руснак, което си е чисто и просто богохулство...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нещо форумните тролове навсякъде са побеснели. Ще каже човек, че живота им зависи от тоя Южен Паток. То бива гъзоблиз, ма чак па толко. "Другаря" Путин в комбина с ЦБ съвсем ще скапят руската икономика с тия педалски изцепки.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще стане интересно ако започнат да отказват и/или златото се окаже подменнено с такова с волфрамов пълнеж :) Просто теория.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще стане интересно ако започнат да отказват и/или златото се окаже подменнено с такова с волфрамов пълнеж :) Просто теория.

Те Германия като си поиска златото им казаха "Няма проблеми, ама ще трябва да почакате 7 години". :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ще стане интересно ако започнат да отказват и/или златото се окаже подменнено с такова с волфрамов пълнеж :) Просто теория.

Няма как да стане това,и да остане незабелязано.Първо е разликата в относителното тегло на металите,и второ-по всяка вероятност ще си го претопят швабите и ще си излеят нови кюлчета.И понеже разбирам от злато доста,единствения метал,с който стават измами е сребро и върху него злато.Волфрама не се топи толкова лесно и на толкова ниска температура и пуши ужасно,виждал съм няколко пъти пишман разбирачи да се мъчат да топят волфрамови пъпки от контактори...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какви златни резерви, какви глупости от Лента.ру, булшит
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какви златни резерви, какви глупости от Лента.ру, булшит

Златото сутринта беше 1150$,а следобяда стана 1200$,и точно такива новини му влияят,едва ли е невярна тази новина.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Владко, личи си колко разбираш - само волфрама е сходен със златото по характерситики и не случайно големите кюлчета минават за 100% злато а са фул с волфрам.
Големите дилъри и bullion банките вече проверят със специални ултра звукови апарати партидите така, че няма какво толкова притеснително ...

Немците след като получиха 5 тона им се изчака чакането и решиха да играят пас на репатрация си на злато. То е ясно, че няма злато във ФЕД, но това е друга тема ...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Владко, личи си колко разбираш - само волфрама е сходен със златото по характерситики и не случайно големите кюлчета минават за 100% злато а са фул с волфрам.
Големите дилъри и bullion банките вече проверят със специални ултра звукови апарати партидите така, че няма какво толкова притеснително ...

Немците след като получиха 5 тона им се изчака чакането и решиха да играят пас на репатрация си на злато. То е ясно, че няма злато във ФЕД, но това е друга тема ...


На официалния сайт на Дойче банк има поместено интервю с шефа и от преди няколко месеца и човекът е казва, че си имат план и си карат по плана и целта си остава 50% да дойде в Германия до 2020 година. Иначе пресата си пише квото иска. Щото те наистина преместиха малко и после дълго време нищо не са местили и пресата почнаха спекулации. И колкото и да го питат шефа, той им казва - "Вижте това интервю, публикувано на сайта ни. Нищо не се е променило, караме си плана". Официалната позиция си остава такава.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Златото сутринта беше 1150$,а следобяда стана 1200$,и точно такива новини му влияят,едва ли е невярна тази новина.

Ахам очевидното е очевадно, ама ти от Лента.ру ли си
Аман от пропаганди, даго ева
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки,от 11 г. се занимавам със злато,виждал съм какво ли не,рязал съм,топил съм и каквото се сетиш,бях 6г. нещо като подуправител в най-вървежния златарски м-н във Варна,и пак ти казвам,че това с волфрама ми звучи смешно,и то много.И понеже знам за какво говоря,не се излагайте с този волфрам!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блеки,от 11 г. се занимавам със злато,виждал съм какво ли не,рязал съм,топил съм и каквото се сетиш,бях 6г. нещо като подуправител в най-вървежния златарски м-н във Варна,и пак ти казвам,че това с волфрама ми звучи смешно,и то много.И понеже знам за какво говоря,не се излагайте с този волфрам!

Because the density is so similar to that of gold (tungsten is only 0.36% less dense), tungsten can also be used in counterfeiting of gold bars, such as by plating a tungsten bar with gold,[50][51][52] which has been observed since the 1980s,[53] or taking an existing gold bar, drilling holes, and replacing the removed gold with tungsten rods.[54] The densities are not exactly the same, and other properties of gold and tungsten differ, but gold-plated tungsten will pass superficial tests.[50]

Gold-plated tungsten is available commercially from China (the main source of tungsten), both in jewelry and as bars.[55]

От уикипедиа.
Тунгстен = Волфрам
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Because the density is so similar to that of gold (tungsten is only 0.36% less dense), tungsten can also be used in counterfeiting of gold bars, such as by plating a tungsten bar with gold,[50][51][52] which has been observed since the 1980s,[53] or taking an existing gold bar, drilling holes, and replacing the removed gold with tungsten rods.[54] The densities are not exactly the same, and other properties of gold and tungsten differ, but gold-plated tungsten will pass superficial tests.[50]

Gold-plated tungsten is available commercially from China (the main source of tungsten), both in jewelry and as bars.[55]
От уикипедиа.
Тунгстен = Волфрам

Без да засягам никого,това е за балъци с този волфрам,все едно да опиташ да ми платиш с ксерокопирана на цветен принтер банкнота(някъде може и да ти я вземат).Не е сериозно,разбирате ли,носил съм десетки пъти стружки за анализ,дълбаеш с тънка бургия на 1 см(ако е по-дебело кюлчето на 2 ако трябва),когато е хомогенно си личи.То ментето бие на кухо,то няма как да го запълниш без да си личи.Явно е минавало при визуален преглед.Те и наркотиците минават за банани,ама когато са сложени по-назад... ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А за тези бижута,един приятел продаваше преди такива,пълни ментаци,по-големи и от румънските пръстени и халки,които нашите балъци купуват по пътя от "закъсали за гориво" румънци,които за благодарност им продават 10-15 грамов пръстен/халка за 50-100 лв.Първия такъв балък дойде да продава такова бижу преди повече от 10г.,а последния преди около месец...

И да добавя само: http://periodictable.com/Elements/074/
Златото се топи на 900 до 1200 градуса(в зависимост от чистотата),а волфрама на 3 пъти повече,нищо общо...Явно някой льольо е писал/поправял статията в Уикипедиа.
 
Последно редактирано:

Горе