АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Human Right Watch: Имаме доказателства, че украинските военни хвърлят касетъчни бомби.
Не може правителството в Киев да обстрелва гражданите, а да иска от тях лоялност и симпатии.

Източник: blitz.bg/news/article/306138


Лъжите на Украйна почват да лъсват една по една!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Днес в 12 часа московско време (MSK) руският президент Путин ще започне своята реч, адресирана към руския народ.

Предполагам, че и други народи ще бъдат упоменати. Покрай ЮП със сигурност дори.

Текстът на речта все още е неизвестен за Правителството и за Думата, тази година Путин си я пише сам.

Всеки българин, знаещ руски, може да я чуе и гледа без цензура от 11:00 софийско време.

При положение, че хвърли две бомби предварително (ЮП и АЕЦ), то ще има поне още една голяма изненада в обрaщението, иначе се губи ефектът.

Изненадата е гарантирана дори и за българите, enjoy!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Редно беше. Адолф Путин трябва да дава доста отговори на народа си. Като започне от това, че вкарва в Русия в незапомнена инфлация, след това да обясни защо се конфронтира с целия свят вкл. и Япония (които традиционно им бяха добри партньори). Защо започна война, когато трябва да се мисли за просперитет и стабилност в региона. И още - къде са кинтите? Най-добре да дава отговорите в съда, но и това може да стане.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хайде пак си помисли кой започна войната... Ама то с гъз мисли ли се...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Реално погледнато,темата трябва да е със заглавие:"АЙДЕ! Американците влезнаха и в Украйна!"
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Днес в 12 часа московско време (MSK) руският президент Путин ще започне своята реч, адресирана към руския народ.
Какво каза гномчето за ЮПаток? Пак ли се изцепи неадекватно, че ще пуска газ през Турция :). Това първия път като го прочетох и се спуках от смях. Трябваше да измислят нещо по-сериозно, но на лилипута толкова му е акъла.
Ако някъде се появи пълната му реч (не преразказана от нашите лапни-пишковци), ще ми е интересно да хвърля един поглед.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Какво каза гномчето за ЮПаток? Пак ли се изцепи неадекватно, че ще пуска газ през Турция :). Това първия път като го прочетох и се спуках от смях. Трябваше да измислят нещо по-сериозно, но на лилипута толкова му е акъла.
Ако някъде се появи пълната му реч (не преразказана от нашите лапни-пишковци), ще ми е интересно да хвърля един поглед.
И думичка не спомена за ЮП,това е приключена и напълно изчерпана тема за тях.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И думичка не спомена за ЮП,това е приключена и напълно изчерпана тема за тях.
Хахахааа... шегаджия! Признавам, че имаш страхотно чувство за хумор.
Темата точно сега се отваря. Путин много добре го знае и за това се прави на идиот. Всеки енергиен експерт ще ти обясни какъв абсурд е тая дъвка с Турция.
Лично на мен не ми се ще да продължаваме проекта ЮП. Най-малкото заради природата, щото като видях колко гора ще отсекат и ми се припсува като каруцар.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Хахахааа... шегаджия! Признавам, че имаш страхотно чувство за хумор.
Темата точно сега се отваря. Путин много добре го знае и за това се прави на идиот. Всеки енергиен експерт ще ти обясни какъв абсурд е тая дъвка с Турция.
Лично на мен не ми се ще да продължаваме проекта ЮП. Най-малкото заради природата, щото като видях колко гора ще отсекат и ми се припсува като каруцар.
Дано да ти се е припусвало и като си видял какви поля ще разебат шистаците, а да не говорим олигофренията с паленето на въглищни пластове.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Дано да ти се е припусвало и като си видял какви поля ще разебат шистаците, а да не говорим олигофренията с паленето на въглищни пластове.
Пак някакви виртуални реалности. Актуализирай си опорните точки, щото троловете говорят за някакъв нефт и газ в Черно море.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пак някакви виртуални реалности. Актуализирай си опорните точки, щото троловете говорят за някакъв нефт и газ в Черно море.
Още някой пропаганден термин що не напишеш.

Подземна въглищна газификация

30 млрд. кубика газ чакат в Добруджа

Чети, образовай се.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И сега какво вика Путин, ще амнистираме всички забогатели, само и само да си върнат капиталите обратно в Русия - щом го е казал, това значи нещата са на ръба.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И сега какво вика Путин, ще амнистираме всички забогатели, само и само да си върнат капиталите обратно в Русия - щом го е казал, това значи нещата са на ръба.

Еми на ръба са си, нормално след всички тези глупости на запада. 1000 санкции в най-болезнените места, смъкнаха цената на петрола заради тях и какво ли още не.
Затова Путин използва тази уникална възможност да амнистира този капитал, а тук говотим за стотици миалиарди.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Можеш ли да ми дефинираш 5 вместо 1000 от най-блолезнениете неща?
Нали Русия беше самодостатъчна или се бъркам - пък те едни витамини не могат да си произведат да задоволят местното търсене?

Дам такава уникална възможност в правово държава някак си няма да стане - то и затова е уникалното.

А за протокола капиталите почнаха да се оттеглят в рамките на десетки милиарди още милата година. 2013 Русия даде сериозно икономически знаци за рецесия - другото си е "умната политика" на Путин и ко, която допринесе за текущият резултат. Дори сега нещата не са стигнали фаза болезненост, до година като трябва се изплатят над 100 милиарда дълг познай от къде ще дойдат тези капитали и какво ще става с рублата.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Путин и Милер не са изрекли и дума по ЮП, откакто в Турция Путин каза, че предоставя на Ердоган възможността да си вихри коня пред ЕС, а Милер отсече с три думи "Край. ЮП приключи". Ми нормално, какво да коментират приключил проект...


Интересни са обаче руските анализатори по Балканите, най-вече в частта за Сърбия (донякъде и за България обаче, защото прецакването на тези балкански страни от САЩ и пудела им Брюксел е по един и същи модел). Пускам едно видео със специалист по въпроса относно западната мантра за "проруското" сръбско правителство и т.н.:

Едно успокоение за българите е, че тя лансира тезата, че това ритуално самоубийство на държавата от собствените й политици се случват не защото са лоши и корумпирани, а че едва ли не не разбират какво правят и са искрено учудени и шашнати от реалността. На мен лично не ми се вярва да е така, но версията на колегата поне дава надежда на народите им.

Моето мнение е по-гадно и ми е още по-гадно да го преповтарям, но така съм възпитан (бориш се за живота на пациента, докато все още има и най-малката надежда). Както вече неколкократно съм писал, включително и в сий форум, тези страни (и особено България) са в състояние на кома и от тази кома може евентуално да ги извадят чак след десетина години (когато се разпадне ЕС). Но много от мозъчните нарушения вече са необратими. Двете гънки в мозъците вече са програмирани само към: 1) подскачане и 2) подаряване (дори не продаване) на собствените им национални интереси.

Брюксел като цяло е следващият самоубиец. Дори Сорос вече не разбират и го гледат като костенурки. Може да е всякакъв, но е умен и разбира от пари. Каза им го в прав текст - Загубят ли Украйна, губят и Европа. Всеки ден война струва към два млн. долара. Ако не започнат да подпомагат хунтата с реални пари (а не само с красиви обещания и бисквитки), то после ще платят много повече. Това им каза Сорос, а създадените от самия него нпошки в ЕС дори и него вече не разбират - толкова са затъпели от мантри и всекидневно повтарящо се празнодумство.

[video=youtube;w-Tgh7jfCKk]http://www.youtube.com/watch?v=w-Tgh7jfCKk[/video]
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Още една интересна новина от днес:

ЕС прие поправки към антируските санкции по отношение на забраната на дългосрочните кредити за санкционираните руски банки и разреши този тип финансиране отново.

Егати клоуните! Май се усетиха най-накрая, че намаляването на курса на рублата няма да вдигне населението срещу Путин, а напротив - ще сплоти руснаците и ще стимулира импортозаместването. Не се ли усещат обаче, че боят по каските на ес-манерките ще продължи и от двете страни (САЩ и Русия)?
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Трета интересна новина от днес:

Както вече някои от вас знаят, в киевската Рада вече има чуждестранни министри и съветници. Проблемът им обаче се оказа езикът. Освен чужденците и доста украински депутати не могат да говорят на украински. ОК, решиха да водят заседанията на английски. Тогава пък се възмутиха неанглоезичните.

В крайна сметка, решиха официален език да стане руският. Колкото и да е странно, освен украинците руски разбираха и всички чужденци, поканени да управляват Украйна.

N.B. Това не подпомогна (в положителен смисъл) и ежемесечното слагане на столове върху главите:

1417793484_7730675.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Трета интересна новина от днес:

Както вече някои от вас знаят, в киевската Рада вече има чуждестранни министри и съветници. Проблемът им обаче се оказа езикът. Освен чужденците и доста украински депутати не могат да говорят на украински. ОК, решиха да водят заседанията на английски. Тогава пък се възмутиха неанглоезичните.

В крайна сметка, решиха официален език да стане руският. Колкото и да е странно, освен украинците руски разбираха и всички чужденци, поканени да управляват Украйна.

N.B. Това не подпомогна (в положителен смисъл) и ежемесечното слагане на столове върху главите:

1417793484_7730675.jpg
Украинците са също като нас - емоционални и доста крайни в мнението. Страшно си приличаме.
 
От: От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украинците са също като нас - емоционални и доста крайни в мнението. Страшно си приличаме.
Укропите приличат единствено на македонците(по самочувствие и егоцентризъм),с единствената разлика,че македонците са човечни,а укропите са кръвожадни и безчовечни,и избиват жени,деца и старци.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Най-новия руски виц

Кво става догодина на 63?
Петрола, курса долар/рубла и другаря Путин. :lol: :lol: :lol:

Ама според анализатори, първите две можело да станат още преди нова година, а третото можело да не доживее до октомври месец (кога било рождения му ден).

:lol: :lol: :lol:


Черното чувство за хумор се завръща у руснаците и почват нещо да се еб@ват с властта както едно време.

Какво е КПСС - набор от глухи съгласни. :lol: :lol: :lol:
 

Горе