Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Имах щастието да бъда на мача, още нямам глас, наистина страхотна драма и с малко или много късмет се класираха, невероятна емоция беше, не съм фен на никои БГ отбор контректно, но нямаше как да не подкрепя Лудогорец и се радвам че бях на стадиона, радостта накрая беше неописуема. По едно време се чу "само Левски" което беше напълно неуместно, но бяха малко и бяха освиркани и съответно заглушени от целия стадион. При 3:2 за Лацио напрежението малко ескалира, аз бях в А сектор точно до сектора на Лацио и ни провориха и съоветно бяха замерени с бутилки и който с каквото има :D Странното е че полицията влезна при тях а не при нас, ама явно видяха че те провокират подобни действия та правилно направиха, но без инциденти де.

Стадиона беше може би на 80% пълен, на 13ти пак съм там вярвам че този път ще е на 100%. Обаче този път съм във сектор "В", "А" ми се видя прекалено "културен" :D На мач сме трябва да се вика.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не са ги пуснали още, предполагам след седмица.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не искам да защитавам никакви постъпки, ама айде да не се правиме на по-католици от папата. Много ми е интересно ако играят Барселона и Интер например, дали агитката на Реал Мадрид, ще подкрепи Барселона.

Това е клубен футбол и всеки може да харесва всеки. Нали не вярвате, че когато Левски би Удинезе и Киево лудогорци са се пръскали от кеф, да не говорим за други български "фенове".

Друг е върпосът, че футболната фен култура, не е силата на предприемачите и те не знаят, че различните агитки в Европа имат приятелски отношения една с друга. Приятелството по оста Левски и Лацио датира от много време насам. Български момчета ходят в Рим, а италианци идват на мачове в София. Не напразно в Sportal.bg може да видите как лациали пеят Левски, Левски преди да започне мача.

Тези, които са използвали рефрена "Турци сте" вероятно са го отправили към конкретна група от хора, а едва ли към всички, които са присъствали на стадиона. Пак казвам не защитавам никого, но това е клубен футбол, а не национални отбори, за да съдим прекалено строго. Прекаленият светец и богу не е драг!

Между другото ФК Левски София винаги е бил емблематичен за България и това, че изживява някакъв катарзис, не е причина злите усти да плюват и псуват. Бързо забравихме, че това е първият отбор на България класирал се в Шампионската лига и колко радости е носил на хората у нас в близкото минало. Помня какво ставаше след гол на стадиона, истинска непринудена радост и то от Левскари (45 000) на мач.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Вярваш ли наистина, че лефски е от такова значение? Ми не не е! Чесно казано, като стане въпрос за лефски, единственото, което си спомням е ервоидиотите дето ни изложиха яката пред футбулна Европа.


Не искам да защитавам никакви постъпки, ама айде да не се правиме на по-католици от папата. Много ми е интересно ако играят Барселона и Интер например, дали агитката на Реал Мадрид, ще подкрепи Барселона.

Това е клубен футбол и всеки може да харесва всеки. Нали не вярвате, че когато Левски би Удинезе и Киево лудогорци са се пръскали от кеф, да не говорим за други български "фенове".

Друг е върпосът, че футболната фен култура, не е силата на предприемачите и те не знаят, че различните агитки в Европа имат приятелски отношения една с друга. Приятелството по оста Левски и Лацио датира от много време насам. Български момчета ходят в Рим, а италианци идват на мачове в София. Не напразно в Sportal.bg може да видите как лациали пеят Левски, Левски преди да започне мача.

Тези, които са използвали рефрена "Турци сте" вероятно са го отправили към конкретна група от хора, а едва ли към всички, които са присъствали на стадиона. Пак казвам не защитавам никого, но това е клубен футбол, а не национални отбори, за да съдим прекалено строго. Прекаленият светец и богу не е драг!

Между другото ФК Левски София винаги е бил емблематичен за България и това, че изживява някакъв катарзис, не е причина злите усти да плюват и псуват. Бързо забравихме, че това е първият отбор на България класирал се в Шампионската лига и колко радости е носил на хората у нас в близкото минало. Помня какво ставаше след гол на стадиона, истинска непринудена радост и то от Левскари (45 000) на мач.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Вярваш ли наистина, че лефски е от такова значение? Ми не не е! Чесно казано, като стане въпрос за лефски, единственото, което си спомням е ервоидиотите дето ни изложиха яката пред футбулна Европа.



Да изложиха ни като биха Оксер, Марсилия, Удинезе, Киево и прочие. Трябва ли да ти обяснявам какъв клоун си? По това време в България отбор на име Лудогорец никой не познаваше, сещаш ли се?

Тук това не е темата. Ти явно си "фен" на някой друг отбор, жив и здрав да си. Това дето го пишеш леФски само селяните го правят, ако мислиш, че е оригинално си в голяма грешка.

P.S.

И да ти напомня, че в Шампионската лига, където е играл само Левски (от всички Български отбори), се падна Бареселона и Челси, така че недей да се напъваш.
 
От: Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Да. Прав си. След седмица излизат. Леле какво ще е на касите. :)

Да не правя реклама, но евентим онлайн ;) Лошото е че поне за 1вия мач на предлагаха електронен билет т.е да може да си го принтнеш, но поне си запазих и си взех от офиса без да чакам по опашки.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Не искам да защитавам никакви постъпки, ама айде да не се правиме на по-католици от папата. Много ми е интересно ако играят Барселона и Интер например, дали агитката на Реал Мадрид, ще подкрепи Барселона.

Това е клубен футбол и всеки може да харесва всеки. Нали не вярвате, че когато Левски би Удинезе и Киево лудогорци са се пръскали от кеф, да не говорим за други български "фенове".

Друг е върпосът, че футболната фен култура, не е силата на предприемачите и те не знаят, че различните агитки в Европа имат приятелски отношения една с друга. Приятелството по оста Левски и Лацио датира от много време насам. Български момчета ходят в Рим, а италианци идват на мачове в София. Не напразно в Sportal.bg може да видите как лациали пеят Левски, Левски преди да започне мача.

Тези, които са използвали рефрена "Турци сте" вероятно са го отправили към конкретна група от хора, а едва ли към всички, които са присъствали на стадиона. Пак казвам не защитавам никого, но това е клубен футбол, а не национални отбори, за да съдим прекалено строго. Прекаленият светец и богу не е драг!

Между другото ФК Левски София винаги е бил емблематичен за България и това, че изживява някакъв катарзис, не е причина злите усти да плюват и псуват. Бързо забравихме, че това е първият отбор на България класирал се в Шампионската лига и колко радости е носил на хората у нас в близкото минало. Помня какво ставаше след гол на стадиона, истинска непринудена радост и то от Левскари (45 000) на мач.
Прощавай, но имаме един български отбор в момента, който да прави нещо смислено. Да отидеш при жабарите, които имат само един италианец в състава си, и да крещиш на българския отбор "Турци сте" е висша степен на олигофрения. Да не говорим, че предният път като бяха тук жабарите, изгориха българското знаме по време на мача? Помниш ли го това? Някои хора явно са толкова филмирани, че се мислят за италианци и първи наследници на Дуче.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Абе аз два пъти съм ти подчертал, че НЕ ЗАЩИТВАМ НИЧИИ ПОСТЪПКИ но ти явно не го разбираш.

Фенове на Лацио, никога не са горили българско знаме, нито преди, нито сега.

Това дето имаме един отбор пак ти казвам, не го говори, защото е смешно. Ако беше Левски вместо Лудогорец к'во, агитката на цска щеше да подкрепя сините така ли е по твоята логика?

Човече тук не говорим за дядото, дето стои с шапка от вестник в сектор А или за туриста, който чопли семки в сектор В, поне ти на теория трябва да ги знаеш нещата, ама е нейсе.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Фенове на Лацио, никога не са горили българско знаме, нито преди, нито сега.

Запаленото Българско Знаме

2008 - България - Италия

И аз не защитавам никой, нито те упреквам в нещо. Не е задължително да подкрепят ЛГ, но поне да не подкрепят чуждите. Елементарна национална солидарност. То за това дори на мачове на националния има бой между агитките и олигофренски песни.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Запаленото Българско Знаме

2008 - България - Италия

И аз не защитавам никой, нито те упреквам в нещо. Не е задължително да подкрепят ЛГ, но поне да не подкрепят чуждите. Елементарна национална солидарност. То за това дори на мачове на националния има бой между агитките и олигофренски песни.

това не са фенове на Лацио гарантирам ти!

По-скоро това са някакви Ливорнези или крайно леви елементи от Италия.

Иначе и аз мразя, като ида на мач на националите да слушам к*р за Левски или кочина е цска, ама какво да се прави.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

1920546_722060647824204_1658886515_n.jpg
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

1922420_10201630337903019_100493854_n.jpg
Великият син отбор няма дори на сън да постигне успехите на Лудогорец , а за 100 годишнината си се разпадат :)
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Иначе и аз мразя, като ида на мач на националите да слушам к*р за Левски или кочина е цска, ама какво да се прави.
Е как какво да се прави? Глобява се клуба....защото е пулна селения. Нещо, което трябва да се направи. Аз за това не харесвам да ходя на такива мачове, нали, освен че не стигат далеч националите. :)

Батков и Левски да си почиват. Може да вземат още някой куц кон за няколко десетки хиляди на месец и да си мислят, че вървят напред. :)
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз съм потресена, каква е тази злоба, да не би случайно някой да задмине успеха със стигането до Шампионска лига? Ами нали това е друга, дори не толкова престижна, поне да не подкрепят другия отбор.Имали били 3-ма българи в отбора, какво значение, като отбора е български и които и да е вътре играе за България?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Английският шампион Манчестър Юнайтед следи Роман Безяк и негови съгледвачи ще го гледат в мачовете срещу Валенсия. А отбори от Англия се интересуват и от Върджил Мисиджан.

Ей така се прави, браво на момчетата.
 
Re: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз съм потресена, каква е тази злоба, да не би случайно някой да задмине успеха със стигането до Шампионска лига? Ами нали това е друга, дори не толкова престижна, поне да не подкрепят другия отбор.Имали били 3-ма българи в отбора, какво значение, като отбора е български и които и да е вътре играе за България?

И аз съм потресен как некви Говеда са решили, че това е добра идея, но се случва, нали? Никаква злоба няма тук. Не ни пука за тези глупендери. Утре в агитката на Валенсия да отидат. Същите загубеняци ще си останат. ;)

И това, че Манчестър имат също чужди играчи, не значи, че не са английски отбор. Нали вдигат коефицента на тяхната държава. И вместо Левски да са им благодарни за това, което правят, те простите говеда отишли еа викат само Левски....ама добре им сипаха на стадиона. :) Само така да е.:)
 
От: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Имах щастието да бъда на мача, още нямам глас, наистина страхотна драма и с малко или много късмет се класираха, невероятна емоция беше, не съм фен на никои БГ отбор контректно, но нямаше как да не подкрепя Лудогорец и се радвам че бях на стадиона, радостта накрая беше неописуема. По едно време се чу "само Левски" което беше напълно неуместно, но бяха малко и бяха освиркани и съответно заглушени от целия стадион. При 3:2 за Лацио напрежението малко ескалира, аз бях в А сектор точно до сектора на Лацио и ни провориха и съоветно бяха замерени с бутилки и който с каквото има :D Странното е че полицията влезна при тях а не при нас, ама явно видяха че те провокират подобни действия та правилно направиха, но без инциденти де.

Стадиона беше може би на 80% пълен, на 13ти пак съм там вярвам че този път ще е на 100%. Обаче този път съм във сектор "В", "А" ми се видя прекалено "културен" :D На мач сме трябва да се вика.

Напълно съгласен! :) И аз бях във В, единственото тъпо нещо е, че от най-долните редове не се вижда нищо, за това бяхме принудени да стоим прави на по-горните, но като цяло беше страшна eуфория... При 2;2 всички взеха да викат, а при 3;3 направо всичко откачи :D От много дълго време не бях виждал толкова много щастливи хора на едно място,.. не съм виждал нещо друго в последните години така да ни обедини :) Познати и непознати се прегръщахме, скачахме, викахме.. абе.. кеф и мечта за всеки родолюбец :))

Дано ударим и Валенсия!!
 

Горе