Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Kamentik голяма част от работата ми извън България е била свързана с футбол и по-скоро с футболни фенове, така се случи. Аз ви казвам, че Лудогорец трябва да съществува поне още 20 години, за да стигне нивото на Левски или Цска. Ако искате мога да ви дам пример с Нефтохимик Бургас, който също жънеше успехи в Европа или може би не помните? Нямам нищо против успехите на хората, нито чужденците, тъй като съм с демократични разбирания и смятам, че е нормално един отбор, да има чужденци макар и те да са по-голямата част. Историята помни много отбори, в които 99% са чужденци, мога да ви говоря за Интер Милано например.

Това, което ме скандализира, е отоношението към отбора Левски и сравнението му с някакво разградско отборче, за което чухме наскоро. Ако не беше направено подобно сравнение, въобще нямаше да пиша по темата, тъй като не се интересувам от играещи футбол фирми, а отбори с фенове, много публика, която истински обича даден отбор. Аз до голяма степен съм футболен фен и заради това не мога да приема аргумент, че един отбор без истински фенове може да представлява България. Мразя също и модерни пичове дето вчера виждат, че някой бие и веднага му стават фен и започват да говорят за футбол. Последните обаче никога не са почувствали тръпката от футбола, защото не са имали тази възможност, каква е причната бог знае.

Разград не е футболен град, това го показват снимки, статистики и тъй нататък. Домусчиев е един обикновен шмекер, какъвто е Тодор Батков, Ал. Томов, Гришата и прочие изгъзици. Не мога да разбера какво ме питате и защо въобще ме занимавате с глупости. Вижте публиката на Левски, вижте публиката на Цска, хвърлете един бегъл поглед на статистиките и тогава можете пак да ми се обадите, ако има какво да кажете, в което дълбоко се съмнявам.

Тръпката да видиш пълен националния стадион Васил Левски с над 40 000 човека фенове на отбор, а не туристи е уникална. Майки с деца и дядовци с внучета мен не ме интересуват, това не е театрална постановка, а футболен мач, което е добре да си дадете сметка. Не ме питайте колко Българи има Левски, защото отново ще се изполжите, тъй като те са 2 пъти в повече, отколкото тези на фирма Лудогорец Разград.

Но не там е голямата трагедия, проблема е липсата на тръпката в мачовете на зелените, липсата на истинска радост, от истински фенове. Последните може да видите в двата столични гранда и евентуално в пловдивските отбори.

P.S.

Предварително се извинявам за допуснатите правописни и пунктуационни грешки, но пиша без да преценявам нищо.

Чул сте хора, които говорят за идния мач... Ние като малки в квартала шиехме знамена 2 седмици преди мач от Българското първенство само това ще ви кажа.

Аз съм анти $$$$$$ във футбола, защото именно това му разгони фамилията. Предпочитам битка на терена, истински фенове, търпка 90 минути, отколкото лъскава опаковка, разни лигльовци с гребени, джипове и пълни джобове. Докато един докер си къса гъза от работа за 700 лева 8 часа всеки ден, лайнарите прибират по 15 000 евро на месец, защото били примерно Лацио или пък Левски били Цска това справедливо ли е?


[video]http://www.novini.bg/video/5649-%D1%84%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D 1%86-%D1%81%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B4%D0%B5-%D1%81-%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89%D 0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D 1%8F-%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D 1%82%D0%B5.html[/video]
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Ами колега, какъвто и да е Домусчиев, факт е, че му се получава. Левски и ЦСКА имат много поголеми предпоставки за успехи, но ги нямат от няколко години? Защо. Защото собствениците им се чудят как да ги разграбят. Никой не е казал, че трябва да печелят ШЛ всеки сезон. Защо левски като прибраха 8 млн от групите на ШЛ не оправиха базата или пък не купиха 2-3 играча? Къде потънаха парите? В джоба на Батков... Домусчиев има толкова пари, че го боли фара, колко ще спечели от Лудогорец. Човека не го прави за пари, а за кеф. Я сравни базата на Левски с тази на Лудогорец? Виждал ли си общежитието в което живеят учениците от градове различни от Разград, които тренират в школата. Човекът осигурява всичко на децата - храна, легло, интернет. От тях се иска само да тренират. Базата им за подготовка е чисто нова. Стадиона може да е малък, но не е гробница като всички останали, с изключение този на Литекс, една трибуна на Локо ПД и може би Лазур.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Колега аз не съм завистлив човек, дори съм против хората, които завиждат. Да сме живи и здрави, ще си говорим за съдбата на Лудогорец в преспектива. Не им пожелавам на хората лошо, но не ме интересуват въобще. Вие ми пишете за спортно-технически качества, подготовки и бази, а аз ви говоря за страст, емоция, публики и нещото, което формира футбола. Разбирате ли къде е спорът тук?

В единия случай вие няма да спрете да ми пишете какъв велик отбор е сглобил Домусчиев, аз пък ви пиша колко велик отбор наистина е Левски и какво е дал на България. Защото приемете, че тук не говорим само за футбол, а за каузи, за фен култура, разбиранията на масата и тем подобни. Ето това липсва на зелените Луди или там каквито са. Някак просто не могат да ме грабнат с нищо, ако ще да бият не Лацио, а Реал Мадрид.

Бързам да ви информирам, че съм човек, който не се влияе от чуждото мнение, пък дори то да е правилно в някаква степен. Аз пиша каквото ми е на душата и смятам, че това е правилният начин на поведение. Ако вие обичате Лудогорец с душата си и смятате, че това е най-добрия отбор в България, то едва ли ще има някой, който да ви опонира. Но при положение, че "викате" за лудите, защото са модерни и са били няколко европейски отбора, то ви препоръчвам да проследите мачовете на Виктория Пилзен (чешки отбор), Розенборг (норвежки) и прочие, ще се учудите какви успехи имат

Бази мази хич не ми пука. Аз искам да видя ентусиазиран пълен стадион, но не с дядовци, а с фенове, които пеят, държат българското знаме в ръце, палят факли, бият тъпани, хвърлят ленти, ето това е футбола, а не пошли коментари по форумите. Стига толкова вече, надявам се да съм бил ясен.

Футболът е за феновете!

P.S.

Това, че баща ви не ви е завел на мач, е голяма грешка, да знаете!
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Нито ти ще убедиш мен, нито аз теб. Левси са клуб с история. Лудогорец са клуб с настоящи успехи. Докато не ги остави Домусчиев ще вървят само нагоре и нагоре. И ако клуба дори при оттегляне на Домусчиев се поеме от кадърни хора съм сигурун, че ще продължи да жъне успехи и да се развива. А и да не забравяме, че много бързо наминаха някои от рекордите на Левски по продъжителност на участието в Европа. А и на дали отбора на Левски е имал толкова много фенове, на 3-тата година от как е станал отбор от национална сила, колкото има сега.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Братле, ПРОТИВ МОД€РНИЯ ФУТБОЛ и игнор на темата!


123.jpg
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Нито ти ще убедиш мен, нито аз теб. Левси са клуб с история. Лудогорец са клуб с настоящи успехи. Докато не ги остави Домусчиев ще вървят само нагоре и нагоре. И ако клуба дори при оттегляне на Домусчиев се поеме от кадърни хора съм сигурун, че ще продължи да жъне успехи и да се развива. А и да не забравяме, че много бързо наминаха някои от рекордите на Левски по продъжителност на участието в Европа. А и на дали отбора на Левски е имал толкова много фенове, на 3-тата година от как е станал отбор от национална сила, колкото има сега.

Виж сега вече влизаме в излишни полемики. Аз мисля, че макар употребил алкохол се изразявам правилно и си ме разбрал какво искам да кажа. Нека се развиват Лудогорец, това си тяхна работа живи и здрави да са, казвам ти го от сърце. Нека играят, нека се развиват, но да правим сравнения между Левски и Лудогорец е несериозно съгласи се с мен. За последно ти казвам, че мен не ме вълнуват парите във футбола, не ме интересуват модерните бази с пластмасови седалки и камери, не ми пука и от платените викачи, искам да видя тръпката при гола, да усетя рева на агитката, да виждам истинското, хубавото и житейското всичко друго е ... Но ако някой си го кефи давайте напред, нищо чудно след години да се роди някакво поколение Лудогорци, дай боже.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

bgtifo не мога да се съглася с теб че радостта не е била истинска, бях на стадиона на мача с Лацио и повярвай ми по-истинска радост особено след 3тия гол и края на мача не съм виждал отдавна, независимо на кой отбор бяха фенове тези хора всички се радваха искрено.
 
От: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Братле, ПРОТИВ МОД€РНИЯ ФУТБОЛ и игнор на темата!


Модерният футбол направи, така че на стадионите да виждаш хора, които не знаят правилото за засада е това е истината.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Братле, ПРОТИВ МОД€РНИЯ ФУТБОЛ и игнор на темата!


123.jpg

Батко яд ме е, че има хора, които говорят с езика на омразата. Те не са от Лудогорец, но са анти София, е това ме дранзи. Иначе да темата е игнор, нека си пишат.

7135986g.jpg
 

Прикачени файлове

  • 7135986g.jpg
    7135986g.jpg
    59.1 KB · Преглеждания: 2
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Хора, нека има фенове, нека има агитки,хореографии и т.н. Хубаво е наистина. НО това че един провинциален отбор с население по-малко от капацитета на националния стадион просто няма как да има толкова фенове, особенно в първите години в които има успехи, колкото един голям клуб създаден педи 100 години и с наливани ДЪРЖАВНИ пари в него. Пък парите, щем не щем, те са навсякъде.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

bgtifo не мога да се съглася с теб че радостта не е била истинска, бях на стадиона на мача с Лацио и повярвай ми по-истинска радост особено след 3тия гол и края на мача не съм виждал отдавна, независимо на кой отбор бяха фенове тези хора всички се радваха искрено.

Така е адаш няма да спорим. Извинявай само имам един въпрос, този на аватара ти беше от някакъв филм, ама как се казваше (сори за тъпия въпрос) помня, че беше някакъв криминален агент или нещо от сорта?
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз ще ти отговоря:) Това на аватара е Харабейшио, артиста е David Caruso, изпълнява ролята на Хорейшио в От местопрестъплението Маями:)
 
От: От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз ще ти отговоря:) Това на аватара е Харабейшио, артиста е David Caruso, изпълнява ролята на Хорейшио в От местопрестъплението Маями:)

Ааааа да бе biaaro мерси верно, че е тоя :)

получваш +1
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Взехте ли билети ? Аз докато стана и бяха свършили за А и В... баси бързото, та взех за Б най близкия блок до В. Гледам в продавалника пуснали по 60 лева за а и в и тука почнаха на черно.
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Това остана от 40 000 подкрепящи Лудогорец :D:lol:
Похвално!

5516_741703372517698_1730626438_n.jpg
 
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Бате всяко чудо за три дни (така ли беше) луди муди, орли, деца, певци, но я няма истинската любов, а без нея сме за никъде.

А тия дето не вярват в любовта са смешници, без значение, дали говорим за футбол, баскетбол, ски или нещо друго. Ама не ми се води тая тема, отдавна се отказах предвид характерите и бездушието на някои хора тук.

Да живее Кирил Дому$чиев

И един апел към Тошо мустака:

dsc02075x.jpg
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: g0g0
От: Абе левскарите малко срам нямат ли? / Лудогорец срещу Лацио /

Аз обичам да пия ракия, това брои ли се?
 

Горе