Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

поръчката за клипа е спечелена от консорциум, чийто екип е в Лондон.

Рекламният екип на Плевнелиев в Лондон ли се намира? :D
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Случва се и такова нещо, като изключим това всичко е много добре - имам познати от УС отдела млади момчета и момичета, които сериозно се опитва да помагат по всякакъв начин, дори и знам и няколко които са изцяло на доброволен принцип.

Ето справка за последния клип, смея да твърдя че е много добър - https://www.facebook.com/InvestBG?ref=ts&fref=ts, а и другите им материали се пускат в сериозните медии - Financial Times, Wall Street Journal, CNBC и още няколко
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Случва се и такова нещо...

Mда, "инвестиции и сътрудничество", само дето още на рекламата се осрахме. Чакайте да видите като почнем да работим... :-o

Честно казано не троля, но е забавно! Става и още по весело като почнат да се оправдават:

"В момента сверяваме картите"
sarcastic.gif
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Въпроса, които трябва да зададеш, кое студио е правило постпродукция и кой е бил прожект мениджъра :)
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Голям резил
Хич не е незначителна грешката
Как ще правиш реклама на една държава, като даже териториалните и граници са объркани
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Поредно доказателство, че ГРОБ продължават да управляват.
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Понеже съм работил преди в този сектор на 3д визуализациите и пост продукцията имах малко студио, спокойно мога да ви кажа, че това е грешка от кратките срокове - няма нужда от полиризирания :D
Всички, най-касови филми са пълни с грешки и гафове, а вие тука го обърнахте пак на политики, щото явно не са ренднали някой лейр при анимацията

БТВ те чужденците така или иначе не знаят де е БГ, пък камоли на карта да я намерят. Хубавото е че в новия клип на агенцията всичко е оправено :)
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Понеже съм работил преди в този сектор на 3д визуализациите и пост продукцията имах малко студио, спокойно мога да ви кажа, че това е грешка от кратките срокове - няма нужда от полиризирания :D
Всички, най-касови филми са пълни с грешки и гафове, а вие тука го обърнахте пак на политики, щото явно не са ренднали някой лейр при анимацията

БТВ те чужденците така или иначе не знаят де е БГ, пък камоли на карта да я намерят. Хубавото е че в новия клип на агенцията всичко е оправено :)

bulshit
Нищо не ги оправдава
Качествената работа се изпипва до най-малкия детайл
А тази грешка съвсем не е малка
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

bulshit
Нищо не ги оправдава
Качествената работа се изпипва до най-малкия детайл
А тази грешка съвсем не е малка

На теория така на практика не е така почти във всички случаи :) Нали ти каза всички касови и качествени филми са пълни с грешки, това че не си ги видял не означава че ги няма :) Както и сега някой видял липса малка част и веднага се раздухва като политическа новина :D
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

На теория така на практика не е така почти във всички случаи :) Нали ти каза всички касови и качествени филми са пълни с грешки, това че не си ги видял не означава че ги няма :) Както и сега някой видял липса малка част и веднага се раздухва като политическа новина :D

Не знам какво се опитваш да сравняваш
Когато в някой холивудски филм има объркан кадър и снимките са свършили, но при монтажа се вижда че героя е с различна тениска в няколко кадъра
Това не обърква сюжета и може да се види само от човек с набита око и на забавен кадър
Но тука грешката е сериозна, поне аз така мисля
Аз не съм като тебе космополит, а само един скромен националист
За космополитите и глобалните инвеститори може да няма значение че Петрич не е в България, макар че клипа е за България
Щото те са глобалисти и космополити, но тогава какво ще рекламираме, като няма значение, защо да хвърляме милиони за реклама
???
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Е добре печелиш имаш железните аргументи :)
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

4 милиона за тая простотия?!?

За 4 млн. толкова ако бяха дали 5-6 можеше Петрич и Сандански да турят ама не са стигнали парите. :D

И тъпаците работили по проекта въобще не били забелязали, да ги ева в некадърниците.

PS: То не само Петрич и Сандански ги няма те са я орязали почти отвсякъде.
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

На теория така на практика не е така почти във всички случаи :) Нали ти каза всички касови и качествени филми са пълни с грешки, това че не си ги видял не означава че ги няма :) Както и сега някой видял липса малка част и веднага се раздухва като политическа новина :D



Абе аз дизайнерите не ги съдя, макар да можеше да се напънат малко да не оакат едноминутен клип от 20 слайда. Ама да мине през толкова "умни глави" после и никой да не забележи. Трябва да почнат да им късат ушите публично при издънка, че да спрат да лапат мухите из държавните ни учреждения.
Майната му, че някой хамериканец няма да забележи, кофтито е например, че никой от съседите няма да пропусне :)

пс: в случая нашия "филм" още на трейлъра го оплескаха :lol:

пс2: не е клипа 4 милиона а цялата кампания...
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Грешката въобще не е малка. И малко дете би я видяло стига да знае картата на България. За какви кратки срокове говорим като клипа би трябвало да се прегледа поне веднъж след като е готов и на тоя преглед 100% ще се види грешката? Още повече, че става въпрос за проект за няколко милиона, а не презентация на някой ученик за часа по география.
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Македонците разбраха ли вече за грешката?
unsure.gif

ще вземат да се вдъхновят и да напишат няколко книги по история
mail1.gif


струва ми се, че тук имат пръст от Македонските тайни служби
acute.gif
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Борислав Стефанов, изпълнителен директор на агенцията.

По думите му тя е съгласувана с над сто човека, между които – икономисти, финансисти, пиари.

Стефанов се възмути, че студентите в „Харвард” са приветствали появата на рекламния клип, а в България „се чудят за какво да се хванат”.
Вие, тука, нещо ви е, много весело, разпущили сте се, критикувате, цял изпълнителен директор, на агенция, а вие?
Че и срещу над сто човека, роптаете, и попържате, де се намирате вие бре! Е и харвардци, хвалят работата, а вие?!
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Вие, тука, нещо ви е, много весело, разпущили сте се, критикувате, цял изпълнителен директор, на агенция, а вие?
Че и срещу над сто човека, роптаете, и попържате, де се намирате вие бре! Е и харвардци, хвалят работата, а вие?!

Ние, тука доматите с колчетата ги ядем. :D
 
От: Агенцията за инвестиции оряза България в рекламен клип

Якоооо. Може би там е планирано да бъде Колорадо. Та са го резнали за тази кампания. :D :D :D

Или може би с този клип ни казват какво ще се продаде в следващите няколко години...то друго не остана да се краде. :)
 

Горе