Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .

mantaman

Well-Known Member
Гледам че няма такава тема след последните събития - а предполагам че те доста са променили нагласите на хората.

Анкетата е анонимна
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

В никакъв случай няма да гласувам за ДПС, ГЕРБ, БСП или АТАКА. Кунева ми се вижда като алтернатива или евентуални след тези протести гражданите да си създадат партия с компетентни лица. Друг вариант е, ако нещата се объркат много, Брюксел да ни наложи служебни лица.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

В БГ трябва да стане зверска Гражданска война за да се намесят международни сили от ООН и чак тогава може - официално външни сили да помогнат да се състави временно БГ правителство - До избора на редовно такова- Тоест няма как да ни назначат - Те си го правят по вторият начин - Уважават достойнството ни и ни оставят да си мислим че ние си го избираме.

Ето на пожарникарчето боко без да иска стана премиер - разходи се до хамерика и без да иска се спъна в лилипутчето Мянков - Толкова го хареса та си го взе за външен - Опита се до го уволни ама го уволниха него.

Дето се вика трябва да се уважава достойнството на един народ и да го оставят да си мисли че той кове бъдещето си.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Тя анкета е точно за това да се види какви са настроенията в момента - То е ясно че преди месец бяха едни а след месец други
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

важното да е "Новосъздадена Гражданска Партия" пък няма значение каква е, кой е в Нея и ЗАД нея, чий интерес ще защитава в действителност.

Най-важното за мен е - да е "нова"!
2528072_F.gif
ей сега отивам да гласувам, както вече са го направили четирима :lol:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Да приемем че може да бъде създадена една напълно чисто нова партия на гражданите и там няма нито една нова муцуна - Да предположим че тази партия получи мнозинство и може да състави правителство

а сега ми кажете от къде ще намерят читави необвързани по никакъв начин с предишни управления министри зам министри и тн.

Имам един любим лаф - Чисто нови курви няма
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

To има, но 100% няма да ги видим в "Новосъздадена Гражданска Партия"
защото все някой трябва да ги събере, после гласове ще са нужни - и ще се търсят братята роми, отново!

т'ва ли е била целта на протестите? кой да повярва :D

относно Слабаков - тоя па не мога да го гледам
ще умре, но няма да откаже цигарите :D и направо смешен ми става
къде се бута на кръгли маси, ала-бала
такива като него са вече с интересите си
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Аз пуснах за новото - може някоя партия с доста либерални възгледи се пръкне - всичко старо го видяхме до къде докара - като в никъв случай не бих гласувал за крайни леви и нац. идеии так че се чисти един голям процент от анкетата.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Аз гласувах, че не съм решил. Моето желание е да се премахне сегашната партийна ситема, но без значение по какъв регламент ще гласуваме, няма логика да давам вот преди да съм чул кой какви идеи има и какво предлага да се направи.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Лошото е, че след последните събития социолозите дават сериозен спад в подкрепата за Кунева. Това вероятно се дължи на пасивната й реакция по време на протестите. Спадът в доверието е лошо нещо, защото тя имаше реални шансове да стане трета сила и да измести ДПС на четвърто място. Кунева каквато и да е, пак е по-добре от изперкалите депесари, които имам чувството, че скоро ще изчерпат търпението си и ще подпалят България само и само да влязат във властта.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Лошото е, че след последните събития социолозите дават сериозен спад в подкрепата за Кунева. Това вероятно се дължи на пасивната й реакция по време на протестите.

Че реакцията на Кунева кога е била активна? Тая жена не съм я чул нито веднъж да отговори директно на някой въпрос. Ако я попитат дали е жена сигурно пак ще започне да го увърта и накрая ще даде отговор, който няма нищо общо с въпроса.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ама и вие го почвате много странно. Как може да говорите за демократични (уж) избори в трето лице? Сигурно те сами си се избират или се състезават на лежанка кой ще дигне повече. Тези социолози болшинството са платени, които убеждават стадото, че трябва да върви на еди-къде-си, 'щото и другите щяли да вървят натам. Толкова ли не се научихте за всичките тези години сами да правите своя избор според вътрешните си убеждения, а не според това, което ни се натрапва?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Сигурно те сами си се избират или се състезават на лежанка кой ще дигне повече.
Общо взето е така. Сами се избират. Политическата система е такава, че редът по който влизат депутатите НЕ се избира от народа, а предварително в разни тъмни стаички. Ако имаше отметки срещу името на всеки кандидат за депутат тогава щяхме наистина ние да ги избираме. Сега имаме право да посочим само партия, а не хората, които ще влязат от нейно име.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Е то хубаво се гласува за новосъздадена партия, но откъде ще се взимат кадри за нея. Тази партия ще трябва да предложи нещо ново и стерилно от към пол. кариера, за да се захапят добри проценти от вота, а това само с ударен внос на специалисти с политически наклонности може да стане в стил царя, както го направи със своите ангели-спасителли (Велчев/Николов) и обра постата тогава. А и няма много време до изборите, трябва ПР на новите муцуни (ако има такива) да се изгражда от нулата, да се търсят спонсори за захранване на бюджета, предизборни програми, ала бала такива неща, които си искат своето от към време и ресурси.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Е то хубаво се гласува за новосъздадена партия, но откъде ще се взимат кадри за нея.

E как бе :oops: наркомана Слабаков не искаш ли?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Твърде вероятно е с нова партия да се създадат нови проблеми.
Каква е тая Новосъздадена Гражданска Партия? Защо да е само една?
А какви са тея - http://www.erepublik.com/en/article/-1-1992791/1/20
Като им гледам правописа, явно са CS партия.

Мисля за Кунева. Нова партия не ми вдъхва много доверие за сега.
Не ме бърка че е пасивна, един премиер трябва да има идеи които да превърне в добре изпълнен план. Едва ли нова партия ще е запозната в детайли със състоянието на държавата и всеки един сектор. Активен трябва да е президента, той е лицето на нацията.

Видяхме многодрънкащият Боко какво направи. Сега като се замисля, твърде е вероятно хората да започнат да търсят обратното. Наслушаха се на дрънкащият и натрапващ се Боко.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ха това ме израдва. Миналите избори търсех из сайтовете на партиите каква им е политката и какви планове кроят. Нищо не открих! Само рекламни материали.
Тъкмо реших да разгледам сайта на Кунева http://grajdani.bg/?m=3
За пръв път в живота си виждам нещо черно на бяло.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

За атака. Така и така държавата отива към фалит във всяко отношение, поне да дойде тоя, да ни довърши по- бързо и после да почваме на чисто. :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

При подобни тази анкети тука, че и ги коментирате, все се сещам за един стар лаф- " рибата в Дунава тигана на огъня"
 
Последно редактирано:

Горе