Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ама не ми пращай, да не ти пращам и аз:
По повод обвиненията на бившия си колега от НДСВ Борислав Цеков за предателство по споразумението АСТА, Кунева заяви, че ЕК е излязла с двама от своите говорители, които са казали, че не може да се държи отговорен еврокомисарят за потребителите за подобно споразумение. "Въпросът е, че страната ни е пропуснала тези преговори. Аз ще поискам справка, за да видим как са протекли преговорите между Министерството на икономиката и европейските ни партньори. АСТА е само едно от споразуменията с Европейската комисия, има десетки такива", добави бившият еврокомисар.
http://www.novini.bg/news/51435-меглена-кунева-не-съм-виновна-за-аста.html
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ремайнде, кога мина от БСП на Пръмова, бре? :)

Повече плаща ли какво стана? :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ремайнде, кога мина от БСП на Пръмова, бре? :)

Повече плаща ли какво стана? :)

Хайде не ми говори глупости и ти сега.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Не бе, питам сериозно - интересно ми е просто :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Жената има потенциал, да не съм кон с капаци, ще видим какво ще се случва.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ама той Бойко лично е виновен за АСТА :lol:
Пръмова е невинна
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Едва ли, тая теза я отхвърлих много отдавна :)
 
Последно редактирано:
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

ACTA първо беше подписана след изрично нареждане на правителството на ГЕРБ от тогавашния ни посланик в Япония. След това мнозинството на ГЕРБ не отхвърли ACTA в парламента, което беше логично. Все пак тази партия е тоталитарна и иска да сме колкото се може по близо до диктатура. Не знам колко тъп трябва да е някой, за да вярва на каквото и да е, написано в този долнопробен парцал "Монитор", който се попълва основно с плагиатствани или напълно изфабрикувани материали. Самият материал за Кунева очевидно е черен пиар, анонимен е и на всичкото отгоре в него липсват причинно-следствени връзки. В него няма и никакви факти, които сочат, че Кунева е виновна за ACTA. Напротив, всички факти сочат, че ГЕРБ са направили всичко възможно да ни натресат ACTA и единствено протестите и масовото обществено недоволство попречиха да мине номерът им. Още тогава това пропаднало правителство трябваше да подаде оставка. Вместо това останаха и ни докараха до тоталната криза в момента, от която премиерът се изниза като пръдня от гащи, прехвърляйки всички негативи върху президента.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Всичките са национални предатели! За никой няма да гласувам...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Щом и алана отеба станишев смятайте за кво става дума при тия комуняги...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Всичките са национални предатели! За никой няма да гласувам...

Ромите ще гласуват вместо теб :D
А за алъна не мога да повярвам, направо съм шокиран :shock:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Независимо дали Алън си прави майтап - истината е че все повече хора ще припознаят България на Гражданите като единствена алтернатива за БГ.

Кунева е човек който може да взима тежки решения и да ги изпълнява - Ако някой някога започне реформи в БГ то тя ще го направи - Видя се че мухобойко няма топки за тая работа - Четири години говори за реформи и даже не ги и започна - построи малко магистралки малко колибки че от тази дейност лесно се гепят мангизи а реформите ги остави за баламите той прибра парите.

За съжаление няма да има достатъчно гласове за правителство а всяка една коалиция ще я потопи - В този случай е по добре да изчака следващи избори които може и да са много наблизо след първите защото ситуацията в момента е патова.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Много ги е страх бесепарите от Бойко, сега видяха единствен шанс някой да го измести в Пръмова... и с две ръце почват да агитират за нея :)

Много страшен тоя Бойко, никога преди бесепар или турчин не е бягал така, както от премиера-слънце :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

А днес Пръмова каза, че би влезнала в коалиция с Герб...
Интересно
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

А днес Пръмова каза, че би влезнала в коалиция с Герб...
Интересно

Не е казвала такова нещо, май не си слушал както трябва.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Не е казвала такова нещо, май не си слушал както трябва.


Дай линк какво каза по нова!
Човек притесняваш ме, какъв е тоя аватар :shock:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

ReminD, ти за коя партия точно агитираш, че с тези твои аватари почвам да се обърквам?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Алане, абе ти като някой политик от цвят на цвят - от привърженик на ГЕРБ, скочи на БСП и сега на Кунева, а до онзи ден я плюеше и нея и това за по-малко от 2 години.
Сега за кого викаме последно, че се обърках!? Ще градим ли пазарна икономика или планова?! Тук много колеги, гледам си ги хвърлил в тъча :D

Ако си минал при Кунева, браво голямо постижение си е от червените промивки - Кунева не знам колко ще се котира, все пак по-добре от Съргея.

@Манта, спомняш ли си преди време като ти казах, че новата коалиция ще е ГЕРБ + Кунева?
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1813104
 

Горе