БГ мама се била разцепила???

Re: От: БГ мама се била разцепила???

Като гледам как доста авторитетни сайтове изписаха bul-mamma.com - никакво баране (или с редирект ама нз, аз не бих сменявал)

Така ли е получи? Еми, оставате така. :) От Bulgarian ли е това bul? ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Бекъп направен. Кеш беше вдигнат на 2-ро нови ама изрева CPU-то на хостинга. Свалих на първо. Имам и виртуален сървър готов, местим се там, щото балкона ни чупи яко.
Мусака правя, ама без заливка. Веднага ще бъде проведено питане за мусака, ама най-добрата.
Тук: http://bul-mamma.com/index.php?action=admin;area=serversettings;sa=database има една настройка, която се казва "Ползване на постоянна връзка", принципно при повече едновременни посетители, ако е включена може да вдигне CPU-то (но не е драстично), но за сметка това решава повечето проблеми с базата данни и скоростта на зареждане на сайта.
 
От: БГ мама се била разцепила???

bg-mammy.com е свободен,
ама cicorana за домейн ми харесва най, па и нали повечето мами са кърмачки, пък и петли ще префъркат в кокошарника
:lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Той форумът е достатъчно известен вече, не мисля, че домейнът има голямо значение при развилите се обстоятелства. А това, че БГмама ше ги съдят (четох някъде) е най-голямата глупост. Спете спокойно,
 
От: БГ мама се била разцепила???

Той форумът е достатъчно известен вече, не мисля, че домейнът има голямо значение при развилите се обстоятелства. А това, че БГмама ше ги съдят (четох някъде) е най-голямата глупост. Спете спокойно,

По-голяма реклама от едно съдебно дело няма да има. Тогава и по села и паланки, който не е разбрал за случката, ще разбере.
 
От: БГ мама се била разцепила???

bg-mammy.com е свободен,
ама cicorana за домейн ми харесва най, па и нали повечето мами са кърмачки, пък и петли ще префъркат в кокошарника
:lol:

и не само....

не мога да пратя линк...ще копирам..

На тях им отесня Форума, почнаха да прескачат през стобора, на млади меринджеи налитат вече, не разбра ли пък ти?



И даже някои обещаваме да сготвим .

Недей толкова скромно, всичко си кажи!
Кажи как наизвадихте рецептите за специални случаи, как пилета Рокфор преФърчат над стобора, че и тук- там по някоя чашка от сутиен!
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

По-голяма реклама от едно съдебно дело няма да има. Тогава и по села и паланки, който не е разбрал за случката, ще разбере.

Именно защото няма за какво да се хванат, няма да предприемат излишна безплатна реклама чрез дело на bul-mamma :) Всъщност знаеш ли, може и това да им подарят

Иначе, ако имаха шанс да ги съдят и затворят сайта - досега да има вече дело :)
 
Той форумът е достатъчно известен вече, не мисля, че домейнът има голямо значение при развилите се обстоятелства. А това, че БГмама ше ги съдят (четох някъде) е най-голямата глупост. Спете спокойно,
Да, добре им се случиха нещата. :) А за съдене, даже не знам за какво ще се хванат? :) Да е да....може да пледират за невменяемост. :) За друго не се сещам.

Просто си прецакаха бизнеса, и се появи добра алтернатива. Нещо, което не знам по какъв начин е подсъдимо. :) Изнасяне на know how или какво? :) Глупости, никой за нищо не може да съди в тази ситуация. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

bg-mammy.com е свободен,
ама cicorana за домейн ми харесва най, па и нали повечето мами са кърмачки, пък и петли ще префъркат в кокошарника
:lol:
Баце, смееш се. Но имам новина за теб....ЦИЦОРАНА Е БРЕМЕННА!!! И живее у Англия :p
 
От: От: Re: От: БГ мама се била разцепила???


Искам едно интервю - онлайн утре да направим, аз ще ти пратя въпросите, а ти ще ми върнеш отговори. Гледам, че Мариана Кузманова са я интервюирали вече... ако си съгласна драсни ми е едно ЛС ...
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Поне не лъже, че е ЦИЦОРАНА

@redrum като Цецо си, знаеш всичко за всеки
Кво против Цецо бе, комонис :twisted:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Уважаеми bul-мами, прегледайте си линковете в подписите. Копирали сте ги по инерция, а някой от тях сочат право към старата бг-мама :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Баце, смееш се. Но имам новина за теб....ЦИЦОРАНА Е БРЕМЕННА!!! И живее у Англия :p

Поне не лъже, че е ЦИЦОРАНА

@redrum като Цецо си, знаеш всичко за всеки

Редръм, може да си наясно с подробностите и тайните за индийското орехче, :mrgreen:
но аз не съм запознат и коментара ми за Лили Гагарин може да се превърне в голяма дискусия в кокошарника

Ся ши са регистрирам там с ника 'Компот от Сливки'
:lol: :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ако се сменя домейна, пуснете си една анкета във форума там и потребителите да изберат домейн от няколко предоставени. Да ги коткате, пък може и това да привлече още от трафика на другата мамафорум:)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Тази седмица петъчната тема доста е подранила? :lol:
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Тази седмица петъчната тема доста е подранила? :lol:

не е петъчна :) тук няма хейт, агресия, усмиване и странни бизнес предложения - ами се получи интересна симбиоза между две теми в два форума :) Надявам се накрая за всички да е по-полезно това :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Тази седмица петъчната тема доста е подранила? :lol:

Аве и ти си един писател...
Тука кокошки префърчат, цицорани, ти го отбеляза като петъчна тема :-o
Анализирай и дай една статия от минимум 900 думи :rolleyes: па те ши ти напраят му-са-ка
:lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

те твърдят че bul били същото като bg което не ми се струва така НО не съм екперт по българско право и не мога давам правни съвети

А ако е от *буля*? :)

Добър вечер.
 

Горе