БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да бъдат ли изредени "добрите" в списък или да се дават само мнения

  • Да се води положителен списък с потребителите

    Votes: 78 75.0%
  • Да се дават само похвали за определени потребители

    Votes: 26 25.0%

  • Общо гласове
    104
Статус
Not open for further replies.
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

w-seo - добавете го (ако го няма) много е коректен
а и предлагам, който вече е бил добавен и има повече от 2ма доволни от него да му се слагат + след ника в първия пост
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Има го. А когато станат 50 доволни, как ли ще изглежда първия пост. Добре е че още ми търпят темата на първо място...
Самата идея беше да има позитивно мислене тук и да сме благодарни на колегите си, с които работим и сме доволни, а не толкова да се правят списъци.
Но народа пожела списък и има списък :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Отскоро съм във форума, и имам само едно лично впечатление засега надявам се с времето с повече от вас да работим. Моето предложение е: Synthetic, изключително коректен и точен. :wink:
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Объркал си форумите. Това не е teenproblem!

Точно това е списъкът за хора, които са коректни, какъвто е човекът.
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Объркал си форумите. Това не е teenproblem!

Точно това е списъкът за хора, които са коректни, какъвто е човекът.

Аз ако съм teen, ти трябва да си toddler.
Ако този човек е коректен, Джордж “Автомата” Кели трябва да е Дева Мария.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не превръщайте темата в махленска седянка!
Специално за marineris, се надявам още един потребител да го похвали и тогава ще го добавя!

Предлагам в списъка да не присъстват потребители без нито едно +1 в итрейдъра или с отрицателен баланс! Който е коректен би следвало да получи оценка!

В случая с marineris имаме двама недоволни и един доволен!
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Объркал си списъците. Това не е черният!
Пич, нали се предопредихме, дали не ти се влиза през прокси? ;)

Пак ще те предопредя и ще се направя, че си нов тук. ;)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
гледах списъка и не попаднах на Kmark. Мисля че трябва да бъде добавен, защото съм работил доста пъти с него и винаги е бил точен и коректен ! :)
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
гледах списъка и не попаднах на Kmark. Мисля че трябва да бъде добавен, защото съм работил доста пъти с него и винаги е бил точен и коректен ! :)
Не съм сигурен. През мен не е минал. :D
 
От: От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Пич, нали се предопредихме, дали не ти се влиза през прокси? ;)

Пак ще те предопредя и ще се направя, че си нов тук. ;)

Интересно е ,че от както на harkon му изтече бана cod4 спря да пише :lol:
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма как да се меся трябва ли или не да сам тук. Изида решава ама драги ми harkon не забравяй, че доскоро беше баннат и въобще не мисля да се занимавам с тебе
Кой пък се интересува от теб? Виж, че едва пазиш равновесие, а аватара ти е олицетворение на това, което ти липсва в живота. Бях забравил, че съществуваш.
 
От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Този списък продължава да ми се струва леко смешен, но вие чак се изпокарахте. Я по-спокойно!
 
От: От: БЯЛ СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кой пък се интересува от теб? Виж, че едва пазиш равновесие, а аватара ти е олицетворение на това, което ти липсва в живота. Бях забравил, че съществуваш.

Какво мога да кажа...има админи те решават за колко време да те баннат.
След като баннаха теб и брад1985 се получи така, че ти отново продължаваш да спамиш навсякъде, а брад който милиони пъти над твойта класа спря да пише във форума.
Не смятам да въобще да споря с тебе.
 
и на двамта им изтече бана вчера вечерта ... и верно не се карайте всеки си ма мнение и не може да е работил със всички

а брад е писал ето тук преди 3 часа http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=110867#post110867

и не се караите отново правя забележка
 
Статус
Not open for further replies.

Горе