Бай Мангал вилня в центъра на Варна

От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

@биааро, а какво трябваше да направят куките - онези палячовци ги видяхме снимат с телефоните и като дойдоха куките се направиха ...

Трябваше да ги застрелят...как какво.
Гледаме другите, а себе си не :) Видеото акцентира на мангалите, а по-интересни са околните и двете нацепени батки. Викат от оградите все едно са на стадион в древен рим озверели за зрелища....
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Трябваше да ги натръшкат по земята за неизпълнение на полицейско разпореждане, дребно хулиганство, нарушаване на нощната тишина, нарушаване на закона за движение по пътищата и още куп работи, които само аз видях.

Ти ходили на центъра вечерта? Ако си ходил, кажи колко народ имаше по целия център, в морската и около ФК-то. Долу на плажа и на Морска Гара да не говорим.

Да, за същите турци говоря и аз.


@биааро, а какво трябваше да направят куките - онези палячовци ги видяхме снимат с телефоните и като дойдоха куките се направиха ...

То и сега има турци, но всички са студенти от Турция и са любимите наематели на хазяйните.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Трябваше да ги натръшкат по земята за неизпълнение на полицейско разпореждане, дребно хулиганство, нарушаване на нощната тишина, нарушаване на закона за движение по пътищата и още куп работи, които само аз видях.

Ти ходили на центъра вечерта? Ако си ходил, кажи колко народ имаше по целия център, в морската и около ФК-то. Долу на плажа и на Морска Гара да не говорим.

Да, за същите турци говоря и аз.

В интерес на истината не ходих, бях на друго място - но сестра ми беше където говориш и ми прати клипове, според нейните думи и това, което видях и чух от приятели, такава навалица е нямало досега - все едно манифистация за 24 Май ама навсякъде.

Точно това трябваше да направят, без значени цигани или българи!
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Трябваше да ги натръшкат по земята

Айде стига сме давали акъл на хората как да си вършат работа. Циганите може да са мързеливи, а пък българите сме рекордьори по безплатно даване на акъл.

Почти написах нещо, ама го изтрих, че щях да ви скандализирам.... Само аз ли от цял форум съм бил от другата страна на барикадата

да намалим скандалите? най-малкото защото затворите няма да стигнат.

Едни игрят кючек, други убиват (или рискуват) деца...
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Това не знам що го извади, кво общо има? Никога не съм крил, че съм правил не дотам редни работи... Навремето бях друг, каквото съм правил, платил съм си цената. Освен че съм седял без книжка доста време също са ме тръшкали по земята няколко пъти куки и то не защото съм играл кючек на центъра на Варна. Също са ме "съветвали" часове наред без почивка в районното, няма проблем, времената бяха такива, а и не беше като да нямаше за каво.... Е и, не може всички да са ангели небесни, като повечето колеги тука :) Като го извадиш това, не знам какво ще постигнеш.

Айде стига сме давали акъл на хората как да си вършат работа. Циганите може да са мързеливи, а пък българите сме рекордьори по безплатно даване на акъл.



да намалим скандалите? най-малкото защото затворите няма да стигнат.

Едни игрят кючек, други убиват (или рискуват) деца...
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Ти може да застрашаваш живота на децата, а циганите не може да играят кючек - така ли да го разбирам?
едното е обществено опасно деяние, а другото в такъв формат - не

ето малко по-ясно защо нямаш право да даваш акъл на полицаите, още по-малко да се сърдиш, че мангалите се веселят

докато не се надъних челно в камион и 3 дена в кома с начупени ръце и крака.

седях почти 2 години без книжка

това е нещо като наркомания

пак се изпускам понякога

правиш го, пък каквото ще да става.
деца, жени, старци - все тая. Всичко под гумите..какво ще ти се пречкат?

п.п. последното е най-шокиращото
 
Последно редактирано:
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Добре, Нортрант. Аз никога не съм задържан, дори не съм спиран за проверка на пътя (ако искаш вярвай), нямам досие, винаги карам по правилата и се съобразявам. Имам имоти във Варна. Мога ли да изразя възмущение относно циганското своеволие на центъра на града или не мога? Позволяваш ли?
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Ама чакай бе, бастун. Аз каквото съм правил, съм го правил по нощите, така че никой да не разбере. Нищо не съм демонстрирал, напротив, скатавал съм се колкото мога, защото знам че действията ми ще имат последствия. И съм се съобразявал с това! Тука става въпрос за нещо съвсем друго, ама явно не ти стига акъла да го възприемеш. Това да се опиташ да оневиниш мангалите, като изкараш мен лош е изключително долно.

С това дето си го цитирал, съм се опитал да вкарам малко яснота за начина на мислена на хората, които правят тея неща.



Ти може да застрашаваш живота на децата, а циганите не може да играят кючек - така ли да го разбирам?
едното е обществено опасно деяние, а другото в такъв формат - не

ето малко по-ясно защо нямаш право да даваш акъл на полицаите, още по-малко да се сърдиш, че мангалите се веселят










деца, жени, старци - все тая. Всичко под гумите..какво ще ти се пречкат?

п.п. последното е най-шокиращото
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Изгледах клипа, не е кой знае какво. Нарушават реда - спрели на пътя и пречат на движението. Нормално беше да ги задържат.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Аз им предлагам да вдигнат 'левъла', като заповядат да потанцуват на някой мотосъбор. Сигурен съм, че и Болт ще им завиди на спринта ...
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Добре, Нортрант. Аз никога не съм задържан, дори не съм спиран за проверка на пътя (ако искаш вярвай), нямам досие, винаги карам по правилата и се съобразявам. Имам имоти във Варна. Мога ли да изразя възмущение относно циганското своеволие на центъра на града или не мога? Позволяваш ли?

човек хвалещ се, че нарушава закона (и така застрашава чужди животи) се оплаква от цигани които играят кючек.
Само аз ли смятам, че това е смехотворно?
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

човек хвалещ се, че нарушава закона (и така застрашава чужди животи) се оплаква от цигани които играят кючек.
Само аз ли смятам, че това е смехотворно?
Питам те, мога ли да се възмутя от циганския порив за свободно изразяване на танцувални умения в центъра на морската ни столица?
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Питам те, мога ли да се възмутя от циганския порив за свободно изразяване на танцувални умения в центъра на морската ни столица?

защо да не можеш?
аз пък те питам - може ли да се възмутя от това, че човек със сериозни (и обществено опасни) законови нарушения се възмущава от цигани играещи кючек?

за последните няколко дни са убити 3 (поне три) деца, а той се възмущава от цигански кючек? (добре, че не е толкова активен в другата тема колкото в тази. Щеше да е противно лицемерно...) :shock:
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

И трите деца са убити от цигани подобни на тия, които играеха кючек ПИЯНИ. Нали не си представяш, че тия са карали пияни и докато стигнат до мястото на кючека, а не са си бутали таратайката. Светва ли ти вече?
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Вече и убиец на деца ме изкара, ебати идиота.

ЩЕ ТИ ГО КАЖА САМО ЕДИН ПЪТ! АКО НЕ СЕ СПРЕШ, БЯЛ ДЕН НЯМА ДА ВИДИШ ВЪВ ФОРУМА, КЪДЕТО ТЕ СРЕЩНА ИЗ ФОРУМА ЩЕ КЛЕПАМ КАКТО НАМЕРЯ ЗА ДОБРЕ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ОТ СИТУАЦИЯТА И КОЙ КРИВ, КОЙ ПРАВ. ОБЪРНА НЕЩАТА НА ЛИЧНО И ЩЕ СИ ПОНЕСЕШ ПОСЛЕДСТВИЯТА, ЗА ДЕТО МЕ ПОСТАВЯШ НА ЕДНО НИВО С ТЕЯ ЧОВЕКОПОДБНИ. НЕ СПРЯ ДА ПОВТАРЯШ, ЧЕ СЪМ ПО-ЛОШ ОТ ТЯХ, ЗАТОВА НЯМАМ ПРАВО ДА ГОВОРЯ, КОЕТО НЕ Е ТАКА.

АКО ЖЕЛАЕШ ДА СИ СПЕЧЕЛИШ ФОРУМЕН ВРАГ В МОЕ ЛИЦЕ, ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ.



защо да не можеш?
аз пък те питам - може ли да се възмутя от това, че човек със сериозни (и обществено опасни) законови нарушения се възмущава от цигани играещи кючек?

за последните няколко дни са убити 3 (поне три) деца, а той се възмущава от цигански кючек? (добре, че не е толкова активен в другата тема колкото в тази. Щеше да е противно лицемерно...) :shock:
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

И трите деца са убити от цигани подобни на тия, които играеха кючек ПИЯНИ. Нали не си представяш, че тия са карали пияни и докато стигнат до мястото на кючека, а не са си бутали таратайката. Светва ли ти вече?

Айде точно за убийците на пътя да не делим хората на етноси защото не съм сигурен дали ние ще сме в печеливша позиция. Капиш?
шофьорър от Ловеч не съм сигурен дали е циганин. А двамата от Лесидрен НЕ са били пияни.

ако се направи статистика (на база етнос) колко хора шофират пияни - циганите няма да са повече (с най-елементарна логика).
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Вече и убиец на деца ме изкара, ебати идиота.

ЩЕ ТИ ГО КАЖА САМО ЕДИН ПЪТ! АКО НЕ СЕ СПРЕШ, БЯЛ ДЕН НЯМА ДА ВИДИШ ВЪВ ФОРУМА, КЪДЕТО ТЕ СРЕЩНА ИЗ ФОРУМА ЩЕ КЛЕПАМ КАКТО НАМЕРЯ ЗА ДОБРЕ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ОТ СИТУАЦИЯТА И КОЙ КРИВ, КОЙ ПРАВ. ОБЪРНА НЕЩАТА НА ЛИЧНО И ЩЕ СИ ПОНЕСЕШ ПОСЛЕДСТВИЯТА, ЗА ДЕТО МЕ ПОСТАВЯШ НА ЕДНО НИВО С ТЕЯ ЧОВЕКОПОДБНИ. НЕ СПРЯ ДА ПОВТАРЯШ, ЧЕ СЪМ ПО-ЛОШ ОТ ТЯХ, ЗАТОВА НЯМАМ ПРАВО ДА ГОВОРЯ, КОЕТО НЕ Е ТАКА.

АКО ЖЕЛАЕШ ДА СИ СПЕЧЕЛИШ ФОРУМЕН ВРАГ В МОЕ ЛИЦЕ, ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ.


да не си под
наркомания
?

:shock:
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Айде точно за убийците на пътя да не делим хората на етноси защото не съм сигурен дали ние ще сме в печеливша позиция. Капиш?
шофьорър от Ловеч не съм сигурен дали е циганин. А двамата от Лесидрен НЕ са били пияни.

ако се направи статистика (на база етнос) колко хора шофират пияни - циганите няма да са повече (с най-елементарна логика).
Какво ме интересува дали са били пияни или не? Ти мангали пияни ли бяха? Един часа през нощта, обикаляли са пияни. Вероятно нямат книжки. Сещаш ли се за кой етнос е характерно карането без книжка?
 

Горе