Бай Мангал вилня в центъра на Варна

От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Остави това, може пък да съм сгрешил? :wink:

п.п. дали ще се намери някой активен гражданин за подаване на сигнал относно "пияните" шофьори?
 
От: От: От: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

А, тоя случай ли? 9/10 от замесените са орки, някакво цинге пресичало пътя неправилно и е отишло при Маниту. Такъв му е бил житейския път.
 
От: От: От: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Ама много си груб, как може така да говориш... Днес по новините казаха, че в катастрофа са загинали двама младоженци... на 15 и на 17 години!


А, тоя случай ли? 9/10 от замесените са орки, някакво цинге пресичало пътя неправилно и е отишло при Маниту. Такъв му е бил житейския път.
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

А, тоя случай ли? 9/10 от замесените са орки, някакво цинге пресичало пътя неправилно и е отишло при Маниту. Такъв му е бил житейския път.

На дете (било то и цигане) да кажеш, че такъв му бил житейския път? то на всички останали може да се каже така.

Ама много си груб, как може така да говориш... Днес по новините казаха, че в катастрофа са загинали двама младоженци... на 15 и на 17 години!

говориш за катастрофата с българския бус в Германия.


п.п. дали ще се намери някой активен гражданин за подаване на сигнал относно "пияните" шофьори?

май никой не иска да се отзове. Да знаеш, че някой шофира пиян и да си траеш. Не знам как да го опиша това :oops:
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Полицаите трябваше да им теглят един здрав пердах пфед всички тия хора там за назидание или да се бяха дръпнали, за да ги пребият другите. Аман от тая толерантност и глупости затва дме на това деридже. Знаете ли преди 20 години циганин като излезеше от циганската махала с какви шутове ги връщаха обратно откъдето му е мястото. А сега се разхождат свободно из улиците, по една брадва в главата кръв и черва по улицата и са го видят всички това и по телевизията да го дават.
 
Re: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Полицаите трябваше да им теглят един здрав пердах пфед всички тия хора там за назидание или да се бяха дръпнали, за да ги пребият другите. Аман от тая толерантност и глупости затва дме на това деридже. Знаете ли преди 20 години циганин като излезеше от циганската махала с какви шутове ги връщаха обратно откъдето му е мястото. А сега се разхождат свободно из улиците, по една брадва в главата кръв и черва по улицата и са го видят всички това и по телевизията да го дават.

Дали щяха да го направят това при Бай Тошко? Там изчезват в небитието. Нещо, което липсва. Сега е отвратително, минаваме с жена ми и група мангали катранени викат по улиците, и това е нормална комуникация за тях, намирайки се един до друг. Абсолютни животни, които според мен трябва да имат много различен статус на нормалните хора, но щом там някакви си организацийки си ги толерират, си ги дундуркат, включително и държавата, това означава, че нещо не е наред. Не съм расист, харесвам всички, но когато виждаш дадено съсловие да се откроява видно от останалата част и то с грозно, то в един момент автоматично започваш да вграждаш в сее си някаква форма на омраза, която минава в нещо много голямо. И това автоматично вграждане идва не толкова от това, че те са такива, а че те започват да влизат в твоето пространство и да го нарушават, възползвайки се от това, че имат уж човешки права, които имаш и ти. И докато ти седиш и си плащаш данъците, изучаваш децата си, помагаш на икономиката, развиваш сферата, в която си, водиш спокоен и пълноценен за теб живот, и в същото време тъпата държава и измислените там организации те поставят на едно с това малцинство, което не влиза в нито едно от посочените горе идеи, дори е обратното. И това наричат "дискриминация". Хубави кампании правят с тази думичка, но на никой гении от тях не му пука какво точно се крие в локалните междурасови вражди. Никой не се радва расист, няма как да се родиш човек, мразещ или имащ неприязненост към друга раса, това не е в натурата на човека като цяло.
 
Re: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Дали щяха да го направят това при Бай Тошко? Там изчезват в небитието. Нещо, което липсва. Сега е отвратително, минаваме с жена ми и група мангали катранени викат по улиците, и това е нормална комуникация за тях, намирайки се един до друг. Абсолютни животни, които според мен трябва да имат много различен статус на нормалните хора, но щом там някакви си организацийки си ги толерират, си ги дундуркат, включително и държавата, това означава, че нещо не е наред. Не съм расист, харесвам всички, но когато виждаш дадено съсловие да се откроява видно от останалата част и то с грозно, то в един момент автоматично започваш да вграждаш в сее си някаква форма на омраза, която минава в нещо много голямо. И това автоматично вграждане идва не толкова от това, че те са такива, а че те започват да влизат в твоето пространство и да го нарушават, възползвайки се от това, че имат уж човешки права, които имаш и ти. И докато ти седиш и си плащаш данъците, изучаваш децата си, помагаш на икономиката, развиваш сферата, в която си, водиш спокоен и пълноценен за теб живот, и в същото време тъпата държава и измислените там организации те поставят на едно с това малцинство, което не влиза в нито едно от посочените горе идеи, дори е обратното. И това наричат "дискриминация". Хубави кампании правят с тази думичка, но на никой гении от тях не му пука какво точно се крие в локалните междурасови вражди. Никой не се радва расист, няма как да се родиш човек, мразещ или имащ неприязненост към друга раса, това не е в натурата на човека като цяло.

Тъкмо го написах това, влизам във фейса и плес:

http://www.novini.bg/news/300305-мъж-се-къпе-със-сапун-в-новия-фонтан-на-варна-(снимка).html

Иначе не трябва да сме расисти. :)
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Полицаите едва ли щяха да бъдат толкова толерантни ако това го направят българи.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Полицаите едва ли щяха да бъдат толкова толерантни ако това го направят българи.

Значи много ви се дразня на подобни коментари. Хем тъй, хем тъй. Когато полицаите се държат прилично "Ама те гледай ги нищо не правят.", а когато използват сила "Полицейско насилие!". Изберете си едно от двете и се придържайте към него. Дори и да искаха да им начупят канчетата, центъра на Варна, десетки свидетели и още 20 човека размахващи телефони и камери едва ли е най-доброто място и време за това. Всяко стадо си има мърша. Случаите в които полицаи бият без причина според мен са нищожни. Никой няма да си рискува работата и заплатките на куп ей така щото го сърбят ръцете. Ако и ти всекидневно се срещаше с пишлемета, наркоманчета и псевдо квартални ганстерчета, които те псуват в лицето на майка и ти викат "Знаеш ли кой съм аз?", защото знаят, че нямаш право да ги пипнеш с пръст и на теб бушона рано или късно щеше да ти изпуши. Пък после майките и бащите им "Ама то нащо не е такова, много добро дете е!".
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Значи много ви се дразня на подобни коментари. Хем тъй, хем тъй. Когато полицаите се държат прилично "Ама те гледай ги нищо не правят.", а когато използват сила "Полицейско насилие!". Изберете си едно от двете и се придържайте към него. Дори и да искаха да им начупят канчетата, центъра на Варна, десетки свидетели и още 20 човека размахващи телефони и камери едва ли е най-доброто място и време за това. Всяко стадо си има мърша. Случаите в които полицаи бият без причина според мен са нищожни. Никой няма да си рискува работата и заплатките на куп ей така щото го сърбят ръцете. Ако и ти всекидневно се срещаше с пишлемета, наркоманчета и псевдо квартални ганстерчета, които те псуват в лицето на майка и ти викат "Знаеш ли кой съм аз?", защото знаят, че нямаш право да ги пипнеш с пръст и на теб бушона рано или късно щеше да ти изпуши. Пък после майките и бащите им "Ама то нащо не е такова, много добро дете е!".

"предприемачи", какво да ги правиш :) искат си Тато и това е.. все едно сме на седянка пред блока...
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Значи много ви се дразня на подобни коментари. Хем тъй, хем тъй. Когато полицаите се държат прилично "Ама те гледай ги нищо не правят.", а когато използват сила "Полицейско насилие!". Изберете си едно от двете и се придържайте към него. Дори и да искаха да им начупят канчетата, центъра на Варна, десетки свидетели и още 20 човека размахващи телефони и камери едва ли е най-доброто място и време за това. Всяко стадо си има мърша. Случаите в които полицаи бият без причина според мен са нищожни. Никой няма да си рискува работата и заплатките на куп ей така щото го сърбят ръцете. Ако и ти всекидневно се срещаше с пишлемета, наркоманчета и псевдо квартални ганстерчета, които те псуват в лицето на майка и ти викат "Знаеш ли кой съм аз?", защото знаят, че нямаш право да ги пипнеш с пръст и на теб бушона рано или късно щеше да ти изпуши. Пък после майките и бащите им "Ама то нащо не е такова, много добро дете е!".

Като ще е кофти да е за всички.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Прочетох цялата тема и измежду мненията четях от сорта на "полицаите трябваше да ги пребият" и бла бла бла! Полицаите си вършеха работата и точно в тази ситуация си я свършиха добре макар че не констатираха абсолютно всички нарушения на които лично те бяха свидетели но поне си свършиха работата. Относно нарушенията които бяха видни ще ги опиша по-долу.

Нарушаване на закона движение по пътищата.
- Управление без колан независимо дали просто си се качил в колата или си излязъл до кварталния магазин за хляб в закона ясно и точно е написано че колана е задължителен.
- Паркиране / Престой на улица която паркирането и престоя е забранен още повече че това се случва на средата на пътя и така пречи на движението.
- Излизане от превозното средство докато се провежда проверка а това е забранено! Нямат никакво право да напускат превозното средство без разрешението на униформен по-каквато и да е причина.
- Заплашване на униформен полицай ясно се вижда как лицето отпред се обаждаше по телефона а това се приема като заплаха с подкрепление от страна на нарушителите.

Относно мненията на потребители / колеги от форума които ясно казват "трябваше да им хвърлят един пердах" няма как защото е забранено униформен да обезврежда / напада униформен без пряка заплаха за живота му или този на колегите му. Но дори да има заплаха тогава се стреля веднъж в въздуха за сигнал за огнестрелна борба и след което раняват с куршум нарушителя. Така че без значение дали е "Ром", "Сириец", "Иракчанин", "Китаец" ако щете "Албанец" законите в Република България важат за всички без значение дали е гражданин или турист.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Братчедите на Норта се вилнели и в Казанлък:

Бира и кючек около обърнат по таван автомобил в центъра на Казанлък


430x330.jpg


Пияни цигани преобърнаха колата си по таван на кръстовището до културния дом и математическата гимназия в Казанлък, съобщава БГНЕС.

Един от пътниците Ремзи избяга след катастрофата, но останалите - които не са пострадали сериозно - са започнали кючек и продължили на пият бира около потрошения автомобил.

:shock:
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Братчедите на Норта се вилнели и в Казанлък:

Бира и кючек около обърнат по таван автомобил в центъра на Казанлък


430x330.jpg


Пияни цигани преобърнаха колата си по таван на кръстовището до културния дом и математическата гимназия в Казанлък, съобщава БГНЕС.

Един от пътниците Ремзи избяга след катастрофата, но останалите - които не са пострадали сериозно - са започнали кючек и продължили на пият бира около потрошения автомобил.

:shock:

Истински късмет са извадили десетина младежи, които са били насядали по стъпалата пред дома на културата "Арсенал". Колата е идвала с бясна скорост, когато се удря в бордюра и се преобръща на платното. Ако колата е била успяла да се качи на тротоара, щяла да връхлети върху младежите.
Писача май не е идвал в Казанлък.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Един от пътниците Ремзи избяга...
:shock:
[video=youtube;njSpHSfdC1I]https://www.youtube.com/watch?v=njSpHSfdC1I[/video]
Кебапчета от ДПС са по на теля... :lol:
 
От: Re: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Изроди скапани. Аз съм много за кастриране и поставянето им на специални места. ;)

Искам да поздравя майките на всички организации борещи с тяхната интеграция. ;)

Аз пък не съм толкова радикален, нека ги оставим на неволята и тя да ги научи - всички цоцални придобивки трябва да се оптимизират и да секнат! И да са базирани на допринасяне - искаш детски и други стимули - това ще бъде чрез данъчна облекчения! Искаш това или онова, какво си допренсъл! А не 3-то поколение хъхряци... тук не визирам някой етнос а всички граждани и селяни в БГ! Като заначало е добре, в добавка и един ефикасен съд и ще е цветя и рози :)
 

Горе