Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Re: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Какво ме интересува дали са били пияни или не? Ти мангали пияни ли бяха? Един часа през нощта, обикаляли са пияни. Вероятно нямат книжки. Сещаш ли се за кой етнос е характерно карането без книжка?

И "професионален" растеж в живота без основно или средно? :)
 
От: Re: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

И "професионален" растеж в живота без основно или средно? :)
И без тия досадни подробности сите са айти спецЯлисти:

430x322.jpg
 
Re: От: Re: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

И без тия досадни подробности сите са айти спецЯлисти:

430x322.jpg

Да, силно конкурират:

computer-monkey.jpg


Така е, кодене му е майката, те за туй толкова жица краднат - да има за билдване на мрежата у маалата. :)
 
От: Re: От: Re: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Да, силно конкурират:

computer-monkey.jpg


Така е, кодене му е майката, те за туй толкова жица краднат - да има за билдване на мрежата у маалата. :)
Ай, баси маймуняка, сладур :lol::-o
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Иначе съм съгласен с Норт-а, за това прилагам следната картинка. Всички сме еднакви и сме братя! Пийс.

fb-monkey.jpg
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Какво ме интересува дали са били пияни или не?

--->

Нали не си представяш, че тия са карали пияни и докато стигнат до мястото на кючека, а не са си бутали таратайката. Светва ли ти вече?

Не съм сигурен дали шофьора е пиян. Както и дали има книжка...
ако ще си говорим само с догадки и предположения няма смисъл.

НЕ вярвам полицая да ги пусне ако шофьора няма книжка или е пиян. Вие големите специалисти разбрахте от един клип, че е пиян. А полицая не. Браво! :lol:
Нищо не е сигурно около случая - цялата тема е разтегляне на локуми. Ето защо е не на мястото си!

нали казват, че половин България е била на празника на Варна. Вярвам, че полицаите са били на доста такива изцепки и затова са по-снизходителни. Все пак хората са дошли да празнуват! :lol:

да не споменаваме за малоумниците по футболните мачове. Там би трябвало да има хиляди ареста, но няма и никой не протестира срещу това.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Мани ги тия глупаци.

стига де, той просто се опитва да се включи в постване на серия картинки намерени чрез гугъл :)

п.п. питах те дали мога да се възмущавам - не ми отговори :) не е хубаво така. Ако искаш да излезеш от диалога - кажи. Това с размяната на картинки показва липса на аргументи.
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

стига де, той просто се опитва да се включи в постване на серия картинки намерени чрез гугъл :)

п.п. питах те дали мога да се възмущавам - не ми отговори :) не е хубаво така. Ако искаш да излезеш от диалога - кажи.
Ами, възмущавай се. Кой съм аз, че да ти забранявам?
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Ами, възмущавай се. Кой съм аз, че да ти забранявам?

А аз кой съм? защото ти ме пита същото и аз от учтивост реших да върна подобен въпрос, но не получих отговор :)
 
От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

А аз кой съм? защото ти ме пита същото и аз от учтивост реших да върна подобен въпрос, но не получих отговор :)
Не се прави на ощипан. Ти си тоя дето търси сметка на други във форума и им казва, че нямат право да се възмущават, щото. За това те питах, дали аз мога.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

@Блинки, Ред от де ги изкарахте тези срещу расизма картинки - сега остава евреи да промотират историческата почивка в Аушвиц, Дахау или Бухенвалд като награда за добра служба в полза на общество.
 
От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Не се прави на ощипан. Ти си тоя дето търси сметка на други във форума и им казва, че нямат право да се възмущават, щото. За това те питах, дали аз мога.

Не търся сметка на никого, а се възмущавам. Вчера някой пише, че нарушава законите (и то на фона на толкова трагедии), а днес "ама защо циганите играят кючек".
Всеки има право да изразява мнението си. Аз не съм обидил никого, така, че проблем няма.

Ти се опита да ме нападнеш, но както виждаш тезите ти се оказаха без покритие (а те бяха от сорта: 1. мангали са - значи трябва да бъдат арестувани, 2 - може би са пияни (или поне шофьора), 3. може би няма книжка... 4. може би шофьора от ловеч е мангал... 5. сигурно щеше да кажеш, че колата е крадена и какво ли още не) и "дискусията" ни замира (даже беше умряла след като първи я прекъсна).
 
От: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Ти се опита да ме нападнеш, но както виждаш тезите ти се оказаха без покритие (а те бяха от сорта: 1. мангали са - значи трябва да бъдат арестувани, 2 - може би са пияни (или поне шофьора), 3. може би няма книжка... 4. може би шофьора от ловеч е мангал... 5. сигурно щеше да кажеш, че колата е крадена и какво ли още не) и "дискусията" ни замира (даже беше умряла след като първи я прекъсна).
Виж сега, твоите тези са без покритие и сега простичко ще ти обясня защо. Подобни на тебе хора са толкова зомбирани, че дори и да ти покажа оригинални документи, че:

2. са били пияни, 3. нямат книжки, 4. Шофьорът от Ловеч е мангал (не знам за коя катастрофа говориш), ти ще ми кажеш, че е играл фотошопа.

Моята теза беше - огромно количество мангали причинили ПТП карат пияни и без книжки, тези на клипа бяха пияни и вероятно нямат книжки. Дори и да имат, пак бяха пияни на дървета. Вероятно сега ще почнеш да философтваш, че единствено шофьора не е пил, за да може братят му да се веселят, което предполагам сам разбираш колко е малоумно. Пак ти пиша - в случая имаме пияни мангали, които играят кючек върху автомобила, който преди това са карали в нетрезво състояние. Ако искаш да получиш документални справки по случая, обърни се към МВР Варна, за мен доказателствата са на лице. И за да завършим тая ялова дискусия, ще ти цитирам една българска народна поговорка - "Циганин и на снимка да видиш, шамар му удари."
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

@Блинки, Ред от де ги изкарахте тези срещу расизма картинки - сега остава евреи да промотират историческата почивка в Аушвиц, Дахау или Бухенвалд като награда за добра служба в полза на общество.
Думата, която търсиш е "ирония" :wink:
 
Re: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

@Блинки, Ред от де ги изкарахте тези срещу расизма картинки - сега остава евреи да промотират историческата почивка в Аушвиц, Дахау или Бухенвалд като награда за добра служба в полза на общество.

Имам си ги. Каквото ми допадне в мрежата си свалям. После по хардове. Все помагат в някакви ситуации. ;)
 
От: От: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

(не знам за коя катастрофа говориш)

Не се и учудвам! ето - http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/leka-kola-ubi-10-godishno-momiche-v-centyra-na-lovech-6041020

Относно последните ти доводи - аз ли трябва да се обърна към мвр или вие? Не твърдя нещо в което не съм сигурен (дори да го предполагам).

да разбирам, че обвиняваш полицая в некомпетентност като е допуснал, цитирам: "пияни на дървета" да шофират около 100 000 човека? Ами по-добре подай сигнал и ти и @биаро като сте толкова ПРИМЕРНИ граждани. Този полицай трябва да бъде уволнен.
Иначе ще излезете голословци. Айде? щом направихте експертиза за алкохол по едно видео..вие сте само за мвр
 
От: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Спри да се възмущаваш и започни да използваш въздуха дето ти е между ушите. 1000 пъти ти се каза, че възмутителното не е това, че са играли кючек, а това, кога са играли кючек, къде са играли кючек и демонстративното им нагло поведение. Отделно мекото отношение на куките към тях. Ти обаче реши да вадиш мои постове от други теми и да ги прилагаш към конкретния случай с цел да оправдаеш действията на орките, което е пълна шизофрения от твоя страна.

Изобщо какво общо имат трагедиите на пътя с конкретния случай, че ги намеси? Като искаш да пишеш за пътната обстановка, върви пиши в темата за пътната обстановка. Това е тема за група пияни мангали, които се ебават на центъра на Варна!


Не търся сметка на никого, а се възмущавам. Вчера някой пише, че нарушава законите (и то на фона на толкова трагедии), а днес "ама защо циганите играят кючек".
Всеки има право да изразява мнението си. Аз не съм обидил никого, така, че проблем няма.

Ти се опита да ме нападнеш, но както виждаш тезите ти се оказаха без покритие (а те бяха от сорта: 1. мангали са - значи трябва да бъдат арестувани, 2 - може би са пияни (или поне шофьора), 3. може би няма книжка... 4. може би шофьора от ловеч е мангал... 5. сигурно щеше да кажеш, че колата е крадена и какво ли още не) и "дискусията" ни замира (даже беше умряла след като първи я прекъсна).
 

Горе