Бай Мангал вилня в центъра на Варна

От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Баси и държавата вече и един кючек да не можеш да си друснеш като хората, кво толкова станало?! Терминал 2 !!!! И за кво ги закопчаха не разбрах????

Българинът мрази циганите и Турция, но културният му Олимп е Азис, а идеалът му за добре прекарано време, е кючекът. Българинът е чистофайник, ахка и се диви на чистотата в Германия, но най-естественото нещо в живота е, да си забие фаса в пясъка на плажа. Българинът обича реда и закона, Япония е идеалът му за стриктност и ред, но най-естественото и най-мъжественото нещо в живота му е, да се похвали на маса колко пари е дал на катаджията да се почерпи, че го е хванал да изпреварва неправилно двама балъци. Българинът обича трудолюбието на корейците, обича плащането на данъци от Шведите, но за работата си мисли много повече, когато е в отпуска, отколкото, докато е на работа, да плаща данъци за него е обида, а да си иска касовата бележка в магазина - израз на помощ към нуждаещ се...
 
Бате, айде точно ти не обяснявай какъв е българина, защото като ти чета мненията сме и едни сърдити, напикани дядковци, на които им пречи света. И ако ще хвалиш другите раси малко проучи и там какви убити коне има, ако все пак си стъпвал извън локала, в който си. ;)
 
От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

На градове ли ще се обиждаме? Къде съм казал, че е център на каквото и да било, най-малко на културата. Казвал съм го поне 10 пъти - Варна в момента е кочина отвсякъде. Да не ти обяснявам защо и кога града тръгна по пързалката....

Тогава темата с каква цел е?
много шокиран ли си от случката? Не мислиш ли, че подценяваш аудиторията на Предприемач като я занимаваш с тези мангали? с подобни теми се измества фокусът на форума изключително много. Темата е по-подходяща за боклуците като Блиц и Пик
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Баси и държавата вече и един кючек да не можеш да си друснеш като хората, кво толкова станало?! Терминал 2 !!!! И за кво ги закопчаха не разбрах????
Точно така, прав си брат ми. Предлагам ти довечера, в знак на протест, да окупираме Орльов мост и да играем кючек.
 
Re: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Тогава темата с каква цел е?
много шокиран ли си от случката? Не мислиш ли, че подценяваш аудиторията на Предприемач като я занимаваш с тези мангали? с подобни теми се измества фокусът на форума изключително много. Темата е по-подходяща за боклуците като Блиц и Пик

Аз лично не бих го направил, за това и съм доста шокиран, на не кажа разочарован. Не искам да прозвучи много надуто (а то вероятно няма и да прозвучи), но съм много далеч, както и вие тук, от маймуната като еволюция. Маймуни, които танцуват върху капак на кола, която сигурно е видяла много содомия. ;)

Не може да се обсъжда само бизнес. А и дори да се обсъжда бизнес, не е лошо да има такива теми, за да видим и какъв пазар има, който никак не трябва да се пренебрегва. Тия селендури да не мислите, че нямат по един смарфон, чалга ризки, гел, и куп други продукти, допринасящи за "запомнящия" им вид.
 
От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Целта на темата е всички да видят какво вършат орките, как реагира родна полиция тн. неща, каквото се вижда на видеото. Едва ли има човек, който да не е изгледал клипчето с интерес.

Точно ти да ми обесняваш на мен как измествам фокуса на форума ми идва малко станно :) Запази си тролските мнения и не ме занимавай повече с простотиите си! Още първото ти мнение в темата е тролско с цел да ме провокираш на град. Като не мина се пробваш по друг начин, прозрачен си като блатна вещица. Вземай се в ръце, щото не си интересен, ама хич. Еби му майка, какво хубаво момче беше, кво ти стана последно време не те знам. От липса на внимание ли страдаш, какво...


Тогава темата с каква цел е?
много шокиран ли си от случката? Не мислиш ли, че подценяваш аудиторията на Предприемач като я занимаваш с тези мангали? с подобни теми се измества фокусът на форума изключително много. Темата е по-подходяща за боклуците като Блиц и Пик
 
Re: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Целта на темата е всички да видят какво вършат орките, как реагира родна полиция тн. неща, каквото се вижда на видеото. Едва ли има човек, който да не е изгледал клипчето с интерес.

Точно ти да ми обесняваш на мен как измествам фокуса на форума ми идва малко станно :) Запази си тролските мнения и не ме занимавай повече с простотиите си! Още първото ти мнение в темата е тролско с цел да ме провокираш на град. Като не мина се пробваш по друг начин, прозрачен си като блатна вещица. Вземай се в ръце, щото не си интересен, ама хич. Еби му майка, какво хубаво момче беше, кво ти стана последно време не те знам. От липса на внимание ли страдаш, какво...

Тия не стават за интеграция. Той чичо Хитлер добре им е бил намерил приложение да влязат в природата. За съжаление започнахме да ставаме много демократични и цивилизовани, tа в момента ни излиза през носа. Евророма и други такива изватени организации + кретеноподобната ни социална държава са предпоставка за всичко това, а причините са ясни - това са животни в човешки кожи.
 
От: Re: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Точно и заради тая насадена толерантност куките бяха мили като мишчици с тея лайна. Ако бяха ги натръшкали по земята, днес всичко щеше да гърми... Дано после в районното да са ги посритали, ама надали...


Тия не стават за интеграция. Той чичо Хитлер добре им е бил намерил приложение да влязат в природата. За съжаление започнахме да ставаме много демократични и цивилизовани, tа в момента ни излиза през носа. Евророма и други такива изватени организации + кретеноподобната ни социална държава са предпоставка за всичко това, а причините са ясни - това са животни в човешки кожи.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

А какво си представяте, че става в районното, аз съм почти обеден, че става нещо подобно:

Главатаря на клана мангасарян примерно се обажда:
- Гепи старши, абе разбрах, че наши момчета нещо згазили лука, те са от нашите, добри момчета са, напили са са малко голема работа.
- Не може Сали, много шум са дигнали требе, поне двама да поседат тука на трамвая до утре.
- Ами щом требе, требе, ама Хасан и Пешо ги пусни остаи Хърбата и Главата те са ми по-малко важни, ок разбрахме се старши ше черпим а знаиш....

Не само циганите се държат по-този начин обаче, има примери и за други подобни олигофрени, алкохол и малко дрога и става недосегаемите 5:lol:
 
Re: От: Re: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Точно и заради тая насадена толерантност куките бяха мили като мишчици с тея лайна. Ако бяха ги натръшкали по земята, днес всичко щеше да гърми... Дано после в районното да са ги посритали, ама надали...

Да. Така е. Кофти, но явно до тук сме стигнали. Идват избори и в момента сигурно това може да е част от някоя антикампания на други кандидати. :)

Не искам да звуча расиски, но това съсловие от обществото се използва много умело от мафията и другите големи "кукловоди" за точно такива свинщини, както и са "идеалните" гласоподаватели. Идват избори скоро, нали? Време е и за сеир. :)
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Имам чувството, че не всички разбират ясно какво се случва на клипчето. Обяснявам пак - Това е централна улица на град Варна в разгара на празника на Варна. На същото място в момента има огромен брой хора, дефакто целия град плюс гостите - много народ. Факта че сградата на общината е на 20 метра от мястото и мангалите знаят съвсем ясно къде се намират, аз го разбирам като преднамерена демонстрация. Един вид "ние правим каквото си искаме, когато си искаме, където си искаме"!!! Не знам, ама мен това ме обижда и дразни максимално. Мангали, мангали, ама чак пък толкова....
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Аз не разбирам защо не се кефиш, след като си получил уникалната възможност да се обогатиш с една чужда и направо мистична халлтура. :lol: Май не си достатъчно толерантен?
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Много нагласен театър. Вероятно са платени клакьори. Не забелязвате ли как преди изборите има бум, сериозен бум на новини подклаждащи етническа омраза?
Не знам не ви ли прави впечатление как изведнъж във всички новини и тв предавания само това дрънкат.

(Мен повече ме дразни как може да спреш на средата на улицата и да блокираш пътя рискувайки да предизвикаш катастрофа с жертви... и това да остане безнаказано.)
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Много нагласен театър. Вероятно са платени клакьори. Не забелязвате ли как преди изборите има бум, сериозен бум на новини подклаждащи етническа омраза?
Значи според теб новините за ненаказаната етническа престъпност подклаждат етническа омраза? А какви чувства трябва да създават те в нас, любов може би? Смисъл, то постоянно има избори, каквито се сетиш. То и сигурно за това подобни новини не са спирали, а пък колко се прикриват, един Господ знае.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Изопачаваш думите ми. Предполагам умишлено. Ако на теб не ти прави впечатление агресивното прокламиране на омраза, си е лично твой проблем. Аз забелязвам тенденция.


Значи според теб новините за ненаказаната етническа престъпност подклаждат етническа омраза? А какви чувства трябва да създават те в нас, любов може би?
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Жалко! На повечето им е забавно... изобщо не подозират какво ги чака следващите 20 години.
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Изопачаваш думите ми. Предполагам умишлено. Ако на теб не ти прави впечатление агресивното прокламиране на омраза, си е лично твой проблем. Аз забелязвам тенденция.
Пак те питам, десетките години и хилядите случаи ненаказана етническа престъпност, какво според теб трябва да прокламира в съзнанието на един нормален човек. Любов може би? Кажи, какви чувства те обземат, като прочетеш тая статия:

Открили сперма от рома до трупа на изнасилената и изгорена англичанка (Обзор)
 
От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Още първото ти мнение в темата е тролско с цел да ме провокираш на град.

Далеч си от истината. Може първия ми коментар да е изглеждал тролски, защото тогава не осъзнавах каква извисена цел има темата :) (да се коментират мангали които играят кючек...). Това което виждам на видеото не е нещо особено..случва се навсякъде. Мислех, че казваш, че това може да се случва навсякъде, но НЕ и във Варна (което е смешно).
Като си тръгнал да ни осведомяваш какво става във Варна, дай го малко по-професионално. Кажи какво нарушение са извършили мангалите. Защо са спрели на средата на пътя. Какво лично ти очакваш да направят полицаите (да ги пребият от бой). Да се надяваме, че си по-толерантен към турците които са си доста при вас...

п.п. в началото не беше споменал, че в момента се провежда празникът на града. Едва ли не очакваше всички да знаят...
А тези 100к ми се струват силно преувеличени. Това е 1/3 от града което е невъзможно.
 
От: От: От: От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

Къде са много турците бе? Ти нормален ли си изобщо? Във Варна българските мюсюлмани, където ги има, не можеш да ги разбереш, че са мюсюлмани.... Те и толкова са мюсюлмани де, само имената им са арабски.... Плющят повече пържоли и пият повече и от мене и си говорят съвсем нормално, без акцент. Изобщо не си в час. Иначе турци имаше преди около общежитията на МЕИ-то, сега не знам как е, може и да има още, не знам.

С това пак тролиш по най-елементарния начин, ама айде викам да ти се вържа на простотията. Много си елементарен да знаеш :)

Другите ти глупости не виждам какво да им коментирам. Ебати трола!

Далеч си от истината. Може първия ми коментар да е изглеждал тролски, защото тогава не осъзнавах каква извисена цел има темата :) (да се коментират мангали които играят кючек...). Това което виждам на видеото не е нищо особено..случва се навсякъде. И затова помислих, че искаш да кажеш, че това може да се случва навсякъде, но НЕ и във Варна (което е смешно).
Като си тръгнал да ни осведомяваш какво става във Варна, дай го малко по-професионално. Кажи какво нарушение са извършили мангалите. Защо са спрели на средата на пътя. Какво лично ти очакваш да направят полицаите (да ги пребият от бой). Да се надяваме, че си по-толерантен към турците които са си доста при вас...
 
От: Бай Мангал вилня в центъра на Варна

@биааро, а какво трябваше да направят куките - онези палячовци ги видяхме снимат с телефоните и като дойдоха куките се направиха ...

То и сега има турци, но всички са студенти от Турция и са любимите наематели на хазяйните.
 

Горе