Банко, вземи се стегни!

От: От: От: Банко, вземи се стегни!

Еее може да съм пропуснал, ако пак си снимал самолетните билети за доказателство, извинявай

Не съм снимал , просто ти казвам къде пътувам за да ти подсиля депресията. Ти къде ходи този месец - да пасеш кравите ? :D
 
От: От: От: Банко, вземи се стегни!

Отдавна не съм в Ирландия , но миналата седмица бях в Дубай на почивка , а следващата съм в Турция. Та може да се каже , че доста "фърча из облаците" ....

Еййййййй така сте вие "мошениците" :confused: GPS да ти сложа на теб, ще се обърка :D

Всеки да беше като теб ехххххх: Сутрин мекици, вечер кюфтета, а през останалото време я Дубяй, я Турция, я Иралндия :shock:
 
От: От: От: Банко, вземи се стегни!

Не съм снимал , просто ти казвам къде пътувам за да ти подсиля депресията. Ти къде ходи този месец - да пасеш кравите ? :D

Направо се депресирах,,, ама ти махам отдоле от къра, ако може ме снимай, тоже за доказателство

Схвана ми се ченето да тисе смея на комплексарщината
 
От: От: От: Банко, вземи се стегни!

Направо се депресирах,,, ама ти махам отдоле от къра, ако може ме снимай, тоже за доказателство

Схвана ми се ченето да тисе смея на комплексарщината

Радвам се че те забавлявам. И кое е комплексарщина точно че не разбрах ? Бластерче колко бана трябва да изядеш, че да влезнеш в час ?
 
От: От: От: Банко, вземи се стегни!

Радвам се че те забавлявам. И кое е комплексарщина точно че не разбрах ? Бластерче колко бана трябва да изядеш, че да влезнеш в час ?

Язе ти се радвам, ати пак лошото ми мислиш,,, ела накъра дата науча на обноски
 
От: Банко, вземи се стегни!

Исках да ти помогна, ама щом нещеш, тогава си остани без обноски
 
Re: От: Банко, вземи се стегни!

I don't have cirilica. :D

@BurnX, thanks for the correction, but I don't have to know the grammar, I have writers. So fuck off.

Бате, айде вземи направи нещо да си фикснеш кирилицата, защото започнаха да валят репорти и ще ни принудиш да вземем мерки. ;) Пиши в ен секцията за проблема и ще хелпваме. Все си мисля, ше цял форум ит-та ще помогнем. ;)
 
От: От: Банко, вземи се стегни!

Зависи защо са ти го подарили. Начина по - който е направено въпросното нещо е дразнещ. И тук държа да отбележа, че специално мен въпросния потребител ме дразни адски много с цялостното си поведение и глупавите постове. Въпросния човек бих казал дете, си позволява да дава компетентни мнения на хора питащи реални неща и такова некомпетентно мнение може да повлияе на преценката на даден човек нуждаещ се от помощ. Е това ме дразни най - много. Не може едновременно да пишеш в тема, че не разбираш от сайтове, но искаш да поръчаш сайт за климатици, ама хал хабер си нямаш от това и в следващия момент, буквално на следващия ден да пишеш в тема на човек питащ нещо за сайтове и да му даваш съвети кое как да направи! Това го виждат и другите потребители, аз не пиша във всяка тема, но чета почти всеки пост във всяка тема и забелязвам всичките тези мизерници, който окепазяват форума с некоректни мнения, дето хич не им е работа, това го виждат и другите потребители и така се натрупва един хейт. Лично аз нямаше да имам проблем с безсмислените постове в темите, ако по този начин не падаше и доверието в смислените постове. Как един реален, сериозен и нов потребител да отсее качествените мнения от мненията без покритие?

@momcheto
Утре ще попиташ нещо сериозно, което може да ти донесе както много позитиви, така и много негативи и този пикльо или някои от останалите в този форум, ще ти даде мнение щото му е скучно и на следващия ден ще си биеш главата в стената.

You must spread some Reputation around before giving it to hahovec again.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59345&p=698267&viewfull=1#post698267

Мислех да пиша по темата, защото имам какво да кажа, но като гледам площадните лумпени как са я налазили, не виждам смисъл.
 
От: От: Банко, вземи се стегни!

Сподели го тук?
You must spread some Reputation around before giving it to hahovec again.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59345&p=698267&viewfull=1#post698267

Мислех да пиша по темата, защото имам какво да кажа, но като гледам площадните лумпени как са я налазили, не виждам смисъл.
 
От: Re: От: Банко, вземи се стегни!

Бате, айде вземи направи нещо да си фикснеш кирилицата, защото започнаха да валят репорти и ще ни принудиш да вземем мерки. ;) Пиши в ен секцията за проблема и ще хелпваме. Все си мисля, ше цял форум ит-та ще помогнем. ;)

Wow, that's discrimination!
 
От: От: Re: От: Банко, вземи се стегни!

Wow, that's discrimination!

Това са правила и те са за всички! Ако искаш да пишеш на английски пишеш в английската секция с латиница, ако искаш да пишеш на български пишеш в останалите секции на кирилица. Има web кирилизатори, декстоп така, че оправдания няма. На шльокавица не може да пишеш никъде.

Ако добавя уважавай потребителите във форума и ти направих резюме на правилата :)
 
От: От: Re: От: Банко, вземи се стегни!

Това са правила и те са за всички! Ако искаш да пишеш на английски пишеш в английската секция с латиница, ако искаш да пишеш на български пишеш в останалите секции на кирилица. Има web кирилизатори, декстоп така, че оправдания няма. На шльокавица не може да пишеш никъде.

Ако добавя уважавай потребителите във форума и ти направих резюме на правилата :)

:drama::clap::drama:
 
От: От: Re: От: Банко, вземи се стегни!

Може да използваш конвертор.

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Избива комплекси (още малко и ще бъде научно доказано), не му трябва конвертор :)
Използването на английски език е най-евтиния начин да избиеш някой друг :( има комплексари с малко повече мозък в главата и вече са разбрали, че да знаеш 5 думи на английски не е голямо постижение, затова си правят татуировки на китайски :D
 

Горе