Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

mihluzin

Well-Known Member
Ето от тук може да си свалите безплатния скрипт: http://dox.bg/files/dw?a=beefa84394

Като го разархивирате има файл README - там е описано всичко.

Като имате проблем с качването пишете тук - нямам намерение да обяснявам на ЛС на всеки един поотделно.
 
Последно редактирано:
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Довечера ще изпробвам!
Ако това нещо работи, евала!

Мерси от мен за сега! Като го кача ще коментирам!
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Всичките със семките изчезнаха само аз да си кажа че съм тука:D. Поздрави за услугата все пак
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Сега ще го тествам...едно питане...

1. Отворете файла "config.php" в папката /config/ с текстов редактор по избор и поставете линк към желаната от вас Facebook страница
това е ФБ страницата на която искам да добавя лайкове или страницата от която ще генерирам линкове.

2.Изберете линк, който да публикувате във Facebook или към който да насочите трафик
този линк къде се поставя, на ФБ страница която ще добавям лайкове или на друга ФБ страница.

3. Посети през LJ или Виж оригинала
каква е разликата.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

1. Отворете файла "config.php" в папката /config/ с текстов редактор по избор и поставете линк към желаната от вас Facebook страница
това е ФБ страницата на която искам да добавя лайкове или страницата от която ще генерирам линкове.

2.Изберете линк, който да публикувате във Facebook или към който да насочите трафик
този линк къде се поставя, на ФБ страница която ще добавям лайкове или на друга ФБ страница.

3. Посети през LJ или Виж оригинала
каква е разликата.

1 - страницата, в която ще добавяш
2 - навсякъде във ФБ - фен страници, профили, групи и т.н.
3 - оригинала е обикновената статия, на вас ви трябва LJ - това е статията с работещ скрипт.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Поствам още веднъж няколко съвета относно сигурността:


От около година се занимавам с добавяне на фенове. Като за този период имам 3 случая на блокирани бутони и 2 случая на баннати страници (от около 2,5 млн. добавени фена) и около 6-8 блокирани домейна.
При блокирането на лайк бутона - Фб блокира бутона за харесване от външен сайт временно или постоянно, но фен страницата си работи. В 2 случаите забраната беше за 1 месец, но в единия случай беше перманентна.
По-големият проблем е ънпублишването на страници - ФБ не ги банва, просто ги прави невидими за потребителите, което си е равносилно на бан, тъй като вече потребителите не могат да открият страницата. В първия случай ми върнаха повечето страници, които бяха ънпублишнали, но във втория не - аз не съм и репортвал във втория - просто тествах при колко добавени фена ще се усетят. Бройката беше 84К за един ден.
Принципно добавям по 15 - 20К на ден в около 10 - 15 страници и нямам проблеми. Сиреч по 1000 - 2000 на ден в страница. Често съм добавял и по 10К на ден в една страница, но това според мен вече е опасно, въпреки че съм нямал проблеми.
Важно: страниците от които добавяте и в които добавяте ги слагайте на отделенн профил, който не е админ на останалите ви страници
Ако смятате да правите повече фенове на ден - правете ги от няколко домейна, а не само от един. Когато поствате линк за добавяне, го трийте след 6-7 минути, за да не събира докладвания (това е важно за случаите в които линковете са много "парливи" - повечето хора не докладват защото става въпрос за лайкджакинг, а щото не им харесва тематиката на линка - но крайния резултат е еднакъв)
Най-честия бан е само на домейни - това е най-малкия проблем, просто купувате следващия домейн и продължавате.
Най-важното е - не добавяйте повече от 2К на ден в страница, Не добавяйте с голяма скорост (имам предвид например 300 човека да харесат страницата ви за една минута - приемливо е 10 - 20 човека да харесат за една минута, аз работя със скорост - 20 - 40 на минута), Не добавяйте повече от 10К на ден от един домейн, Пазете се от репорти на хора като триете линковете за добавяне и не публикувате прекалено скандални неща (тук става въпрос да няма голи снимки най-вече, тъй като до сега всичките ми репорти са били за линкове с голи снимки)
И последното - не прекалявайте с честота на публикуване на линкове за добавяне - работите 1-2 часа, почивате 1-2 часа... това е най-маловажно, но все пак и то е от значение...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Още нещо, ако домейна ви е нов, и преди това от него не е поствано във ФБ, първите няколко часа (може и ден) зависи колко често публикувате, може да иска потвърждение - това често се случва при нови домейни, от които не е публикувано във ФБ.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

До автора - нали знаеш колко лесно може да се промени да се фийдва от друг сайт...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

До автора - нали знаеш колко лесно може да се промени да се фийдва от друг сайт...
Явно не си разбрал - използва се този фийд, тъй като от този сайт има подсигурени по над 50 подбрани супер интересни и кликаеми заглавия на ден... Това спестява огромно време!
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Като имате проблем с качването пишете тук - нямам намерение да обяснявам на ЛС на всеки един поотделно.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Отзиви? Няма ли да споделите...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Благодарско! Още не съм я качил системата, но след ден-два като я кача, ще пиша... :)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Това нещо не може ли да бачка на локалхоста, колкото да се подкара на сървър. Задължително ли трябва да се качи на сайт с домейн, и то такъв, в който да има достатъчно нови и интересни статии с бутони за харесване по тях?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

И аз искам да благодаря за скрипта, макар и да нямам намерение и нужда да го ползвам за момента.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

След като кликана върху Посети през LJ ми отваря един подпрозорец в който се логвам в моят ФБ акаунт, след това ми отваря страница на която няма нищо/бяла страница...това нормално ли е.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Нямам домейн, който да прежаля но ще купя някой само за да пробвам. Страхотно е че го споделяш безплатно!
 

Горе