Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Blinky

Owner
Само за потребители на predpriemach.com, ICN.Bg предоставя възможността за безплатна регистрация на 100 бр. домейн имена с разширение .EU.

Домейн имената могат да се регистрират с използването на код при поръчка EuPredirmach. С регистрацията на домейн, се предоставя и възможността за 3 месечен безплатен Икономичен хостинг план.

- Офертата не обвързана с покупка на хостинг или други услуги от ICN.Bg;
- Офертата е валидна в периода 03.01.2011 - 31.01.2011г или до изчерпване на броя предоставени домейн имена;
- Офертата е валидна при използване на код при поръчка: EuPredirmach;
- Офертата е валидна както настоящи потребители на ICN.Bg, така и за нови такива;
- Безплатен домейн .EU се регистрира на името на потребителя, като той става негов пълноправен собственик;
- Офертата е валидна само за нови регистрации за период от 1(една) година;
- Офертата е валидна само за потребители на predpriemach.com

Възползвайте се!!!
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

много приятна промоция :)

Имаш реп от мен!
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Аз се възползвах току-що, много приятна оферта. ;)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Вашето плащане е отказано!

Причината може да е в надхвърлени лимити по банкова карта или недостатъчна наличност.
За подробна информация, моля свържете се с наш оператор за уточняване на причините за неуспешно плащане.( [email protected])

Моля натиснете бутона отдолу, за да се прехвърлите в страницата за поръчки и направете нова заявка, като изберете друг начин на плащане.

Благодарим Ви, че избрахте услугите на ICN.Bg
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Вашето плащане е отказано!

Причината може да е в надхвърлени лимити по банкова карта или недостатъчна наличност.
За подробна информация, моля свържете се с наш оператор за уточняване на причините за неуспешно плащане.( [email protected])

Моля натиснете бутона отдолу, за да се прехвърлите в страницата за поръчки и направете нова заявка, като изберете друг начин на плащане.

Благодарим Ви, че избрахте услугите на ICN.Bg


Не би трябвало да достигате до плащане ако регистрирате безплатен домейн. Ако сумата в края на заявка Ви е 0.00 лв. то няма как плащането да продължи и може би това е причината да получите екрана за отказано плащане.

Бихте ли ни подали точни стъпки, за да направим справка все пак за грешка в система ни
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

+ още 1 възползвал се :D
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Още един домейн :) От тея промоции вече не знам кога ще имам време да подкарам всички проекти :Д
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Отдавна се каня да опитам услугите им. Сега ми дават шанс и то безплатно. Ще пиша ревю след 1-2 седмици в блога си, все пак ми дадоха 3 месеца безплатен хостинг.
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Впрочем, на някой направи ли му впечатление как точно е изписан кода? :D Знам, че всички го копират и аз го направих, ама ме напуши на смях :Д
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

предирмач :D
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

И аз се възползвах :)
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Благодаря! и аз се възползвах. :)
+1
 
От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Впрочем, на някой направи ли му впечатление как точно е изписан кода? :D Знам, че всички го копират и аз го направих, ама ме напуши на смях :Д
Със символите е обвързано, че и на мен ми се оплете езика докато го кажа. :) Важното е да работи, хахаха и работи.

Мерси на icn.bg, че ни държи в течение колко са регнати и колко остават.

Продължавайте да грабите. :)
 
Re: От: Безплатен .EU домейн от ICN.BG за членове на Predpriemach.com

Здравейте,
по последни данни от потребителите на predpriemach.com са регистрирани само 26 бр. домейни, трака че има още доста свободни позиции


те една част са регистрирали с кода на вебмастера заради няколкоко часовото разминаване между темите ама се случава http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21216
 

Горе