Бисерите на Бойко

От: Бисерите на Бойко

Премиерът Бойко Борисов се готви да управлява още 60 години. Това стана ясно от размяната на реплики между него и кмета на Ботевград Георги Георгиев при откриване на първото регионално депо за битови отпадъци край Ботевград.
За 60 години сме решили проблема. След 60, като сдадем властта, ще разширяваме”, каза премиерът на Георгиев, пише в. "Труд".
Кметът обясни, че животът на инсталацията е 30 години, но тъй като голяма част от отпадъците се сепарират и рециклират, ще може да изкара и 60 лета.

Борисов прекъсна водещата на церемония в Ботевград с думите: “Стига толкова, дай на попа да пее”, което предизвика усмивките на екоминистърката Нона Караджова и кмета Георгиев.

Депото ще обслужва 56 000 души от общините Ботевград, Правец и Етрополе. То се открива седем месеца предсрочно.
За церемонията бяха докарани почти десет автобуса с публика, два духови оркестъра и двайсетина мажоретки.
Колега на бащата на Борисов на 84 г. пък го покани на гости и си спомни как таткото на сегашния премиер почерпил за раждането му.

---------------------

не се надайте другата година да сдаде властта :lol:
 
От: Бисерите на Бойко

Който е облечен и яде домати, няма право да протестира!

32303_561895007158274_1348712020_n.jpg
 
От: От: Бисерите на Бойко

Който е облечен и яде домати, няма право да протестира!

Ох тоя ненормален гламар няма ли кой да го гръмне вече? Тоя цървул опозорява всичко в България.
 
От: Бисерите на Бойко

Няма такъв педераст, а ква е тая свиркаджийка със зеленото дето ходи по гъзъ му така и като я погледне мухобойко и тя се разтапя, кой знае какви свирки прави на герб, кажете къде е "журналистка" тая?
Педераст, педераст но облечен във власт.
 
От: От: Бисерите на Бойко

Ох тоя ненормален гламар няма ли кой да го гръмне вече? Тоя цървул опозорява всичко в България.

Ами канят му се! Нали миналата година по Нова ТВ имаше интервю с него, и той сам каза че имал телефонни заплахи. Даже го питаха страх ли го е, и той с тежка въздишка каза "не"! Естествено че така ще каже. Аз защо нямам заплахи за убийство или някой друг от колегите ? Защото не сме изпортили никой, не сме пикали накриво. А тоя от където мине трева не никне.
 
От: Бисерите на Бойко

Благодаря ти за отрицателната репутация.Просто защитих момичето и не мисля,че я заслужих,но все пак БЛАГОДАРЯ :)

Ти да не си ВОЛТРОН? Защитника на слабите, бедните и онеправданите? Че чак и приятелчета сте си станали в предприемач :lol:
 
От: Бисерите на Бойко

Ти да не си ВОЛТРОН? Защитника на слабите, бедните и онеправданите? Че чак и приятелчета сте си станали в предприемач :lol:

Аааа не признавам те! За тези "нападки" се изисква талант и креативност :D
Шапка ти свалям :beer:
 
От: Бисерите на Бойко

Пак человек с мускули, какво показвате бе хора? Ебаси аватарите, това и на 16 да съм нямаше да си сложа такъв.
 
От: Бисерите на Бойко

Нямам нужда от защита, имам собствено мнение и никой не може да го промени. Момчето просто е справедливо, независимо дали ти харесва или не!!!!! И не смятам, че сме направили нещо лошо, за да ни даваш отрицателна рапутация. Мерси все пак, не знаех , че истината е нещо ЛОШО!!!!!
 
От: Бисерите на Бойко

Нямам нужда от защита, имам собствено мнение и никой не може да го промени. Момчето просто е справедливо, независимо дали ти харесва или не!!!!! И не смятам, че сме направили нещо лошо, за да ни даваш отрицателна рапутация. Мерси все пак, не знаех , че истината е нещо ЛОШО!!!!!

Без нерви момееее, червена те искам, нали сме социалисти.
 
От: Бисерите на Бойко

Боже колко мъка има по този свят боже.

Това култово изказване на вожда не го бях виждал - Той завалията за първи път чувал за Босия - Нищо чудно като единствената книга дето е прочел е Винету е нормално да не е чувал. Жалко само за хилядите дето си мислят че имат поне средно интелигентно равнище и ходят да гласуват за вожда Винету и компания.
 
От: От: От: Бисерите на Бойко


Това ми напомня филма "Злокобния остров" с Леонардо Ди Каприо който се вживяваше в ролята си на федерален шериф, разследващ случаи в лудница, а накрая се оказа че самия той е луд, и просто страда от раздвоение на личността... Готин филм. Тази карикатура напомня на филма, който го е гледал знае за какво става въпрос. :)
 

Горе