"България е недостижим лидер"

Re: От: Re: "България е недостижим лидер"

ПП: Темата пак хвана в друга посока...
Направо сме си по темата, ако ме питаш. Чудя се как така никой не е осъдил общината за това. Смърт на човек от улични кучета. Ако това не е за съда, не знам кое е. И пак в Страсбург. Няма по тематична случка от последната в кучета и починал човек. Заслужават едно голямо съдене, ама всеки депутат да извади парти от джоба си, а не от данъците да плащаме техните грешки.
 
От: "България е недостижим лидер"

По такива теми направо мисля да се изнасям някъде назапад, най-вероятно УК, то направо простотия до шия, само военна хунта е решението за БГ, като Пиночет

П.С. А пък тези природозащитницте, правят протест заради песовете, дето хапят заразяват и вече убиват, ебати сбърканото - тези всички организации само дейност записват и отичат милиони кинти, баси и малоумието честно
 
От: От: "България е недостижим лидер"

По такива теми направо мисля да се изнасям някъде назапад, най-вероятно УК, то направо простотия до шия, само военна хунта е решението за БГ, като Пиночет

П.С. А пък тези природозащитницте, правят протест заради песовете, дето хапят заразяват и вече убиват, ебати сбърканото - тези всички организации само дейност записват и отичат милиони кинти, баси и малоумието честно

Всички мислим да ходим към UK и ще идем. А там к'во? Дъжд, мантаман и курвите са по 150 паунда на час. Те т'ва живот ли е тяхното? :lol:
 
От: От: "България е недостижим лидер"

Всички мислим да ходим към UK и ще идем. А там к'во? Дъжд, мантаман и курвите са по 150 паунда на час. Те т'ва живот ли е тяхното? :lol:

Въобще не си прав - дъжда е безплатен щото има колкото искаш :) - Курвите са скъпи ама за какво са ти при толкова полякини :) - третото е неизбежно ще трябва да се примириш с него :)
 
От: От: "България е недостижим лидер"

Всички мислим да ходим към UK и ще идем. А там к'во? Дъжд, мантаман и курвите са по 150 паунда на час. Те т'ва живот ли е тяхното? :lol:

Има и по слънчеви места в Европата където може да се отиде. :wink:
 
От: От: От: "България е недостижим лидер"

Има и по слънчеви места в Европата където може да се отиде. :wink:

Имаше една карта с европейските колонии по света, още ми е в главата и дава стимул :)
 
От: "България е недостижим лидер"

Бе аз ако ще се изнасям мисля към офшорките да са бизнесите а като прибиване юг-а на някой от островите и най-вече към Ибиза, Балярските и прочие.

Манта с тоз дъжд как се справяш бе аз 3-4 дена дъж нон стоп нещо ще ми прещрака, аз и друго ми е приоритетно жените и храната - там нито едното е добро нито другото така че УК го отписваме :D
 
От: "България е недостижим лидер"

Манта с тоз дъжд как се справяш бе аз 3-4 дена дъж нон стоп нещо ще ми прещрака, аз и друго ми е приоритетно жените и храната - там нито едното е добро нито другото така че УК го отписваме :D

Това не е проблем. Като си мокър до кости, въобще не мислиш за добра храна и хубави жени.
 
От: "България е недостижим лидер"

хехе мерси, значи като цяло задрскваме УК :D
 
От: "България е недостижим лидер"

Струва ви се че не са хубави жените щото не може да носите на пиене и падате под масите преди да почнат да ви харесват :p
 
От: "България е недостижим лидер"

хаха да това е важна сентенция, ама виж сега не ми се става алкохолик за дефицата на красота и излишъка на грозота :D
 
От: "България е недостижим лидер"

Оказа се, че и в друга област сме лидери... ама отзад напред.
България е с най-ниско почасово заплащане в ЕС, по данни на Евростат.

През 2011 година средните почасови разходи за труд в европейския блок са били в размер на 23,1 евро. Най-ниско е било заплащането в България - 3,5 евро на час, а най-високо в Белгия - 39,3 евро на час.

След Белгия най-високо е почасовото заплащане в Швеция (39,3 евро), Дания (38,6 евро), Франция (34,2 евро), Люксембург (33,7 евро), Холандия (31,1 евро) и Германия (30,1 евро).

Освен в България, ниско е заплащането и в Румъния (4,2 евро), Литва (5,5 евро) и Латвия (5,9 евро).
(24 часа)
 
От: "България е недостижим лидер"

Абе Манта спомена полякини, че има. Това са едни от най-красивите жени на света, така че дерзайте. Освен това и британките има хубави...
 
От: "България е недостижим лидер"

Оказа се, че и в друга област сме лидери... ама отзад напред.

Малко ли фирми аутсорсват тук, а се смеем на китайците, че работят за жълтици
 

Горе