"България е недостижим лидер"

От: От: "България е недостижим лидер"

Ти не държеше ли заведение или се лъжа?

Държах 3, двете под наем и едно мое. Под наем дето бяха ми станаха неизгодни и ги зарязах, моето го затворих за ремонт и не съм го пускал. :)
 
От: От: От: "България е недостижим лидер"

Държах 3, двете под наем и едно мое. Под наем дето бяха ми станаха неизгодни и ги зарязах, моето го затворих за ремонт и не съм го пускал. :)

Явно бизнесът просперира в татковината ...
 
От: "България е недостижим лидер"

То трябва да си мазохист да го пускаш, ако има начин го давай под наем нещо за магазинче някой да се мъчи
 
От: "България е недостижим лидер"

То трябва да си мазохист да го пускаш, ако има начин го давай под наем нещо за магазинче някой да се мъчи

Излиза, че само будалите правят бизнес или въобще работят в България. :)
 
Re: От: "България е недостижим лидер"

Излиза, че само будалите правят бизнес или въобще работят в България. :)
Не си далече от истината.....да ти кажа, братчето ми. :)

И за това може да ги осъдиш даже, абе голям бизнес има за кадърните адвокати... :)
 
От: "България е недостижим лидер"

Излиза, че само будалите правят бизнес или въобще работят в България. :)

Не бе Харконе :) те и будалите успяха да ги откажат - останали са само мазохистите дето го правят за удоволствие
 
От: "България е недостижим лидер"

Не разбирам защо плюете герб? вместо да им благодарите!
Вижте че заради тях се изкачваме в класациите!!!
 
От: "България е недостижим лидер"

Кой ги плюе - Аз лично нееднократно съм изказвал благодарността си към тях ако не бяха те още да съм си в БГ - А в чужбина не е само цветя и рози и тук има трудни моменти но мисълта за тях ми дава сила да продължа на напред и да не си и помислям за връщане
 
От: "България е недостижим лидер"

Аз пък напук на тях ще си кисна в България, защото тук съм се родил, тук са моите роднини и приятели, тук съм свикнал да живея. Който създава проблеми, той да си ходи.
 
От: "България е недостижим лидер"

Аз пък напук на тях ще си кисна в България, защото тук съм се родил, тук са моите роднини и приятели, тук съм свикнал да живея. Който създава проблеми, той да си ходи.

Съгласен съм на 100%, макар че от време на време някви наченки и на мен за навън ми идват, след отрковените простотии, но именно тези причини имат огромна тежест
 
От: "България е недостижим лидер"

Унвизе точно такива им трябват мазохисти дето от инат да седят за да могат върху тях да си прави експерименти недоклатеният им министър на финансите - Достатъчно удъртях вече за да оставя разни неграмотници да си правят експерименти с мене.
 
Хахаха, това се знаеше. Ние сме най-зле в тази област. Някакви убийци, крадци и престъпници не след дълго пак са си на свобода.

Знам за един квартален джепчия, който незнайно защо все е навън. Районното си го знае, полицаите в района си го знаят, но нищо, той си обира, дърпа чанти, бижута и нищо. Та това съм сигурен, че го има във всеки район на София, и може би всичко големи градове. Задържат ги и си ги пускат, да вярно - бият ги, ама какво от това, като пак се връщат на улицата, за да крадат.

Та какъв Страсбург, какви 5 лева. Ние тук на локално ниво не можем да се преборим. Знаете ли кога инкасо обир за 2 млн. лева или 1 млн. евро мине някъде в Белгия или Франция. Точно никога. Това е показател каква мафия е тук и колко спящи красавици носят униформа. Не искам да обиждам никой, но не стават и това си е.

Хиляди, до милион примери и всеки от грозен по-грозен. Лоша работа. Преди няколко дни гледах интервю да един собственик на оръжеен магазин. Пичът каза, че най-много му вървят оръжията за самозащита, а преди време тенденцията е била - тези за лов. Сами можем да си направим избора какво е вече хобито на българина, да се справя сам с престъпността, вместо да гони дивеча по горите. :)

братле тук не си разбрал... държавата си прави полицеиския произвол хващат за някакво скалъпено обвинение... съдиш ги в стасбург осъждаш българия ама тия тук не изпълняват нареждането на съда...
 
От: "България е недостижим лидер"

Е как ще стане, изпълнителната власт е корумпирана и осблужва едни интерси, пък съдебна власт за мен е химера - после бат бойко виновен, ми виновен е че нищо не прави в тази част, ма кво да направи те всички един дол корумприани дренки - пък и да иска някой направи нещо ще му извдят кирливите ризи а и да няма има си др методи и винаги са към близките, за мен полтиката покварва хората, трябва си преклено силен с гръб че да не те завлечат и да прилгаш добри политики, ама малцина са тези. Ама то си е така винаги в етап първоначлно натрупване на капитали, мисля че сме към края и това ми дава надежда да видим
 
От: "България е недостижим лидер"

имам си мнение по темата, но не смея да го споделя, за да не ходя с 3-4 червени петна и след седмица да няма право пак и да съм не оторизиран потребител...
 
От: "България е недостижим лидер"

имам си мнение по темата, но не смея да го споделя, за да не ходя с 3-4 червени петна и след седмица да няма право пак и да съм не оторизиран потребител...

Пиши в кофата. Там ще откриеш доста събратя на твоето интелектуално ниво и грамотност. Ние ще те посещаваме от време на време, за да ти четем бисерите.
 
От: "България е недостижим лидер"

имам си мнение по темата, но не смея да го споделя, за да не ходя с 3-4 червени петна и след седмица да няма право пак и да съм не оторизиран потребител...

Предполагам че и да не го споделиш нищо няма да пропуснем от петдесет мнения само талаш и реване.

Блеки как да направи ББ промени в съдебната система като тя първо от него трябва да почне - да продължи със замовете му и тн.
 
От: "България е недостижим лидер"

Анджек де Манта,

Макар, че уж ако следваме Рошельо трябва има независимост над властите.

Не знам за вас, но съм се убедил че има народи, който трябва се упрвалят с твърда ръка да не кажа диктат, а други с по лека замаскиран диктат. За мен винаги има едно управление и то е на силните - както гладния на сития не вярва, така и за властта. Ние сме от 1вите, така че единственото нещо е по пътя на революцията или тясната интеграция с големите от ЕС, но съм за 1вото - не знам но за соц-а се е живяло добре именно заради реда, дисципилната - и има просперитет. Айде ще се върнем назад в зародиша ни Крумовите закони са били именно такива, те са били оснонвата и за златния век,а хилядолетие почти по късно след 2 национални катастрофи пак сме на крака, но сме били пак в монархия със силни закони отновно - така че мисля именно това ще ни промени. Или революция или след време очаквам тази криза на безхаберие да мине, няма вечна криза в историята, та и ние така но не знам по кой път ще е - силно се надявам да е по пътя на силното гражданско общество, която е инцийрана от човешкия фактор а именно че масата или поне една част се взима в ръце и не чака от вън ни оправят, последно оправяне бе от 800 дни и само ни нахендри
 
аиде соца е направил от бълагрите крадци каквито никога не са били в историята си и който е крадял е бил добре дори да не е бил от управялващата върхушка....

лошто е че и до ден днешен не може да се изчистим от тези крадци в администрацията още около 10 -20 години остават докато се пенсионират и последните който са започнали работа в държаваната администрация през периодите на най големите кражби...
 
От: "България е недостижим лидер"

Унвизе точно такива им трябват мазохисти дето от инат да седят за да могат върху тях да си прави експерименти недоклатеният им министър на финансите - Достатъчно удъртях вече за да оставя разни неграмотници да си правят експерименти с мене.
Може и да съм мазохист, но хич не ми пука. Тук съм се пръкнал и ще си кисна тук докато искам и докато мога. Не, не бъркайте това с патриотизъм. Просто ме мързи да си помръдна задника.
 
От: Re: "България е недостижим лидер"

лошто е че и до ден днешен не може да се изчистим от тези крадци в администрацията още около 10 -20 години остават докато се пенсионират и последните който са започнали работа в държаваната администрация през периодите на най големите кражби...

Не забравяй, че те имат деца, които са копирали манталитета им. :)
 

Горе