"България е недостижим лидер"

От: "България е недостижим лидер"

Блеки ако се оплакваш от управлението на НДСВ и го определяш като нахендри - ми е много интересно как трябва да квалифицираш сегашното управление в което министър председател е човек от онова същото управление.

Дали е съвпадение или късмет но онова правителство е единственото през чиито мандат се усети подем на икономиката и тези четири години спокойно мога да ги определя като най добрите за БГ от прехода насам.
Един от най показателните случаи за това правителство е от преди година и кусур когато шоуто на Слави честваше годишнина и правиха ретроспекция на изминалите години и щом доживях да чуя от него че току май това правителство е било най читавото от последните четири - при положение че той е един от хората които имат най голям принос в очернянето му е доста показателно
 
От: "България е недостижим лидер"

Мантамене, престани да се оплакваш от управлението и се връщай в татковината да "преизпълняваш плана", и плащаш данъци за нови просперитетни години. :)
 
От: "България е недостижим лидер"

Който е гласувал за това правителство да му сърба попарата - Даже и на почивка не искам да се прибирам, като гледам офертите за Испанските острови даже ми е по на далавера :)
 
От: "България е недостижим лидер"

Блеки ако се оплакваш от управлението на НДСВ и го определяш като нахендри - ми е много интересно как трябва да квалифицираш сегашното управление в което министър председател е човек от онова същото управление.

Дали е съвпадение или късмет но онова правителство е единственото през чиито мандат се усети подем на икономиката и тези четири години спокойно мога да ги определя като най добрите за БГ от прехода насам.
Един от най показателните случаи за това правителство е от преди година и кусур когато шоуто на Слави честваше годишнина и правиха ретроспекция на изминалите години и щом доживях да чуя от него че току май това правителство е било най читавото от последните четири - при положение че той е един от хората които имат най голям принос в очернянето му е доста показателно

Като човек, който изграждаше малък до среден бизнес във времето на НДСВ, се подписвам с две ръце под това мнение. Нещата вървяха спокойно и подредено, дори корупцията беше някак тиха и незабележима.
 
От: "България е недостижим лидер"

Не визирах управлението а метафората, щото генерално нямаше голяма промяна, царя си дойде за горите, Велчев си направи хотелите, като ни врътна със дълга деномира го, че и лихвите промни, разбира се не в наша полза, а пък Никито Василев да си практикува CFA дипломата и да създаде основите с цап царапа на кинти за основи на инвет. му компания - но да безспорен факт намалиха данъчните ставки за да превлекат с условията си след време инвеститори и май само това някакво капиталово инвестиране в материалните бази ич, спор няма че това спомогна на тройните да дойде бума, ама той егати и бума в кредитиране и НИ, пък наш бойко кво да прави ще обира негативизмите, то дотук добре, ама кофито е че създава нови, в момента в който се качи на власт аз паднах, аджеба как така няма знаеш за 2 милрдя липси дето са сключени накрая с бизнеса, и от там почна мрънкането та и не е спирало, по едно време ми бе забавно и се радвах викам ей сега ще стане нещо ама .............

Ако трябва сме точни за мен прехода НДСВ и 1вата част на тройните бе най-добре за БГ - 1во благодарение на конкурентно способността, щото до там и е акъла, да свалят корп. данък и наливането на ПЧИ, като май за последните 10 години, само това бе нещо запомнящо се, което имаше ефект, но толкова много негативизми от всичките се събра, че не е истина НДСВ-то го казах кво, тройните освен че папкаха яко от ПЧИ, че и 2008 накрая изядоха за месец милярди, тези пари нито ги вкараха за нещо, нито в реформи нито в подобрява не мат. база нито за клалификации, а уж са про народа, ГЕРБ с бойко пък кво да кажем в една кофти ситация, дето запада нее ясно кво да прави, тука нащте хепетен не знаят та и от безахаберието си от време на време в опити се докаже, ни донахендря - така че като цяло нахендренето не случайно го писах - лошото е че няма кой друг да дойде догодина, който и да дойде ще е фракция или разновидност на сегашните - ей на Кунева направо, не знам кво да кажа за нея, комунистите ясни, Атака се разпадна, както и десните, герба и дпс-то с най силни позции и може би това ще е коализионно правителство и пак догана ще намаже, може би сега да чакаме некой не знаен цар дето сме имали да го покжат как идва от влака и пак се повтори всичко преди 10-11 години - това исках кажа по рано от там оправяне няма, само едно голямо оправяне айде да е споменавам кво - променяата само от нас трябва е инциирана, аз не знам за държава дето е про народа си - айде сгреших освен за Сингапур и горе скандинавските, всички друго е ясно или разорана нива като нас или подвласно на воено-промишения комплекс и банковия бранш, с некво "силно общество" дето в момента яде парсата с рестриктивните политики, така че ясно е само от де ще дойде промнята
 
От: "България е недостижим лидер"

Велчев си направи хотелите
леко, хотелите са на брат му, и той си строи от край време, даже по времето на велчев продаде голяма част от тях, продължавай да си говориш наизуст, аз спрях да чета дългия ти пост след цитата който дадох.
 
От: "България е недостижим лидер"

Айде няма те питам за коя банка е бачкал Велчев, преди да дойде като фин. мин и няма ти кажа коя банка консултираше тогава за превалутритането на дълга и няма ти кажа колко бе комисионната и няма ти кажа как преди Геориги и Миленчо се биха в гърди че нямат хотели, сам можеш си провериш :) а и още си ги държи хотелите, това че името е на брат му не означава нищо ;) ей така по негово време се пръкнаха 10на хотела, официлано или викаш това е случайност :)
 
От: "България е недостижим лидер"

добре, щом си мислиш, че и по строителството си компетентен, твоя работа, ти последно време по СЕО - специялист, по строителството, спецялист, по сайтовете, спецялист, по предприемачеството - спецялист, по финансите- спецялист, има ли нещо по което не си спецялист и не знаеш?


за последен път ще обясня - хотелите на велчеви са напълно легални, хората имат пари, строят, тука от 3 години насам всеки бизнесмен, който изкарва пари, е наричан престъпник и мошеник, то и телевизиите са виновни с тяхните внушения и платени репортажи, не си ти виновен, спокойно.
 
От: "България е недостижим лидер"

Това го каза ти, ти нали си спеца по SEO направи справка и ще разбереш, кой крив кой прав, ей така да пускаш некви доводи все едно Сашо Диков чувам, крайно заключение.

А и още нещо всички тези неща дето ги пишеш, трябва да се има добри познания ако ще се занимваш с предприемачество или инвестиране, нужна ти е широка база, питай по-големите ти обеснят, щом мислиш че глупости ти пиша :D ей на питай Мантата ти каже той до къде се ограничава и виж, какво трябва да е, не всичко е seo, макар че тука само това се толерира
 
От: "България е недостижим лидер"

Е само сбърка времевия период, хотелите бяха преди 7-8 год. а не преди 3 и с тогавшната заплата на фин. мин и основните не можеш се построят, но др тема. Ок за мен това е беззначние минало е това, ако ще си по спокеон всичко е легално, просто го казах - така че да не хвалите много този и брат му - сега народа лично му плаща парсата.

И ето ти актуално инфо за Велчев и виж за кого сега бачка, http://darikfinance.bg/novini/72579/%CC%E8%EB%E5%ED+%C2%E5%EB%F7%E5%E2+%F1%E5+%E7%E0%E2%F0%FA%F9%E0
 
От: "България е недостижим лидер"

Е само сбърка времевия период, хотелите бяха преди 7-8 год. а не преди 3 и с тогавшната заплата на фин. мин и основните не можеш се построят,
абе аз ти казвам като не разбираш да не говориш глупости ти продължаваш,еххххххх

брат му на милен велчев е бизнесмен не от 5 и не от 10 години, защо говориш глупости.
 
От: "България е недостижим лидер"

Блеки далече съм от мисълта че Милен може да не се е облагодетелствал от властта малко са хората които не са го направили, но най голямата грешка на българите е че гледат на другите в паницата и не случайно е българска поговорката ще си запаля къщата ама да изгори на Вуте плевнята.
Те и това направиха в желанието си да изгорят на НДСВ плевнята си запалиха къщата - в резултат дойде тройната коалиция която определено беше доста по лошо правителство от предишното след това в желанието си да изгорят на тройната коалиция къщичката си запалиха и работата и жизненият стандарт.
И ето сега вече с изгорели къщи без работа и голи като пушки са супер доволни че са прецакали онези изедници - това е на българина манталитета и напълно си заслужава това което му се случва.
 
От: "България е недостижим лидер"

Повечето европейски закони нямат корен в България... Сега ще си имаме зоополиция... От педалските организации за защита на гейовете и животните посрещат с радост и сълзи в очите новината, че ще има зоополиция, но не може да се отделят пари за паметник на Левски - за паметник няма пари! Няма нужда от грандоманщина! Има нужда от зоополиция!! След като Веско Маринов възпя родната полиция, сега някоя чалгарка може да раздруса гъзните си части и да възпее зоополицията...
 
От: "България е недостижим лидер"

Къде го това със зоополицията? Я дай някакъв линк да прочета за "гениалната" идея. Ако стартират тази идея, може като дойде лятото да се отбият у нас да арестуват за влизане с взлом мухите, комарите и другите без разрешение пребиваващи у нас буболечки.
 
От: От: "България е недостижим лидер"

Къде го това със зоополицията? Я дай някакъв линк да прочета за "гениалната" идея. Ако стартират тази идея, може като дойде лятото да се отбият у нас да арестуват за влизане с взлом мухите, комарите и другите без разрешение пребиваващи у нас буболечки.

Код:
http://www.focus-news.net/?id=n1645227
Заповядай :) И малко да ти се поскарам - уж сме Гугъл спецове тука, пък не търсим в гугъл? :D
Поредната американска простотия, която ще дойде тук :) Ще се пръскат пари за всичко друго, но не и за образование, здравеопазване и всичко важно. Така умните ще избягат, а тука ще останат цигани, турци, негЪрмотници и английски баби и дядовци... Само не знам, като избягат хората, нашите мили мафЕотчета от кой ще цоцкат пари? Цигани ли ще бият, грабят и заплашват? Бабички ли? Ама нека, хак да им е...
 
Абе нямаха ли некво такова риалити...като го видя и го сменят. Няма такава тъпня. Като гледам, май не се задържа много по тази телевизия. Или беше Нешънал Джиографик. :)

Гледайте новата цедилка за пари. Ама не и като ония бастуни да не им помагат, нали? Много са умни нашите, че взимат акъл от умниците там, където хранят кучетата си до тях на масата, и им го дават с уста. :) Пародия баце, ама поне сеир ще има.
 
От: "България е недостижим лидер"

Цялата тази работа малко мяза на симулиране на дейност след смъртта на професора - Поредният ход постфактум с който се опитват да си правят ПР и замажат очите на обществото като му харчат парите за безумия
Утре ако някой го отвлекат извънземни ще направят и НЛО полис
 
Реално зоополицията в оригиналния и вид не пази ли животните от насилие. Тук каква по-точно функция ще изпълнява? Нещо не разбирам и май не съм само аз. Знаем, че всичко е за пари, но все пак нека го измислят така, че да заблудят по-добре народа. Тази глупост, малко вероятно да изглежда сериозна.
 
От: "България е недостижим лидер"

Манта, питаш казвам ти защо мисля, както ти имаш мнение за герб тройните и ндсв-то, така и аз имам за другите, не смятам че това е да гледам чужда паница, поне резултати там с велчеви е ясен, както и за царя - ясен като мотив за едните и следствие за другите

Алане, щом имаш някакво лично отношение и знаеш толкова искай му ти даде отчетите за последни 10-15 години, аз нищо не казвам е ли или не е просто казвам по времето ба брат му едни десетина хотели се навъдиха за много бързо, време - преди да дойде брат му бяхме в криза голяма така че на дали е прокопсал много или е няква странно съпадение при неговот управелние някак си завъртва едни пари и си ги има за хотелите.

Съветвам те следащия пър да четеш какво ти пишат а не селективно - това че е бизнесмен от началото на демокранцията и това че по времето на брат му си направиха големите хотели, от едни неща - няма нищо общо, освен че на пръв поглед е съвпадение, но съвпадения няма. Не знам кво толкова го правиш на въпрос, за нещо което е обществена тайна - пак ти казвам ако ще е за твое успокоени всичко там е чисто при тях, няма значение за мен квото са направили вече е сторено

Айде лека от мен
 
От: Re: "България е недостижим лидер"

Реално зоополицията в оригиналния и вид не пази ли животните от насилие. Тук каква по-точно функция ще изпълнява? Нещо не разбирам и май не съм само аз.

Тука всичко е на обратно. По всяка вероятност ще изпълнява функция по отчитане на дейност и размятане на крачоли по паркове и градинки.

Знаем, че всичко е за пари, но все пак нека го измислят така, че да заблудят по-добре народа. Тази глупост, малко вероятно да изглежда сериозна.

Ще заблудят простолюдието само стой та гледай, все по-лесно взеха да се връзват хората. Важното е да се отбие вниманието от далаверата с кучетата.:)

ПП: Темата пак хвана в друга посока...
 

Горе