България, която изгубихме..

От: България, която изгубихме..

Нещо бъркаш пенсионен фонд, данъци и бюджет. ;)
 
От: България, която изгубихме..

Не можах да го намеря този пенсионен фонд, но това, което исках да кажа е, че дори да е имало 9 милиарда това са пенсиите за 1 година. Тоест дори да го е имало и да е бил отделен като пенсионен фонд реално натрупване на пари от вноски няма. Доколкото съм запознат тези фондове не са натрупвали пари а директно са инвестирали в промишлеността.

Абе каквото и да е било всички видяхме какво стана накрая.
 
От: От: България, която изгубихме..

Не можах да го намеря този пенсионен фонд, но това, което исках да кажа е, че дори да е имало 9 милиарда това са пенсиите за 1 година. Тоест дори да го е имало и да е бил отделен като пенсионен фонд реално натрупване на пари от вноски няма. Доколкото съм запознат тези фондове не са натрупвали пари а директно са инвестирали в промишлеността.

Абе каквото и да е било всички видяхме какво стана накрая.

Пенсионния фонд беше ограбван на два пъти
Първо по времето на Виденов, правителството посегна към него като спасителен пояс за инфлацията
И окончателно го източи Костов, но тогава така и не се разбра как ги откраднаха тези пари.
Костов е отговорен за много икономически престъпления
Аферата "Сапио", далаверата с Гад Зееви, подаръците на Майкъл Чорни и т,н,
Max, ако си млад и зелен и нямаш спомени за тези неща, земи малко попрочети, че ми ставаш смешен като защитник на най-крадливия циганин Костов
Ако си демократ, не се подлъгвай че по времето на Костов са управлявали демократичните сили, защото Костов е продукт на комунистите, тяхната скрита лимонка, с която унищожиха СДС
 
От: България, която изгубихме..

@dintronix - а ти като голям демократ наричаш човека дето измъкна страната от батака на 2пъти крадлив циганин. Колко демократично и нравствено извисено ...

Ако някой в България през последните години каже добра дума за Костов веднага е публично низвергнат. Нямам намерение да му ставам адвокат тука.
Но айде недейте с тия банални обвиниения - АК Балкан, фондацията на жена му, Сапио... Тези обвинения са толкова изтъркани вече. Комунистите го даваха на прокурор, разследваха го и го оправдаха. Ако имаше 1 доказателство комунягите щяха да го осъдят още 2002ра.
И Костов има грешки, но не са тези, който приглася комунистическата пропаганда.
Как пък един не заплю Жан Виденов или Тодор Живков дето фалираха страната, а всичката помия по Костов се излива?
Ще ти дам само един пример колко грешиш - http://www.segabg.com/article.php?issueid=1019&sectionid=1&id=00001 . Останалите изброени са също толкова глупави обвинения, но май ти трябва да седнеш и да си изясниш понятията преди да спориш.
 
От: България, която изгубихме..

Хехехе, спориш като някой малоумен футболен запалянко
Мача е купен пич, за който и отбор да викаш, се си преебан
На Костов само венците му са сини, иначе си е комунистическо копеле
За договора с който идва на власт чувал ли си? Сигурно не, щото си глух
 
Последно редактирано:
От: България, която изгубихме..

Оооо... чакай да си взема пуканките и нещо за пиене, че това с договора за идването му на власт ще е добро...:D

А между другото да кажеш нещо за "подаръците на Майкъл Чорни" като прочете статията - Примерно сори пич сгрешил съм ?
 
От: България, която изгубихме..

Вземи си пуканки, пусни си Костов и се размазвай от кеф
Нема ти отварям очите да не ти развалям кефа
 
От: България, която изгубихме..

Ти само ми отговори за "подаръците на Майкъл Чорни" ? Ти ли сгреши нещо или на мен така ми се струва ?
 
От: България, която изгубихме..

На тебе така ти се струва, но по принцип ти не си виновен, а малкия ти капацитет и слугинажните медии
 
От: България, която изгубихме..

Принципно бих се хванал да споря с разумен човек. Току що ми показа, че не си такъв понеже нямаш куража да си признаеш очевидна грешка. Няма да споря с такива хора.
 
От: България, която изгубихме..

Каква грешка да си призная?
Пич, не ти отива да се правиш на умен, лапай си пуканките, че истинаха
 
От: България, която изгубихме..

Е написах го 2 пъти подред. Пратих ти и линк преди това. Ако още не си разбрал няма и да разбереш.

Ето ти жокер - написано е в кавички.
 
От: България, която изгубихме..

Умни хора в България - еее много са,
МА ДОСТОЙНИ ЛЮДЕ ДЕКА СА?

Нема такъв народ с такава съдба
БЪЛГАРИЙО, що се не сбъдват
мечтите ти, и няма сгода
ни неска ни, ни утре, ни други годин

[video=youtube;pYXNrErglDQ]http://www.youtube.com/watch?v=pYXNrErglDQ&feature=related[/video]
 
От: България, която изгубихме..

Много хубав цитат наистина. Нека другите да преценят за кой се отнася.
 
От: България, която изгубихме..

Ако някой в България през последните години каже добра дума за Костов веднага е публично низвергнат. Нямам намерение да му ставам адвокат тука.
Но айде недейте с тия банални обвиниения - АК Балкан, фондацията на жена му, Сапио... Тези обвинения са толкова изтъркани вече. Комунистите го даваха на прокурор, разследваха го и го оправдаха. Ако имаше 1 доказателство комунягите щяха да го осъдят още 2002ра.
И Костов има грешки, но не са тези, който приглася комунистическата пропаганда.

Можеш ли да ми кажеш за поне 1 осъден политик в България? Как така всички случайно ги оправдават и значи ли това, че като го оправдаха Цонев, че не е крал и не е взел комисионни за халетата и останалото военно оборудване? Осъзнай се малко и приеми, че Костов си е боклук като останалите
 
От: България, която изгубихме..

Първо, нека уточним - тези хора, не са комунисти. Били са част или приближени от червената аристокрация, но не действат като комунисти. След 89-та всички са капиталисти от най-лош тип. Постоянното говорене за комунисти прехвърля отговорността върху един отминал период, към който лично аз съм с дълбоки резерви, НО в който имаше българска държавност. Но не е правилно да се наричат комунисти хора, които нямат нищо общо с идеологията на комунизма.

Костов, както и много други е креатура на червената аристокрация. Нека Макс отговори, защо правителството на Костов не отвори досиетата? Да не говорим, че съм чел една много интересна статия, как точно е попречил за отварянето на досиетата доста преди това, по времето на Филип Димитров. Така, че е смешно да се говори за успешен български политик. Успешен в смисъл за държавата и народа, за себе си всички са успешни.
 
От: България, която изгубихме..

Като говорим за Иван Костов.
Първата му работа, след като пое властта, бе да отреже Мултигруп от баницата. Изключително ефективен! За около шест месеца ги отряза от всички казани за чорба, пържоли, тас кебап, бадъни за вино и прочие благини. Втората бърза работа бяха медиите. Тошо Тошев първи усети накъде задуха вятъра и започна да слага снимки на Костов на почти всяка страница на в. Труд. И така медиите се държат до днес. Подари бензиностанциите Литекс на Шел. Първите модерни, красиви и практични бензиностанции в България.
По-горе се питаше за големи предприятия - Плама, Плевен, бе съсипана и подарена по негово време. Пред нея тирове от целия Балкански полуостров чакаха по два дни да натоварят, докато работеше.
Въобще досието е дълго, дълго...

А по темата, в същество. Предстои поредното плащане от целия български народ на далаверите на управниците.
до Нова година се очаква Европейската комисия да излезе с решение за заменките на държавни гори при предишното управление
 
От: От: България, която изгубихме..

От коалиция "За да остане природа в България" заявиха, че министърът на земеделието може с една своя заповед да обяви заменените гори за държавна помощ и да изиска от собствениците им да възстановят разликата в цената или да върнат горите на държавата.
"Това автоматично ще спре наказателната процедура срещу България заради замените на гори, но не се прави вече три години", добавят природозащитниците, цитирани от БГНЕС.

Причината за неизбежната глоба са горските заменки по времето на тройната коалиция в полза на определени частни лица и фирми. Едри бизнесмени като рекламния бос Красимир Гергов и издателя на "Стандарт" Тодор Батков обаче още преди година обявиха, че са готови доброволно да върнат терени, ако държавата им гарантира, че върху тях няма да се строи. Същото заявиха и от дружеството "Мадара Бяла норд", което нашумя около брата на Сергей Станишев. Но дори в такива случаи не бяха предприети действия за разваляне на сделките.

После пак ми говорете, че имало разлика между тях...
 
От: България, която изгубихме..

Абе едно хубаво нещо и сравнително жалко, че все още хора помнят историите, но жалкото че са малки.

И след всички писания, вижте всички родоотстъпници къде са - на власт са!
 

Горе