Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

• Да

• Не съм, но ще се ваксинирам

• Не съм и няма да се ваксинирам

• Още не съм решил

Резултатите ще са видими само след гласуване.

petya77

Well-Known Member
На мен тези три месеца са ми повече от достатъчни да изкарам зимата, то март месец вече не ми трябва, щото може и на вънка.
Винаги можеш и навън. Купуваш си облекло, пълно с тежка артилерия и по баирища на макс. По-ефективен спорт от закрития. ;)

biaaro

Well-Known Member
Олеее, тоа ша на тaркаля! Мани майтапа, глей Христонката: пЕри са, пЕри са, "одобряваш - вика - сертификата", и като чу за жиужицуту - удари лайк и си млъкна (получи сертификата на биаро). А христонев си е асъл серт-потребител, смятай за другите...

Бат Бяро, аз тва дето съм го бил го казал за Кирчо и Асенчо, не съм го бил мислел. Супер са ми симпатични, ако се наложи - не само рамо за боц бих им дал...
Аз съм си пицарче попринцип
Heart-shaped-pizza.jpg

"Мис Вердюн - уникалната смесица от омар, хайвер и бели трюфели, а в допълнение, златните люспи са поръсени върху цялата пица. Тя ще ви струва $4250, но помислете за всичко, което получавате от тази сделка."
..Аз помислих кво ще си спестя. Тая ти е от мене, баце!
За преглъщане
0_httpscdnimagesdailystarcoukdynamic122photos845000900x7381167845

изстудено Розенце от "добре заредената винарска изба в The Oppidum" - най-големия бункер за милиардери в Света, в Чехия. Vaše zdraví, bratře!

Ей, ама трудно ти се следи мисълта наистина :D.

hristonev

Well-Known Member
А христонев си е асъл серт-потребител, смятай за другите...
Я, серт... нищо такова, само дето квото ми е на акъла слиза директно на устата (права тръба явно). Специално @биаро без излишни драми обясни защо му е сертификат. Щото има някой се с бутонките напреж. Та аз разбрах и се съгласих с това, като му вдигнах пръст.
Ей като ученичка ме накара да се обеснявам :)

nandibandi

Well-Known Member
E, e, E! Аде ся, знайм ги комшийските чепати породи от асеновградско. Не смеем да облечем червено като ходим по там на гостье ;):)

Знам, бе бачо Христоне, много добре разбрах, ама...абе, кажи го трол специална реколта и туй то. За кво иначе Чомски и Кисинджър са на школовале в невро-лингвистичните чалъми за дълбинно душевадство, и са на пратиле да укротяваме потенциална опозиция в зародиш?! ;):)

Та целата работа е да я докарам до последното изречение "Ей като ученичка ме накара да се обеснявам :)". Оп - доларчетата звънват в касичката;):):)
А като подкараш и на диалект, съвсем на мандарински отидоха нещата.

Виц по тоя повод:

Майна, ти виждал ли си Далай Лама?

Нье, само кучи съм виждал да лай, майна.
Ха ха, днес си направих още един тест :)
Ох на батя:cool:

Виж файлът 22333
Мноо си гаден! :(

Noke

Well-Known Member
А ти какво си турил, че аз пак не съм запозната? Питам докато не си го сменил. Вие с Етера сте баси коконите. По цял ден се пременявате. :)

Мярнах го в тубата и викам гледай какъв симпатяга с какво позитивно излъчване и давай да си го сложа че много негативно ме възприемат напоследък хората.

Ето за малко революционно антивакс настроение:

NovaPS

Well-Known Member
Мярнах го в тубата и викам гледай какъв симпатяга с какво позитивно излъчване и давай да си го сложа че много негативно ме възприемат напоследък хората.

Тва е старо, видях плакат на който пише 1940 година.

nandibandi

Well-Known Member
гледай какъв симпатяга с какво позитивно излъчване
За следващия можеш да заложиш и на тоя благ човечец. Виж как топло се усмихва

images

images

Па и тва мое го пробваш някой ден

1638873371976.jpeg

AseasRoa

Well-Known Member
Сега гледам и нова игра на думички с имената на вироса. От delta omicron с разместване се получава media control. Даже има такива тениски.

nandibandi

Well-Known Member
Сега гледам и нова игра на думички с имената на вироса. От delta omicron с разместване се получава media control. Даже има такива тениски.
Което е логична връзка, предвид следното:

Очаква се корпоративните медии, които разчитат на огромни рекламни разходи от Big Pharma и високи рейтинги от удължаването на страховете от COVID, напълно да игнорират всички тези констатации."

Горе