Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Той може да е прав в случая, но все пак е политик, а като такъв винаги има задна мисъл. Освен това тия неща де ги приказва не ги е измислил той, отдавна са казани. Така че когато видиш политик, най-доброто което можеш да направиш е да го спреш. Ако хората по света имаха такива елементарни принципи, щяхме да сме в много по-добро положение.
Защитава ти елементарни граждански права, ти се дърпаш!
exodus.jpg
 
Защитава ти елементарни граждански права, ти се дърпаш!
Неее, ти не разбираш. Това не е защита на моите права, това е роля. Сложил си е маската на защитаващия и говори тия неща най-вероятно за да постигне някаква своя цел. А целите на политиците универсално са едни и същи - да се сдобият с повече пари и повече власт. Подобно както актьорите играят роли с универсалната цел да станат по-известни за да имат повече и по-добре платени роли.

Важно е не кой какво казва, а какво прави. Често по-важно от това какво прави е това какво замисля.

Да ти го обясня и по друг начин. Знаеш какво е сериен убиец - някой, който ако те хареса като потенциална жертва, ще иска да те убие. За да не го хванат обаче, той трябва да те заведе на удобно за това място. И какво прави - започва да те "ухажва", да ти говори неща които искаш да чуеш, всичко с идеята да те предразположи да му вярваш. Използва думи за това, както нашия виден Политик. Може да те обгрижи добре дори и с действия. Разбираш ли, думите и действията показват само едно - че иска да ти угоди по всякакъв начин. Но в един момент нещата рязко се обръщат и ти свръшваш като нарязан на парчета. Докато думите и действията са били грижовни, то намеренията още от началото са били да те накълца. Политиците са абсолютно същите - те използват красиви и грижовни думи и (понякога) действия като инструмент, за да накарат жертвите да им вярват. Но намеренията им далеч не са толкова красиви и грижовни. И в двата случая говорим за психопати.

Разликата обаче е, че докато не можеш да разпознаеш сериен убиец, то много лесно можеш да разпознаеш политик - нали това му е титлата.
 
Бе кви са тия чаршафи, ходи да те бодат, таман са ни пробутали още милиони дози...
Човекът казва както си е, ти пак недоволен!
 
Човекът казва както си е, ти пак недоволен!
Това не е човек, а политик, ожаднял за симпатии. Поради това въобще не ме интересува какво казва, ако ще да е най-хубаво звучащото нещо на света. Политиците в кофата и това е :)
 
Това не е човек, а политик, ожаднял за симпатии. Поради това въобще не ме интересува какво казва, ако ще да е най-хубаво звучащото нещо на света. Политиците в кофата и това е :)
Ако беше женско бих те подозрял да си стара мома. Няма угодия. Много ви беше хубав Радев, като ни запря като добичета, само и само да набодем смъртоносните им ерзаци. Да не ги хвърлят.
 
Ако беше женско бих те подозрял да си стара мома. Няма угодия. Много ви беше хубав Радев, като ни запря като добичета, само и само да набодем смъртоносните им ерзаци. Да не ги хвърлят.
Ванчо, Ванчо... какъв Радев ми набутваш на мен сега? Не се ли изразих достатъчно разбираемо, че за мен всички (повтарям ВСИЧКИ) политици са еднакви боклуци. Намисли си някой политик? Ок, той е пълен боклук. Все тая дали си се сетил за Радев, Боко, Кирчо, Костадин, Доган, Волен, Тръмп, Биден, Путин... за мен всички тея са еднакви психопати, само с различна власт. Така че въобще дори не опитвай да ми назначиш симпатия към някой от тия изчадия.
 
Май не си мандръсан скоро! Старите були затуй киселеят.
Ванчо, не намираш разликата межу киселеене и обясняване. Аз просто обяснявам как стоят нещата. Ти може да не ги разбираш или да не ги приемаш, но това всъщност не е странно, защото обикновено хората не могат дори да разберат какво значи психопат, камо ли останалото дето обяснявам :)
 
принудитсинация за всички антивакси, няма кво да си играем 100 години на дребно "ма има, ма няма ковид". Айде!
(и за нандибанди да се събуди малко че заспала
 
принудитсинация за всички антивакси, няма кво да си играем 100 години на дребно "ма има, ма няма ковид". Айде!
(и за нандибанди да се събуди малко че заспала

Татя легна болен. Утре ще му правя тест.
 
Тест за какво?

За бременност. :)

Личната казала и той иска. Няма проблем, ще му ръчкам в носа, щом иска. Виждам го, че се чувства незначим, понеже все още не е изкарал ''страшното''.
Аз лично процедирам като при всеки друг грип.
 
принудитсинация за всички антивакси, няма кво да си играем 100 години на дребно "ма има, ма няма ковид". Айде!
(и за нандибанди да се събуди малко че заспала
И да ви боднат няколко пъти в дупе, щото и джендъри има, и те права имат. Не сте само зомбираните боклуци, дето искате да въвлечете и нас в отвъдното.
 
На изслушване в Европейския парламент представител на "Пфайзер" заяви, че ваксината на фармацевтичната компания срещу Covid-19 никога не е тествана за това дали спира предаването на вируса.

"Въпреки че има инфекции при ваксинирани хора, почти винаги те са асимптоматични и нивото на вируса е толкова ниско, че е изключително малко вероятно - не невъзможно, но много, много малко вероятно, те да го предадат", заяви през май 2021 г. Антъни Фаучи, директор на Националния институт по алергични и инфекциозни заболявания на САЩ, уверявайки, че препаратът неутрализира новия по онова време Делта вариант на коронавируса.

"Когато се ваксинирате, вие не само защитавате собственото си здраве и това на семейството си, но и допринасяте за здравето на общността, като предотвратявате разпространението на вируса. С други думи, ставате задънена улица за вируса", добави Фаучи.

По време на изслушване в Европарламента тази седмица директорът на "Пфайзер" за международните развити пазари Джанин Смол беше попитана по въпроса за предаването. По-конкретно, Смол трябваше да каже дали компанията е изследвала възможността за предаване, преди ваксината да бъде пусната на пазара и наложена от правителствата под предлог, че ще предотврати разпространението на вируса. Тя призна, че такова изследване не е провеждано, преди препаратът да бъде изпратен на пазара.

"Не. Бяхме принудени да се движим със скоростта на науката, за да разберем какво се случва на пазара", гласеше отговорът на Смол.
 
Днес вече е утре. Кво показа теста?
(Само че се махам и после ще прочета, че форума ми работи бързо като костенурка;))

При мен форума си е бъгав постоянно, но аз съм упорита. Правя по 2 опита за всичко - цитат, лайк, да постна коментар. Привилегията да си в черния списък на админа. Чувствам се поласкана. ;)

Иначе - болни сме и двамата. :) Не е нещо особено - грип като грип. Като изключим ужасните мускулно-ставни болки и главоболието - търпи се. :)
 
Помните ли мантрата ''ваксините спират разпространението на вирусТа''? ''Аз се включих в експеримента, за да опазя близките си''?

Е, ние знаехме от самото начало, че това е лъжа, но вече е оповестено официално в европарламента.

Бурла се скри, за да не свидетелства и изпрати неква гнусна пача да се пече на бавен огън вместо него. Можете да чуете как пачата от Файзер признава, че отровата им никога не е тествана за спиране на разпространението на вируса. Признава го, хилейки се като пача. Браво на холандския депутат, който настоя за отговор на въпроса и уличи в измама всички държави, които наложиха задължителна ваксинация и нарушиха правата на хората чрез вакса-паспортите.

 

Горе