Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Привилегията да си в черния списък на админа. Чувствам се поласкана.
Нас чистата кръв, не ни обичат. Чака ни тежест голяма като планета, да я наследим. Злобеят, щото и тях направиха антиваксъри, под 3 дози не зачитат. Сипеха ни го за обида, тия които вярваха на наукообразната демагогия на новите фашисти.
 
Нас чистата кръв, не ни обичат. Чака ни тежест голяма като планета, да я наследим. Злобеят, щото и тях направиха антиваксъри, под 3 дози не зачитат. Сипеха ни го за обида, тия които вярваха на наукообразната демагогия на новите фашисти.
Ти представяш ли си как се чувстват всички лешпери, дето ни обясняваха, че ''вярват в науката'', сега, като слушат как зад гръмките обещения за ефективност не стоят никакви научни доказателства? Пачата вчера в европарламента признава, че тяхната ваксина (файзер) никога не е тествана относно спиране на разпространението, но ден и нощ - 24/7 некви платени уроди като баба Радка ни уверяваха, че фикснатите не разпространяват заразата.

Тепърва ще излизат всичките им лъжи. Въпросът е ще има ли наказани?
 
Ти представяш ли си как се чувстват всички лешпери, дето ни обясняваха, че ''вярват в науката'', сега, като слушат как зад гръмките обещения за ефективност не стоят никакви научни доказателства? Пачата вчера в европарламента признава, че тяхната ваксина (файзер) никога не е тествана относно спиране на разпространението, но ден и нощ - 24/7 некви платени уроди като баба Радка ни уверяваха, че фикснатите не разпространяват заразата.

Тепърва ще излизат всичките им лъжи. Въпросът е ще има ли наказани?
Искаме ТРИБУНАЛ, по подобие на Нюрнбергския процес.
Няма лошо да изкарат смъртоносните си бъркочи, на честни начала с алкохола и цигарите. Последните са убили много повече народ, който иска да се трови. И аз умерено ги потрябявам, дори цигара паля като съм на купон.
Хитлер поне е действал по тогавашния закон, тия изверги потъпкаха законите на цял свят, вкл. основни човешки права. Зорлем ни изкараха престъпници, пък който им се подчини умря или осакатя.
 
Искаме ТРИБУНАЛ, по подобие на Нюрнбергския процес.
Няма лошо да изкарат смъртоносните си бъркочи, на честни начала с алкохола и цигарите. Последните са убили много повече народ, който иска да се трови. И аз умерено ги потрябявам, дори цигара паля като съм на купон.
Хитлер поне е действал по тогавашния закон, тия изверги потъпкаха законите на цял свят, вкл. основни човешки права. Зорлем ни изкараха престъпници, пък който им се подчини умря или осакатя.
Дори да приемем, че са ефективни и безопасни (а те не са), нямаха право да ги налагат чрез лъжи и ограничаване на права. Ако не действаха толкова агресивно, може би повече хора щяха да решат да се включат доброволно в експеримента.
 
Дори да приемем, че са ефективни и безопасни (а те не са), нямаха право да ги налагат чрез лъжи и ограничаване на права. Ако не действаха толкова агресивно, може би повече хора щяха да решат да се включат доброволно в експеримента.
Aко бяха плащани от желаещите да ги ползват, и се чакаше ред и връзки, щеше да има в пъти по-високо доверие.
Има един стар лаф - не щем безплатно, то ако беше хубаво - щяха да ни го вземат американците!
 
Спира разпространението завинаги. :D
И поради тази причина е от изключителна важност да стигнем до колективен имунитет. Затова нека поемем отговорност, да не сме егоисти и да споделяме с обществото. "Светът е кръчма, да седнем на една маса", както е казал един политик :hankey:.....аааа чалга певец.... :oops:
 
Сега като се замислих ще има проблем с рекламата на такъв тип бустери. След 4-тата доза ще е малко трудно на рекламиращият да каже "Лекарствен продукт, без лекарско предписание за възрастни и деца над 12г. Преди употреба прочетете листовката" със скоростта на Busta Rhymes, както си е по стандарт за фармацевтичните реклами... :rolleyes:. Завалянето също ще е проблем, но пък предимство, ако се четат и ситните букви в края на всяка листовка и договор :p
 
Това си заслужава да се чуе от нашите ''умници'', които ни се смееха, когато им го казвахме. Сега излиза черно на бяло официално от европейския парламент.

Тестовете на ваксината на файзер са започнали на 11-ти януари 2020г!!! 3 месеца преди вирусът да дойде в Европа.
Модерна са започнали тестовете на своята ваксина още през 2017г????

Браво на тези депутати - не спряха да се борят за истината и я извадиха наяве. Да ме прощава Асенчо, но не всички политици са боклуци. Малко са, но има и такива, които работят в полза на своите избиратели.

 
Браво на тези депутати - не спряха да се борят за истината и я извадиха наяве.
Браво не браво - Урсула ни шитна още милиони бустери, като в замяна ни взе тока от АЕЦ. Тая зима ще гледате сеир. От енергото от сега преправят мрежите. Не се бъзикам.

Точно като оная приказка за хитър Петър, дето поръчал паница боб за магарето. Дали му я без пари, той я изял, глупаците видяли буквално "кон боб яде ли". Че и с Урсулските въхсини". Ще ги подарим като предишните.
 
Браво не браво - Урсула ни шитна още милиони бустери, като в замяна ни взе тока от АЕЦ. Тая зима ще гледате сеир. От енергото от сега преправят мрежите. Не се бъзикам.
Какво точно казваш? Я поясни.
 
Какво точно казваш? Я поясни.
Ми Пасков разправя, че Урсулата искала да сме солидарни с немците. Те си затвориха АЕЦ-ите, ся искат нашия ток.
В цяла София поголовно сменят предпазителите с двойно по-слаби.
 
Ми Пасков разправя, че Урсулата искала да сме солидарни с немците. Те си затвориха АЕЦ-ите, ся искат нашия ток.
В цяла София поголовно сменят предпазителите с двойно по-слаби.
То нали заради тях си затворихме блоковете на АЕЦ -а, забраняваха на хората да ползват дърва и въглища, че били вредни, искаха грийн лайф, а сега обърнаха яко палачинката...
 
Да ме прощава Асенчо, но не всички политици са боклуци. Малко са, но има и такива, които работят в полза на своите избиратели.
Обяснявам ти като на първокласник.

Всички политици са психопати. Същото е както при хирургията, където всеки хирург е способен да гледа човешки вътрешности без да припада или направо да се шокира (както би реагирал нормален човек). Няма как да станеш хирург, ако припадаш всеки път като видиш черва. Също така няма как да си политик, ако не си психопат.

Да си политик означава да се разпореждаш със съдбите на хората, да взимаш решения от които всеки път някаква част от хората няма да са доволни. Дори да попаднеш в политиката случайно и искрено да ти пука за всички хора, като вземеш няколко решения и видиш неодобрението от дадена част от хората, или ще ти дойде в повече и ще зарежеш тая работа по свое желание, или ще свикнеш да налагаш на хората да правят неща, които ти искаш, но те не искат. Което те прави психопат.

Конкретно тези хубавци - не ги знам точно какви са, но при всички останали психопат-политици навсякъде по света, какъв е шанса да откриеш не един, не двама, а 4-5 читави, и то на едно място? Трябва да се намери логично обяснение на този феномен. Има няколко варианта.

- Може да прокарват някакъв наратив и е въпрос на време да се обърнат срещу човечеството. Всъщност това не е нетипично, доста от диктаторите започват с добро, докато придобият критично количество власт и започнат да избиват народи.

- Може да са временен читав екип, който най-вероятно в даден момент ще се разпадне под натиска на по-властните психопати. Малко е странно да е така обаче, защото би означавало да се намират в читава система. Т.е. трябва да са добре платени от народа и единствените права които имат трябва да са здраво ограничени в това да помагат на народа. Това първо е много малко вероятно да се случи на фона на стандартната политика (която на практика е мафия), а дори да се е случило ще бъде още по-малко вероятно да оцелее във времето.

- Може да са извънземни.
 
Обяснявам ти като на първокласник.

Всички политици са психопати. Същото е както при хирургията, където всеки хирург е способен да гледа човешки вътрешности без да припада или направо да се шокира (както би реагирал нормален човек). Няма как да станеш хирург, ако припадаш всеки път като видиш черва. Също така няма как да си политик, ако не си психопат.

Да си политик означава да се разпореждаш със съдбите на хората, да взимаш решения от които всеки път някаква част от хората няма да са доволни. Дори да попаднеш в политиката случайно и искрено да ти пука за всички хора, като вземеш няколко решения и видиш неодобрението от дадена част от хората, или ще ти дойде в повече и ще зарежеш тая работа по свое желание, или ще свикнеш да налагаш на хората да правят неща, които ти искаш, но те не искат. Което те прави психопат.

Конкретно тези хубавци - не ги знам точно какви са, но при всички останали психопат-политици навсякъде по света, какъв е шанса да откриеш не един, не двама, а 4-5 читави, и то на едно място? Трябва да се намери логично обяснение на този феномен. Има няколко варианта.

- Може да прокарват някакъв наратив и е въпрос на време да се обърнат срещу човечеството. Всъщност това не е нетипично, доста от диктаторите започват с добро, докато придобият критично количество власт и започнат да избиват народи.

- Може да са временен читав екип, който най-вероятно в даден момент ще се разпадне под натиска на по-властните психопати. Малко е странно да е така обаче, защото би означавало да се намират в читава система. Т.е. трябва да са добре платени от народа и единствените права които имат трябва да са здраво ограничени в това да помагат на народа. Това първо е много малко вероятно да се случи на фона на стандартната политика (която на практика е мафия), а дори да се е случило ще бъде още по-малко вероятно да оцелее във времето.

- Може да са извънземни.
Властта опиянява. Тук съм много съгласен, ако съвестта не ти позволява да си политик, ще напуснеш. Или ще се гмурнеш в кюпа с добри намерения, докато ставаш агент Смит сред много други подобни. Това за хирузите е доста тъпо, хирургията я има още в Шумер и ако няма такива хора, които могат да понасят неща, които ние останалите 99% не можем защото просто не можем, какво следва?
Може и извънземниите да дойдат, това е финален етап от конспирацията, идват извънземните и помиряват цялото човечество.

П.с. "Тук съм много съгласен, ако съвестта не ти позволява да си политик, ще напуснеш" - аз напуснах, напуснах в много ранен етап. Това което го каза го видях още тогава, отвратих се и напуснах в прощъпулник. Политиката не е за всеки, макар че е много по-лесно да си политик, отколкото хирург.
 
Последно редактирано:
Обяснявам ти като на първокласник.
Няма нужда да ми обясняваш като на първокласник, защото излагаш собствената си теория, а не някаква вселенска истина.
Може да съм идеалист, но аз предпочитам да се фокусирам върху действията на политиците. Когато виждам, че вършат нещо добро, не намирам за нужно да ги наричам психопати.
Конкретно тези хубавци - не ги знам точно какви са
Браво, Асенчо. Това са групичката евродепутати от Румъния, Словения, Италия, Германия и не помня още кои. Това са тези, които миналата година се бориха срещу сертификатите. Искаха договорите с фарма компанииите и получиха черни листа. Абе, с една дума: психопати. ;)
 
Няма нужда да ми обясняваш като на първокласник, защото излагаш собствената си теория, а не някаква вселенска истина.
Към настоящия момент има 195 държави на тая планета. Ако искаш си направи свое проучване каква част от премиерите/президентите на тези държави са безгрешни и обичани от народа си. Такова нещо би било твърде сложно за проучване, но пък аналогично на това можеш да си избереш дадена държава и да дадеш оценка на сегашните и бившите й управляващи. Правиш си списъче от имена и срещу тях записваш дали е бил обичан, или съответния народ едва е чакал да дойдат следващите избори с надежда нещо да се промени. Сети се за нашите управляващи например, като най-близки и познати. Е ти списък от премиерите ни. Но ще кажеш, ние сме бедна държавица и не сме за пример. Тогава вземи най-богатата - САЩ, които от десетилетия вече са в непрестанни войни с някой.

Може да съм идеалист, но аз предпочитам да се фокусирам върху действията на политиците. Когато виждам, че вършат нещо добро, не намирам за нужно да ги наричам психопати.
Да, ти така беше вярна фенка на онзи здравния министър Стойчо, също на президента Радев. Мога само да предполагам, че преди това си имала такива "интереси" и към други наши политици, които в началото са изглеждали по един начин, а после са се насирали и омазвали.

Браво, Асенчо. Това са групичката евродепутати от Румъния, Словения, Италия, Германия и не помня още кои. Това са тези, които миналата година се бориха срещу сертификатите. Искаха договорите с фарма компанииите и получиха черни листа. Абе, с една дума: психопати. ;)
Само да припомня и за една друга групичка, начело с онзи Райнер Фулмих, които уж щяха да съдят виновниците, докато преди няма и месец излезе информация че Райнер бил прибирал някакви дарения само за себе си.
 

Горе