Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Смятай кви познати имаш... Ама що ли не се изненадвам.
Ами така ги е дръннал вирусът, това са фактите. Защо, хора всякакви, нещо не те разбирам под това "смятай какви познати имаш". Млади, прави и здрави хора са. Абе що ли си пиша с човек, за който всичко е измислица и Ковида е грипче? То няма смисъл наистина. Живей си в илюзорния свят най-добре и си го мести от единия в другия...
 
На всякакви простотии се нагледахме. И толкова ни писна, че данъкоплатеца си казва, абе на такива ли глупаци им се плащат заплатите от хазната? Най-голямата освен пейките, бяха и КПП-тата, пълна олигофрения и се чудех тогава къде бяха тези революционери и защитници на правата си? Това е лайнарщина, а не че няма да се размажат в кварталната кръчма, защото нямат сертификат. Може да се изложиш навсякъде, за това си седи дома. ;)

Ти си ваксиниран с куцата Астра, дето още в началото даваше 40% ефективност.

Д-р Нанди-банди. :) Що не обиколиш интензивните да пръскаш оптимизъм на хората, хем ще олекотиш малко здравната система с леглата. :)
 
Ами така ги е дръннал вирусът, това са фактите. Защо, хора всякакви, нещо не те разбирам под това "смятай какви познати имаш". Млади, прави и здрави хора са. Абе що ли си пиша с човек, за който всичко е измислица и Ковида е грипче? То няма смисъл наистина. Живей си в илюзорния свят най-добре и си го мести от единия в другия...
Ми аз не съм спирал да живея, как не го разбра това? Постоянно сме с приятели, неваксинирани, немаскирани. Нищо по-различно не виждам, освен тъпи маски по магазините и ограничения насила.

Нито някой мой близък / познат е стигнал до болница, нито аз съм почувствал нещо за 2 години.

Ти като се ваксинираш по нареждане, носиш по 2 маски и ходиш с дезинфектант в джоба нормален ли те прави?

Не ми отговаряй сега, помисли година-две и ще си говорим пак :)
 
Е, и това се прави вече. Оня парцал Цър-църова върти неква "режисура" от интензивното на нам коя си болница. Некъв ужас, некъв ад, мале-лей.. А, дали е така, кой ще ми каже. :)
Добре. Намирам аз тази статия, на дъното на която има видео:

В това видео виждам основно папагали - облечени в костюми с различни цветове и маски като човки. Че и шлемове. Защитно облекло на макс, като през Декември в Китай. Но аз не искам да гледам папагали, искам да видя къде са и как са болните. Много бегло едва показват някой, на който му правят електрошок. Въобще какъв е смисъла от електрошок на някой дето е умрял от корона??? Nevermind, да не навлизаме в още безсмислени теории, че и без това са твърде много. А защо са се навлякли така, сякаш не са виждали корона почти 2 години?

Погледнах пак датата на този материал, защото изглежда като че е правен някъде през Март-Април 2020. Но не, сегашен е, и във видеото го казват.

Хоп, друго видео от друга болница. Обаче тук докторчетата са кажи речи като продавачките в супермаркета - имат масчица, някои дори шапчици, но ги няма ония противорадиационни костюми. Излиза, че във ВМА вирОса е много по-страшен от този в Света Анна. А болните дето са заели леглата там... поне тези дето са показали не ми се видяха като спешни случаи, едни бабки даже нямат кислородни маски.

Не знам, не съм много убеден... дайте още видеа.
 
Като отвориш профила на този доктор първото, което виждаш е предупреждение за фалшива информация. Простотията не признава граници и професионални прослойки. Сред докторите явно също има немалко малоумници.
 
Като отвориш профила на този доктор първото, което виждаш е предупреждение за фалшива информация.
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Като отвориш профила на този доктор първото, което виждаш е предупреждение за фалшива информация. Простотията не признава граници и професионални прослойки. Сред докторите явно също има немалко малоумници.
Докторите отдавна са търговци, в случай, че някой има някакви съмнения в това. Всеки е попадал на ситуацията, в която след като ти предпише нещо, ти казва и къде да отидеш да ги вземеш лекарствата, изключвайки, че по каса чакаш с бабетата, а платено -и килимче ти постила. Аз не знам какъв бездънен глупак трябва да си, за да носиш бяла престилка и да се изтъпаниш пред хората да обясняваш как няма да се ваксинираш. Не, че е задължително, ама трай си. Твоята дума, която все още в някои крехки съзнания тежи, ще откаже дори и разколебалите се. Налагане на лично мнение е меко казано непрофесионално. Бил чел, бил си говорил с колеги... Ок, дръж го за себе си, някой педерунгел да е дошъл да ти обяснява колко е яко да си игленик?
 
Докторите отдавна са търговци, в случай, че някой има някакви съмнения в това. Всеки е попадал на ситуацията, в която след като ти предпише нещо, ти казва и къде да отидеш да ги вземеш лекарствата, изключвайки, че по каса чакаш с бабетата, а платено -и килимче ти постила. Аз не знам какъв бездънен глупак трябва да си, за да носиш бяла престилка и да се изтъпаниш пред хората да обясняваш как няма да се ваксинираш. Не, че е задължително, ама трай си. Твоята дума, която все още в някои крехки съзнания тежи, ще откаже дори и разколебалите се. Налагане на лично мнение е меко казано непрофесионално. Бил чел, бил си говорил с колеги... Ок, дръж го за себе си, някой педерунгел да е дошъл да ти обяснява колко е яко да си игленик?

Ако не беше са джойнал с гръм и трясък да претопляш стари манЖи и да кажеш само, че след кат си са боцнал си голем герой и пазиш де що е народ околе тебе (въпреки, че се изЯсни, че тая схема не бачка и общо взето пазиш собствения си гъзО (евентуално)), щеше да си наясно, че не само нашите белипрестилковци не щат да се бодат и не са 1 и 2ма. Фактчекни си го, или потърси някой научен труд от новобранката в 24часа.
 
Като отвориш профила на този доктор първото, което виждаш е предупреждение за фалшива информация. Простотията не признава граници и професионални прослойки. Сред докторите явно също има немалко малоумници.
Яяяя що обиждаш доктори? Нали ти им беше най-големия защитник? Значи едните, които бодат със спринцовките са читави доктори, другите 80% са малоумници. Страшна логика имате ваксаджиите.
 
Ако не беше са джойнал с гръм и трясък да претопляш стари манЖи и да кажеш само, че след кат си са боцнал си голем герой и пазиш де що е народ околе тебе (въпреки, че се изЯсни, че тая схема не бачка и общо взето пазиш собствения си гъзО (евентуално)), щеше да си наясно, че не само нашите белипрестилковци не щат да се бодат и не са 1 и 2ма. Фактчекни си го, или потърси някой научен труд от новобранката в 24часа.
Точно това не съм го твърдял в нито един мой пост. Явно съм се включил гръмко, ама някои не са чели добре. Нито съм твърдял, че съм се боцвал, нито, че това е голям героизъм. В постовете си пиша само неща, на които съм бил свидетел и смятам за нормални. И ти влизаш доста неподготвен в темата, поне в тази и част.

Като дойде локдауна, и пуснат само боцнатите бродници, ще видим пак пак ще се извиват колони пред моловете, ама не за сандалки, а защото са се правили на интересни до момента. Виждаш много мъка в тези опашки.
 
Смятай кви познати имаш... Ама що ли не се изненадвам.
Ами така ги е дръннал вирусът, това са фактите. Защо, хора всякакви, нещо не те разбирам под това "смятай какви познати имаш". Млади, прави и здрави хора са. Абе що ли си пиша с човек, за който всичко е измислица и Ковида е грипче? То няма смисъл наистина. Живей си в илюзорния свят най-добре и си го мести от единия в другия...
Ми аз не съм спирал да живея, как не го разбра това? Постоянно сме с приятели, неваксинирани, немаскирани. Нищо по-различно не виждам, освен тъпи маски по магазините и ограничения насила.

Нито някой мой близък / познат е стигнал до болница, нито аз съм почувствал нещо за 2 години.

Ти като се ваксинираш по нареждане, носиш по 2 маски и ходиш с дезинфектант в джоба нормален ли те прави?

Не ми отговаряй сега, помисли година-две и ще си говорим пак :)
Ми не, не нося дезинфектант в джоба. Маска слагам в голям магазин, банка или аптека.
И аз не съм спирал да контактувам с хора и да си живея живота. Много бъркаш като ме сравняваш с някого, който не съм.
Живееш в страшно заблуждение, че се пазя или крия. Точно обратното е.
 
След колко време се връща вкуса? Аз за едното ядене живеех...
След седем дни беше при мен преди месец. Докато в училище 4-5 дни.
 
На всякакви простотии се нагледахме. И толкова ни писна, че данъкоплатеца си казва, абе на такива ли глупаци им се плащат заплатите от хазната? Най-голямата освен пейките, бяха и КПП-тата, пълна олигофрения и се чудех тогава къде бяха тези революционери и защитници на правата си? Това е лайнарщина, а не че няма да се размажат в кварталната кръчма, защото нямат сертификат. Може да се изложиш навсякъде, за това си седи дома. ;)



Д-р Нанди-банди. :) Що не обиколиш интензивните да пръскаш оптимизъм на хората, хем ще олекотиш малко здравната система с леглата. :)
Нямам време, иначе бих. Аз съм превъзходен болногледач. Казвали са ми го.. :)

@Noke, поправих правописната грешка. Така е, когато пишеш урболешката. :)
 
Последно редактирано:
Точно това не съм го твърдял в нито един мой пост. Явно съм се включил гръмко, ама някои не са чели добре. Нито съм твърдял, че съм се боцвал, нито, че това е голям героизъм. В постовете си пиша само неща, на които съм бил свидетел и смятам за нормални. И ти влизаш доста неподготвен в темата, поне в тази и част.

Като дойде локдауна, и пуснат само боцнатите бродници, ще видим пак пак ще се извиват колони пред моловете, ама не за сандалки, а защото са се правили на интересни до момента. Виждаш много мъка в тези опашки.

По назад си дал пример за две лели в двустаен в отговор на нандЕ по същата тема. Намери си кво си писал.
Примери за един болен в семейство, двама не... има от началото на сагата. Т.е. не мое да лежим 100% на тва тое наблюдение. Даже самите СЗО си признаха, че е греда боцнатия имунитет и смениха диска с песента "ше мине по-леко"
 
аже самите СЗО си признаха, че е греда боцнатия имунитет и смениха диска с песента "ше мине по-леко"
Е да де. Ваксинираните се разболяват по-бавно и умират по-леко
 

Горе