Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.

Нов център за изследване на ваксини във Великобритания, за да помогне на учените да се подготвят за ‘ болест X ’(disease X)​

Механизъм в Портън Даун, Уилтшир ще позволи разработването на ваксини за бъдещи пандемични патогени


1691484991228.png


 
Хилиш се на официални данни?
не бе хиля се че си тъп като задник и продължаваш всеки ден да опростяваш все повече и повече !
 
Тъп съм щото ти давам официални данни?
тъп си разбира се, да си чул досега да е правена аутопсия на заразен от Ковид? Това е абсолютно забранено, но иначе се води статистика на умрелите от ковид... без да е правена аутопсия....
 
За умрели от ваксина ти говоря.
ми мрат разбира се... ама не от ковид , а от ваксината в която никой незнае кво има..
 
Антиваксърите са в потрес!!!
Така ли не успя да разбереш за последните години, че на тези които определяш като антиваксъри им дреме на шмайзера? Виж групичката всички ША Омрем от най страшния вирус, защото плоскоземците не вярват в науката сте поддатливички на всякакви внушения.

По-добре изчети всички глупости, които си изписал през 20-21 година, виж реалността, засрами се и се скрий за по-продължително време.
 
Така ли не успя да разбереш за последните години, че на тези които определяш като антиваксъри им дреме на шмайзера? Виж групичката всички ША Омрем от най страшния вирус, защото плоскоземците не вярват в науката сте поддатливички на всякакви внушения.

По-добре изчети всички глупости, които си изписал през 20-21 година, виж реалността, засрами се и се скрий за по-продължително време.
Напротив,връщайки се назад съм направил най-правилните неща и не съжалявам за абсолютно нищичко. Колкото и да не ти се иска. Така че тепърва няма да се "скривам" ;)
 
Напротив,връщайки се назад съм направил най-правилните неща и не съжалявам за абсолютно нищичко. Колкото и да не ти се иска. Така че тепърва няма да се "скривам" ;)
да , да лични си... резултата е налице и се вижда във всеки твой пост :)
 
Мисля, че тази тема приключи, всичко вече е минало и не е актуално. Всеки си е преценил плюсовете и минусите, така че е най-добре да се закрие.
 
Мисля, че тази тема приключи, всичко вече е минало и не е актуално. Всеки си е преценил плюсовете и минусите, така че е най-добре да се закрие.
Нищо не е минало, Теди. Само е на пауза.

Между другото, предвиждам, че скоро ще пускаме тема и за нашествие на ивънземни. Там ми е трудно да предвидя как ще се групираме. За и против извънземните? Такива, дето стоят заключени по нареждане на правителството, за да не ги вземат извънземните, и смелчаци, които не вярват в тях?? Нямам идея..
 
Мисля, че тази тема приключи, всичко вече е минало и не е актуално. Всеки си е преценил плюсовете и минусите, така че е най-добре да се закрие.
Туй беше генерална репетиция. истинската скотобойна иде.
 
Нищо не е минало, Теди. Само е на пауза.

Между другото, предвиждам, че скоро ще пускаме тема и за нашествие на ивънземни. Там ми е трудно да предвидя как ще се групираме. За и против извънземните? Такива, дето стоят заключени по нареждане на правителството, за да не ги вземат извънземните, и смелчаци, които не вярват в тях?? Нямам идея..
Дали ще са извънземни, ай роботи или дронове, ще разберем като не се подчиняваме. Ако обаче са гръмотевични климатични аномалии от сателитите, няма как да видим нашествениците... :D Не мислиш ли, че с холограмни прожекции е достатъчно да сплашат хората... ;)
 
Нищо не е минало, Теди. Само е на пауза.

Между другото, предвиждам, че скоро ще пускаме тема и за нашествие на ивънземни. Там ми е трудно да предвидя как ще се групираме. За и против извънземните? Такива, дето стоят заключени по нареждане на правителството, за да не ги вземат извънземните, и смелчаци, които не вярват в тях?? Нямам идея..
Много филми гледаш. Лека.
 

Горе