Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ако обаче са гръмотевични климатични аномалии от сателитите, няма как да видим нашествениците... :D Не мислиш ли, че с холограмни прожекции е достатъчно да сплашат хората... ;)
Все някак създават така наречените crop circles. Обикновено приписват заслуги на извънземните, но според мен са човешко дело и се правят с някакъв вид насочена енергия. И това се случва вече десетилетия. Колко му е при добро желание да започнат да прожектират и летящи чинии из небесата.
 
Хора, които са доста навътре в нещата (пентагона) твърдят, че е имало посещения през годините, но едно 90% от всички ''близки срещи от третия вид", са дело на хора - земни хора. Такива на НАД държавно ниво.

Като изключим Теди и другите вярващи в науката, наречена ''ковид-ваксина", мисля, че можем да си стиснем ръцете по въпроса кой управлява света. Не са разни публични личности на избираеми длъжности. ;)
 
Заформя се нова конспирацийка:


Хардкор конспираторите вече говорят за насочена енергия. Въпреки странностите, засега съм на мнение, че се е случило по естествен начин. Ще се съглася, че са се съвпаднали няколко причини, довели до изключително рядка фатална ситуация. Чисто статистически обаче цели квартали не горят току-така, и ако нещо такова се случи скоро отново някъде по света, тогава на 100% би било умишлено.

 
Последно редактирано:
Колите и корабчетата са изгорели, обаче дърветата около тях - не.
 
Колите и корабчетата са изгорели, обаче дърветата около тях - не.
даже не всички коли, и не всички лодки, ами на много странен принцип. Друго интересно нещо което гледах е че много от къщите които не са изгорели (не казвам всикчки) са имали слънчеви панели от горе. Явно това по някакъв начин ги е предпазило от пожар ( или от други неща )
 
Заформя се нова конспирацийка:


Хардкор конспираторите вече говорят за насочена енергия. Въпреки странностите, засега съм на мнение, че се е случило по естествен начин. Ще се съглася, че са се съвпаднали няколко причини, довели до изключително рядка фатална ситуация. Чисто статистически обаче цели квартали не горят току-така, и ако нещо такова се случи скоро отново някъде по света, тогава на 100% би било умишлено.

Няколко дни след пожарите:

Китай обяви, че има лазерно супероръжие

 
Демек следват примера на японците и втори Пърл Харбър правят на американците? 🫢
Нямам идея просто поех паса на Асеас :) по-рано днес четох за китайски лазер и после гледам тук поста му.

От друга страна пожарите дето вилнеят последните 3-4 години някак си доста съмнителни. В България не помня кога точно някаква гора се беше запалила от четири места едновременно ( егати пушачите )

Смешно или не , конспорации или не има някаква схема по която се случват нещата. Оставям глобалното затопляне, емисиите и зелената енрегия на феновете на демокрацията.

Решил съм каот си купя часртен самолет или яхта да нарисувам Грета на носа :)
 
Колите и корабчетата са изгорели, обаче дърветата около тях - не.
Бих си затворил очите за дърветата. Те са живи и сочни, не биха горели като факли. Тук има снимки от пожари, общо взето дърветата са доста издръжливи и не бива да очакваме всичките да станат въглен. Но има едно видео, което показва едно дърво да гори отвътре, което иначе се случва при дървета ударени от светкавица, това вече е странно.

Имам доброто желание да призная нещо съмнително за напълно естествено, но е трудно. Разправят, че миналата година е имало умишлени палежи, обаче тогава са ги хванали. Елита проявявал интерес към това градче, а местните не искали да си продават имотите. Абе аз съм гледал доста видеа за убийства, и обикновено когато на жертвата е направена скорошна застраховка живот (т.е. има финансова изгода да умре), все мъжа/жената на жертвата е убиеца.
 
Шансът да стане пожар от цигара е 0.0000001. Многократно съм тествал със сухи треви и разни боклуци, цигарата гасне почти веднага.
 
Май такива пожари ще се окажат доста по-чести от очакваното. Ето списък с големи пожари, чак от антични времена: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_town_and_city_fires

След Marshall Fire през 2021:

След пожар през 2017:

Гърция през 2018:

Пожар от 2018 (с интересно заглавие на видеото)
 
Това, че нещо се било случвало, не трябва да се приема за нормално а за неразбрано и осъзнато минало. Сега се съпоставят нещата и много лесно се разбира всичко.

После ще ми говорят, че климата се влошавал от баба Пена, където си запалила печката на дърва ...
 

Горе