Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Именно, Тедка, именно. Хайде сега обясни ни нАучно как изчезна грипа? Как изчезна по-бързо отколкото коронавируса ни налази, и то при все че грипа не е коронавирус и доколкото разбирам не би трябвало да си пречат.


Само да вметна, че последните ми постове в тая тема бяха само и единствено в отговор на ваши постове. Та не знам кой търси сеир.
Ами грипът изчезна, защото нямаше как да се предава, нали бяхме маскирани и изолирани. Ама то е по-просто и от 2 и 2...Все тая, за теб Ковида е бил грип, то за какво да споря. Всъщност нали нямаше Ковид в началото? Тук така твърдяхте. Колко съм ви се смял тогава!
 
Слава на БКП. Пропагандата е успяла! Дружба навеки. Гадни хАмериканци, те са виновни. Негрите пеят песни. Алелуя, не съм расист. Аз нищо не виждам.
Така е, Тедка, наистина нищо не виждаш и за теб всичко е един майтап, но то си има обяснение. Откакто си се родил си живял що годе добре, в мир. Само през 90-тте за няколко години дето имахме икономически и малко мутренски проблеми, но тогава си бил дете, млад, или не си бил роден. Може би дори ти изглеждат романтични онези времена... поне при мен е така. Гледал си войни и насилие само по телевизията. Въобще, в добри времена и на добро място си живял. И това важи за повечето българи, ако щеш европейци, да не говорим за американците. Накратко - глезена работа, превърнали сме се в лекета в световен мащаб.
Имаше един такъв цитат:

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”


А познай сега ти "strong" или "weak" мъж си? Дори не бих те определил като мъж, толкова си слаб и наивен. Но и повечето съвременни мъже са слаби, да не кажа *утки. Работа, телевизия, ядене, спане, и така ден след ден.

Това войни, глад, насилие, изнасилвания, грабежи, мизерия, робство, истински болести - все неща от филмите, нереални.

Ето защо всичко, което не се връзва с ежедневието ти за теб е просто конспирация, няма как да ти се случи, пълни измишльотини. Няма как някой умишлено и целенасочено да контролира живота ти, въпреки че ти точно това търсиш всеки ден - някой да ти казва какво да правиш - и го получаваш през TV без дори да се усещаш. Но разбира се и това е конспирация.
 
Така е, Тедка, наистина нищо не виждаш и за теб всичко е един майтап, но то си има обяснение. Откакто си се родил си живял що годе добре, в мир. Само през 90-тте за няколко години дето имахме икономически и малко мутренски проблеми, но тогава си бил дете, млад, или не си бил роден. Може би дори ти изглеждат романтични онези времена... поне при мен е така. Гледал си войни и насилие само по телевизията. Въобще, в добри времена и на добро място си живял. И това важи за повечето българи, ако щеш европейци, да не говорим за американците. Накратко - глезена работа, превърнали сме се в лекета в световен мащаб.
Имаше един такъв цитат:

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”


А познай сега ти "strong" или "weak" мъж си? Дори не бих те определил като мъж, толкова си слаб и наивен. Но и повечето съвременни мъже са слаби, да не кажа *утки. Работа, телевизия, ядене, спане, и така ден след ден.

Това войни, глад, насилие, изнасилвания, грабежи, мизерия, робство, истински болести - все неща от филмите, нереални.

Ето защо всичко, което не се връзва с ежедневието ти за теб е просто конспирация, няма как да ти се случи, пълни измишльотини. Няма как някой умишлено и целенасочено да контролира живота ти, въпреки че ти точно това търсиш всеки ден - някой да ти казва какво да правиш - и го получаваш през TV без дори да се усещаш. Но разбира се и това е конспирация.
Какъв психолог само! А и гадател! Вече ме познаваш и знаеш кога и как съм живял! Не се взимай на сериозно - това е просто форум. Колкото до това кой е мъж и кой не - има кой да ме оценява в живота. За мен ти и още 10 души тук сте просто едни форумни клавиатурни мишки. Даже се чудя защо ви отделям внимание.
Аз съм във форум за предприемачи, очевидно, че никой не ми "контролира" живота. Но г-н Психологът знае повече, той винаги е безгрешен. Сигурен съм, че ако се видим на живо и не знаеш, че това съм аз, ще проведем много по-смислен диалог.
Живял съм и в комунизма за твое сведение. Видял съм от всичко. Помня купоните и режима на тока - преживял съм ги. Затова спри ако обичаш с генералните изводи за моята личност, защото просто са мнооого грешни.
 
Няма случайни - случайности. От как народа се ваксинира, зачестиха и катастрофите, бас ловя, че 98.9% от всички олигофренски изпълнения по пътищата са направени от вакснати, а тези най-идиотските изпълнения са келемета с 2-3 вакси, после се оправдават, че били пияни 😆
Видехте ли го оня идиот, направо през кръговото, от там в насрещното и директно челно у каката.. е нема такъв идиот. Това няма нищо нормално, нема такава дрога на пазара. Тия вакси явно изкривяват по някакъв начин реалността. То и тук малко си личи. Гледам най-вакснатите, дет са на решето, разсъжденията им са някак отвяни, лежерни едни такива.. 😆
 
Помня купоните и режима на тока - преживял съм ги.
Тук бъркаш пич. Не съм фен по никакъв начин на соца, ама такива работи тогава немаше (аз поне наистина си спомням) Бъркаш мрачните времена 90-те (част от тях) На колко г. си?
 
Тук бъркаш пич. Не съм фен по никакъв начин на соца, ама такива работи тогава немаше (аз поне наистина си спомням) Бъркаш мрачните времена 90-те (част от тях) На колко г. си?
Все тая на колко съм. Бъркам, не бъркам, ти прецени. Мисля, че моята дискусия приключи. Уикендът все пак е слънчев.
 
Да, така е, времето сега е чук, става (а и трябва) за размотаване. Не съм ви чел дискусия в подробности, просто видях констатацията за режима ;)
Имаше специално на тока режим 89-та. Тогава вече тренда беше ясен и най-вероятно е имало манипуции народа да беснее, много ясно. после яките режими + този известния на водата, бяха 90-те
За ваксите ясна работата. Пандемия (олеле) ясно, ама в "мирни времена" - ЗАЩО?? Не вярваш на тялото си ли? Ами нали всяка вакса е компроментация на организмот в някаква степен. За мен не е нормално да се лющят инжекции само защото ги има и от някакъв едва ли не страх..
 
Тогава, като нямаше доктори и медицински лица, и системата колкото и да е зле - това го знаем - изнемогваше поради липсата на кадри в различните отделения. Все пак бяха - "на първа линия".
Много смело дезертьорство - сигурен съм, че въпросните се гордеят много с постъпката си, че са кръшвали от работа, са си почивали в тях, докато болниците се чудеха как да викат стажанти и хора от Македония да работят, за да насмогнат, а някои караха по 14-16 часови смени...
Супер Лекарка си имаш! Хипократовата клетва - за нищо я нямаме...




Другия път, като решиш да се оперираш - бягай сестрата да ти направи операцията.

@petya77 Смятай значи какви лекари имаме - направо орден стара планина да и дадем. По света вече има поставени няколко милиарда ваксини - ама българина смята, че ще го морят ваксините. Пита ли докторката защо е твърдо отказала със сестрата? Сигурно има сериозни аргументи и факти - да обори 99% от учените, и ако това не и е достатъчно - ще трябва да преборва научни трудове от различни учени, различни страни, различни тематики - относно Ковид и ваксините - УСПЕХ!

И това нищожество е полагало хипократова клетва - като каже на 50 души днес в кабинетите им - после да не се чудим защо 90% от интензивното на командно, бяха неваксинирани. Да им припомнят на такива за хипократовата клетва, и да се замислят дали помагат по някакъв начин или вредят, като разправят неща, навярно на хора, които биха и се доверили, защото са лекари, и не е редно. Ако пък видиш - ваксините са толкова опасни - да пишат научна статия, за такава конспирация, ще вземат 10 нобелови награди... Явно е по-лесно да заблуждават хората - като са срещу Петя77 - няма нужда от научни трудове и фактология.
Няма да е зле да кажеш къде се намира тая докторка - ще и направиш реклама тук - някой от тукашните конспираторчета може да отиде да си говорят за Бил Гейтс.


Впрочем какво стана с Израел? Къде са масовите гробове след 90+% ваксинация. Всъщност колко ги преценяте конспираторите като трябваше да измрът от ваксините? Че да може да си направим сметка спрямо ваксинираните по света.

Иначе последно какво е - ваксините с каква цел ги направиха - да уморят хората под предтекст с несъществуващ вирус - или вируса го има, но ваксината е опасна. Или - Няма КОВИД - няма ваксини - всичко е пунта мара, конспирация на военните? - Хайде изберете си някое от тези, може и всичките, и поддържайте едно, като гледам - каквато новина / статия намерите - това е : Веднъж няма ковид, но има ваксини опасни, друг път има ковид, но ваксините не били тествани, трети път - има ковид, пък ваксините са за да ни намалят населението...



Иначе темата е забавна - пренесли са фейсбуук медицината, във форума.
Отнася се за Словакия. И след като лекарката е преценила, че ваксината е опасна за нея, то като човек който помага на хората, счита че не е нормално за нея да се подлага на нещо, което ще й вреди в работата. Дори аз не бих се вакснаха на нейно място. Другото, което сподели тя, е че нейните пациенти, както и такива на нейни колеги, които са се ваксинирали, страдат от странични ефекти и са с компрометирана имунна система.

Моя бивша възрастна колежка си поставя ваксина, а също и мъжът й, по принуда на техния грижовен син. След което мъжът й остава парализиран, тя напуска работа, за да се грижи за него. Това ми разказа мениджърът на хостела, когато случайно се срещнахме и го питах как е колежката ми.

При нас прегледите и консултациите бяха онлайн. И сега резервациите са само онлайн. Във всяка сфера тук всичко е онлайн. Дори сим картата се доставя с куриер до адрес и безплатно.
 
Последно редактирано:
Аз не мога да разбера ние, ваксинираните, какво ви пречим, та толкова се вълнувате за нас? Или търсите сеир?
Нас ни боли кура за вас. Проблемът е че на вас всички дето не кълват на бастуни ви пречат. И се намесват едни "науки" и всякакви други етикети. А бе демократичните ковидити-евроатлантици всъщност сте най-нетолерантната част от населението. За справка чети темата от начало :D
 
Отнася се за Словакия. И след като лекарката е преценила, че ваксината е опасна за нея, то като човек който помага на хората, счита че не е нормално за нея да се подлага на нещо, което ще й вреди в работата.

100% сигурно инфо и от Германия. Голяма част от лекарите (особено старите) са били с огромна усмивка, когато някой пациент им е "шушнал" че не иска да се вакса. Издавали са дори ментета сертификати.
Аз в момента (лично чук инфо) поне две докита (действащи добри специалисти ) върли противници.
 
Какъв психолог само! А и гадател! Вече ме познаваш и знаеш кога и как съм живял! Не се взимай на сериозно - това е просто форум. Колкото до това кой е мъж и кой не - има кой да ме оценява в живота. За мен ти и още 10 души тук сте просто едни форумни клавиатурни мишки. Даже се чудя защо ви отделям внимание.
Аз съм във форум за предприемачи, очевидно, че никой не ми "контролира" живота. Но г-н Психологът знае повече, той винаги е безгрешен. Сигурен съм, че ако се видим на живо и не знаеш, че това съм аз, ще проведем много по-смислен диалог.
Живял съм и в комунизма за твое сведение. Видял съм от всичко. Помня купоните и режима на тока - преживял съм ги. Затова спри ако обичаш с генералните изводи за моята личност, защото просто са мнооого грешни.
Тедка, отдавна сме видяли какъв хипохондрик и страхливец си. Не трябва психология, и 10 годишно лапе би те "прочело", то е видно във всеки твой пост. Особено в онзи с двамата дядовци и хладилната камера.

Ако се смяташ за силен човек, за смелчага, просто пиши като такъв, или поне опитай. Без значение какъв си на живо. Тук сме във форума и тук комуникацията е писмена. Няма никаква сила и смелост в това да търчиш да си биеш ваксинката, предреждайки по-възрастните с извинението "да не им стане нещо". Повече от слабашко е. Опитай нещо по-различно.
 
Няма никаква сила и смелост в това да търчиш да си биеш ваксинката, предреждайки по-възрастните с извинението "да не им стане нещо". Повече от слабашко е. Опитай нещо по-различно.
Той се шегуваше
 
Само че ако има починали вследствие на ваксини, то те са в милион пъти по-малко. Ама що ли се занимавам да обяснявам очеизвадни факти на кон с капаци...няма смисъл. Така или иначе аз не съжалявам и една йота, че съм си сложил ваксината.
Aве мушмул, поне 20 пъти съм ви давал официални линкове за смъртността от "ваксини". 22 хиляди са само в САЩ, само от Файзър, като прибавиш и останалия свят отиват над 100 000 умрели.
По твоята логика жив човек не е останал след Ковида.
Като някви зомбита сте, хилите се като изоглавени, на официални данни, черно на бяло. Мързи ме вече да ви давам линкове, тъй или иначе "ваксината" ви замъгли мозъчетата. Имам подозрения, че директно атакува мозъка.
 
Айде лековерните като тебе как да е, "на прост човек у* се набива", както викаше Тиквата.
Обаче някои професии ги принуждаваха да се "ваксат", в Канада ненадупчен добитък не оставяха да седи в кабината на камиона. Или рискуваш живота си в името на далаверите на мъжа на Урсула, или фалираш.
В родината на Фюрера съвсем ефективно бяха вкарали закон - който не се подложи като добиче на иглата - айде ефективна пандела и зверски глоби.
Урсула си правеше устата да вкарва закона за целия ЕС, че са им малко милиардите, дето нагушиха с мъжа си. Въже им е малко на такива.
При все роптаенето на учените, десетки хиляди доказателства за огромната смъртност и инвалидизации от препарата. Най-видните учени направо ги избиха. Кой скочил от хотелската си стая, кой му организираха инфаркт.
Станахме свидетели на невиждан от времето на холокоста, и атомните бомбардировки геноцид.
Хубавото от цялата работа е, че колосалната лъжа лъсна, и вече няма да им мине номера с нова епидемия. Хората нещат да чуват за модерните им генни терапии. Трябва да измислят нещо ново, примерно нашествие от извънземни, или Астрокозела от Пътеводителя на галактическия стопаджия.
Вече никой не вярва в науката им, подобно на еко простотиите им. Грета Тунберг стана световен палячо, повечето мемове в нета са с нейната муцуна.
 
Последно редактирано:
Вече никой не вярва в науката им, подобно на еко простотиите им.
Според мен вярващите още си вярват, поне повечето. Може да са претръпнали малко, но при следваща заплаха биха заголили рамо (или дупе) отново без да му мислят. Ако има хора с променено мислене, то те ще са такива които от преди това са били "готови", но им е трябвало малко побутване.

За съжаление човешката история е такава, че психопатите извършват деянията си, хората страдат много, и чак след това се задействат и премахват психопатите. Не сме способни да действаме превантивно и да изкореняваме психопатията в зародиш. Винаги е било така.
 
За съжаление човешката история е такава, че психопатите извършват деянията си, хората страдат много, и чак след това се задействат и премахват психопатите.

За 9-ти септември (вчера) говориш, нали? :love: :D
 

8adad7f5b64c0a7239b7ec6be0050c8c.png

9a7da04c31804aea238acab31d6b6977.png


Note: Bonnel = Destiny

Добре познатото комбо 🤭 :
  1. LGBT
  2. Левичар
  3. Ваксоман
  4. Вероятно и обича Украйна (не съм проверявал)
 
А тука разбираме и защо Destiny е в "OPEN RELATIONSHIP" с "жена си":

Момичето си е 100% hoe.
 

Горе