Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ти беше ли се набол, това би обяснило невменяемостта ти.
Бъди благосклонен. Остават му още една-две годинки

Dr. Charles Hoffe found 62% percent of patients who received COVID mRNA jab test positive for
blood clots...'The concern...is those people will probably all develop right-sided heart failure within
three years and die because they now have increased vascular resistance through their lungs.


Антени и чипове по артериите нямаше ли в аутопсиите? Или магнити?
Специално за тебе Ройтерс:


Тедката май беше с Астричка. А ти какво си си набил - набил си си го. ;)
 
Който се набол- набол, който не се е, значи не се е. Няма нужда от лични нападки, въпрос на личен избор е.

В момента, докато хората са заети да следят войни, се случват много интересни рокади и се сменят закончета. Следващия път няма да има много мърдане. Но до тогава, едни други процеси трябва да се приключат по които се работи усилено. Всички фондации и организации работят на различни фронтове за съществуването на общия план.
 
Следващия път няма да има много мърдане.
Само дето народът се усети, че не му мислят доброто. Трудно ще поведат стадото пак към скотобойната, размириса се много, и на никой не му се мре от тромбози, вкл. на тия, дето се полага да ни принуждават да се бодем. Чисто физически тия с ваксинационите далаверки са няма и 1 % и няма как да набият нас останалите, да си купуваме бустерите им, и да си ги колекционираме в генома.
 
Само дето народът се усети, че не му мислят доброто. Трудно ще поведат стадото пак към скотобойната, размириса се много, и на никой не му се мре от тромбози, вкл. на тия, дето се полага да ни принуждават да се бодем. Чисто физически тия с ваксинационите далаверки са няма и 1 % и няма как да набият нас останалите, да си купуваме бустерите им, и да си ги колекционираме в генома.
Напротив, ще се подчини народът, защото ще бъде притиснат отново. Друга част просто вярва в науката, но не и в интуицията.
 
Напротив, ще се подчини народът, защото ще бъде притиснат отново. Друга част просто вярва в науката, но не и в интуицията.
По-скоро ще им откина главата, отколкото да ме набодат с тия боклуци.
В коя наука вярват, в тая с 80 джендъра ли?
И дето яденето на скакалци щяло да спаси планетата. Пък тия дето ни ги приказват имат поне един реактивен самолет.
 
Крейзита, плоскоземци... как ли не ни наричахте, когато казвахме, че вирусът е лабораторна разработка. Днес това е факт, който не се оспорва.
По същия начин защитавахте тезата, че смъртността е висока, щото вирустта е мега-гига страшна, докато ние казвахме, че причина е безумния протокол на лечение.

Хората бяха оставени без реална медицинска помощ в първите дни от заразяването - за вас това беше ок. Както и да е, има една шепа глупави хора, които винаги ще папкат и ще слушкат. Новите комсомолци... Първи ще идете курбан.
 
Винаги точен както винаги

2434bdc061eda6246a715768b2e4f595.png
 
  • Like
Реакции: Test
Тия докато не ни избият няма да мирясат.
Урсула вместо да я разследват за 100 МИЛИАРДНА далавера, че и продължава да ни пробутва боклуците си.
Щели да я правят шеф на НАТО.
И тия персони дори на избори не са ходили.
Не знам "ваксините" от какво пазят, ама наболите се почват да се държат като дебили. Ти му показваш официални статистики, стотици хиляди умрели и 2 милиона регистрирани странични ефекти. 40% от тях хронични.
Оно ти се хили като невменяем.
Не ми се мисли със следващата версия с какво ще ги нафърфорят. Може и джендъри да станат.
Странно как още не са го изтрили в Тубата. Всякакви критики към менте ваксините водят до затриване на канала. На Пасков му унищожиха 7 броя, на Брейка един... 14 000 коментара.
Баси на 3:30 мин. изсичат амазонските гори, да посадят фотоволтаици. Тия дни се случи в Германия, изсякоха 8 милиона дървета, за да поставят вятърни генератори.
Клипчето е като пророчество.
Четеш и си викаш, бре умно момче сигурно се информира от достоверни източни и БАМ - почва да говори за руските мекерета пасков и брейка ...........
 

Горе