Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ми хайде, трудното мина, разпищолвайте се вече 😁
 
Боже, какъв е тоя невротизиран бот? Нямам предвид Питерсън... Тва е негледаемо заради тоя дърдорещ неврастеник. Сега разбирам защо ''еди кой си'' е влюбен в него. Същото истерично малко човече.
По други видеа като съм го гледал и аз не мога да го изтърпя дори за няколко секунди, но с Питърсън се е получил добър дебат според мен, пък и според коментарите. Е, за медицинската част няма и явно не може да има съгласие, но освен това има и други интересни моменти във видеото.

Той добро момче, ама среда лоша 😆
Има нещо такова. Личи си, че има акъл (поне в сравнение с Тедката е на светлинни години), но едно нещо не може да приеме. Същото, което не могат да приемат и моите иначе умни приятели, според които съм конспиратор и антиваксър. Според тях всичко казано по медиите беше вярно, само защото всички медии приказваха едно и също. Един вид, не може да има конспирация в такива глобални мащаби с толкова много замесени лица. Илюзията им идва от това, че те вярват, че едва ли не всички доктори смятаха Кромид за изключително опасен и ваксините за мана небесна... с изключение на един-двама откачалки (примерно Мангъров). Но реално, вероятно поне 50% от медицинските лица са били скептични, също както и при нормалните хора. А защо това не стана ясно на медийно-зависимите... ами защото както се оказа, масово медиите се влияят от едни и същи интереси. И не само медии, а и компании, и парламенти, и какво ли не. Но това разбира е конспирация и не може да съществува такъв голям откопод с толкова много пипала.
 
Същото, което не могат да приемат и моите иначе умни приятели, според които съм конспиратор и антиваксър.

434119431_294769120377244_1044142767814788075_n.jpg
 
Поне сме в предприемачески форум, нека дам пример с предприемачеството. Дори това някой да има предприемачески дух е рядкост. То и аз не съм някакъв хардкор бизнесмен и инвеститор, но поне съм се интересувал от това как работи финансовата система, психологията на човека що се отнася до парите и т.н. Докато хората които познавам си ходят на работа, взимат си заплатата и въобще не им е интересно това с финансите и предприемачеството.

При политиката, интересното е че Новините е особено популярно сред населението "политическо" предаване. Подобно на това както е особено популярно сред населението да ходят на работа за да изкарат някой лев. Но и Новините са толкова политика, колкото работната заплата е предприемачество. Както има нива за разбиране над простата заплата, така има и нива за разбиране над "политиката" в медиите, но и в двата случая на обикновения човек му е твърде сложно да мисли за тези неща и е най-лесно просто да ги отрече.
 
Тедка, тва можеш ли го, а??/ :D :D :D


434380144_122159849714065091_2307001105779325848_n.jpg
 
Счупена ти е снимката, не знам кое дали го мога ;)
Няма значение... :)

Ще ѝ накривят шапката на тая уруспия гадна. Такива като нея трябва да ги режат на парчета живи, а не техни хора (уж) да ги разследват.
 
Понеже наскоро тука некви ''капацитети" се упражняваха на тема ''откъде се информират антивакксърите'', нека на свой ред да покажем на база на каква информация те взимат изключително важни решения, касаещи тяхното здраве и живот:


1712059322349.png

п.с. преди дни слушах, пътувайки една от въпросните госпожи, цитирани в поста по-горе. По-нагло повръщане на очевидни лъжи не бях чувала с ушите си. Имаше и реплика в стил ''хора, които лъжат, че ковид ваксините са опасни''.
 
Ето какво ни очаква, ако на 27-ми май България подпише споразумението със СЗО:

Ето и премиерът на Словакия как се обръща към народа си по повод пандемията. Имаше и друго видео, в което казва че отхвърля споразумението със СЗО.
 
Последно редактирано:
На тедката не му пука.. ще бримчи всякакви вакси, спуснати от всякъде... 🤣

Идват времена на послушничество! Офчият синдром вече е факт и е доказан, а глупци като нас ще бъдат заглушени от блеенето на офцете 😛
 
а глупци като нас ще бъдат заглушени от блеенето на офцете


1712064850101.png

Този термин „теория на конспирацията“ е използван за блокиране на критичното мислене и анализ с цел контролиране на обществения дебат относно действията на управляващите. Терминът е придобил такава негативна конотация, че някои хора потискат собствените си подозрения и приемат официалната правителствена версия от страх да не бъдат етикетирани, изтрити от социалните мрежи и унизени публично в медиите.

 
Този термин „теория на конспирацията“ е използван за блокиране на критичното мислене и анализ с цел контролиране на обществения дебат относно действията на управляващите. Терминът е придобил такава негативна конотация, че някои хора потискат собствените си подозрения и приемат официалната правителствена версия от страх да не бъдат етикетирани, изтрити от социалните мрежи и унизени публично в медиите.

Точно това е, право в десетката.
Послушничество!
Страх!

Убеден съм, че хората не са толкова прости, дори и тук.... ахахаха Но има страх, ИЗОБЩО НЕ МЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ
А страха чисто и просто ПОРАЖДА лицемерие, отрицание, и както добре знаем, а и патентованото - ЛИЗАРОЛАПАЧЕСТВОТО :mad:

Тогава? На къде отива това шибано "общество" !!
 
Тогава? На къде отива това шибано "общество" !!

Към "Прекрасния нов свят". :)

Няма общество. Има бездушно и безмозъчно стадо от консуматори. Виж как се радват на безполезния за икономиката ни Шенген, докато цената за комфорта на въпросните овчици е непростимо висока. Като започнат да изнасилват майките им по селата, от които са се пръкнали, ще осъзнаят на какво всъщност отдават своя кравешки възторг.
 
Към "Прекрасния нов свят". :)

Няма общество. Има бездушно и безмозъчно стадо от консуматори. Виж как се радват на безполезния за икономиката ни Шенген, докато цената за комфорта на въпросните овчици е непростимо висока. Като започнат да изнасилват майките им по селата, от които са се пръкнали, ще осъзнаят на какво всъщност отдават своя кравешки възторг.
ахахахаха това ще ти го запечатам 🤣🤣🤣

Ама тук не трееше ли да са една идея по-умни, нли придприемачи, нещо... и тие ли изкуфеха 😍
 
На тедката не му пука.. ще бримчи всякакви вакси, спуснати от всякъде... 🤣

Идват времена на послушничество! Офчият синдром вече е факт и е доказан, а глупци като нас ще бъдат заглушени от блеенето на офцете 😛
Ами ще си правя каквото си преценя. Не вярвам точно ти да си се загрижил за моето здраве, нали?
 
Що се намръщи.. хиля се на начина ти на изразяване :)

Ами ще си правя каквото си преценя. Не вярвам точно ти да си се загрижил за моето здраве, нали?

Що па да не съм?? Загрижен съм за всяко БеГе, стига да не е агентура, независимо рашанска или хамериканска

Просто си истинския нарицателен пример за целта, N1 ваксър, аз ли съм виновен?

Помогнал съм на поне 100 човека (лична комуникация) и на хиляди (косвена). Дай го тоя проблем, да го разколачи - чичо ти доктор фрилансърски 😆
 
Ама тук не трееше ли да са една идея по-умни, нли придприемачи, нещо...

На тва се намръщих. Може и да са умни, ама в някои теми много умело го прикриват. ;)
 

Горе