Вече пълнолетен :)

От: Вече пълнолетен :)

Вече родителите ти не носят отговорност за данъците ти, сам си носиш отговорността.

Аз като бях на 18 ме изненадаха от НАП с глоба - не съм бил подал данъчна декларация. После като си платих глобата излезе, че данъците, които ми върнаха (това беше по времето когато имаше необлагаем минимум и глобите бяха малки) бяха малко повече от глобата. Беше голяма мъка докато си попълня данъчната декларация (бях объркал нещо и трябваше да я попълвам отново, в два екземпляра), трябваше да ходя при бившия си работодател да ми дават служебни бележки...
 
От: Вече пълнолетен :)

happy-то голяма честитка спретна. Не плаши момчето така, не е толкова сложно, колкото изглежда на пръв поглед. ;-)

@Vladislaw, честито! Здраве и успехи!
 
От: Вече пълнолетен :)

Жив и здрав и от мен, супер е да се виждат толкова млади предприемачи във форума
 
От: Вече пълнолетен :)

Честито, вече носиш всички видове наказателна отговорност :D
А сега сериозно, жив и здрав, а другото - сам!
 
От: Вече пълнолетен :)

Жив и здрав да си и много успехи!
И не забравяй, че лекото отношение към живота го прави тежък.
 
От тук започва кефа... 18 години.. густо.. ;)
Наслади се на живота първо и после започвай да мислиш за сериозните проблеми...

Смело всяка седмица на барове.. и тва е ;d
 
От: Вече пълнолетен :)

Е, да се похваля, че днес навърших 18 години :beer:

:beer:
Добре дошъл в отбора на "големите"!
Подреди си живота така, че да не ти се налага да подаваш данъчни декларации. :|
 
От: Re: Вече пълнолетен :)

Благодаря на всички за хубавите пожелания и коментари. Да ви се връща!

От тук започва кефа... 18 години.. густо.. ;)
Наслади се на живота първо и после започвай да мислиш за сериозните проблеми...

Смело всяка седмица на барове.. и тва е ;d

Мисля, че ще е най-добре всеки ден, а не всяка седмица :roll:
 
От: Вече пълнолетен :)

ЧНГ жив и здрав. Добре дошъл в истинският живот на приключенията :beer:
 
От: Вече пълнолетен :)

Vladislaw -ЧРД и скоро да се похвалиш, че се чувстваш истински предприемач, работейки и печелейки от проекта на мечтите си. Пожелавам ти много късмет и позитивни моменти.
 
От: Вече пълнолетен :)

@Happyslacker добре го наплаши :D
А
ЧНГ жив и здрав. Добре дошъл в истинският живот на приключенията :beer:
ЧНГ ли му викаш :D
Жив и здрав да си Владо и само успехи :))
 
От: Вече пълнолетен :)

Vladislaw => Помня като се регистрира как направи няколко гафа и грешни стъпки. Пожелавам ти занапред да не допускаш грешки и да успяваш само в проектите си, които са с положителен заряд. Честит рожден ден.
 
От: Вече пълнолетен :)

Честито и от мен, да си жив и здрав и да направиш много пари от интернет :) и помни, че вече си под ударите на закона.
Един бърз съвет от мене: Не се съобразявай много с НАП-ове и простотии(погледнах 1вия отговор от темата). Е*и ги в ма*ката колкото повече им се мяркаш, толкова повече ще ти искат. Народа ги нарича бирници и всички бирници са за бесилото. Аз не веднъж съм шамарил данъчни и какви ли не инспектори. Глупаво е да ти искат повече пари от колкото си изкарал и плащайки данъците си да не можеш да живееш нормално, защото са прекалено високи понякога и абсурдни. Така че напреде, държавата ни е зле отвсякъде и може би никога няма да се оправи. Но все пак е страната на неограничените възможности, това е България( Америка не е такава каквто я изкарват по филмите,а БГ е такава :)). Това е така, защото тук може да си много богат, може да си много беден, всичко зависи от наглостта ти и други качества, които се изграждат блъскайки се със суровата, нечестна реалност :).
 

Горе