Взстановяване на Българските села

waldes

Well-Known Member
Абе, ако взема кардинално решение, да стана монах, ще ме финансирате ли да възобновя дадено селце, защото доста финанси ще глътне това?

biaaro

Well-Known Member
Ще те финансирам за една курва и един блек буш, че много си се напрегнал последно време. :) Трябва ти малко да улабиш, че както си тръгнал ще изпаткаш съвсем...

waldes

Well-Known Member
Ще те финансирам за една курва и един блек буш, че много си се напрегнал последно време. :) Трябва ти малко да улабиш, че както си тръгнал ще изпаткаш съвсем...
блекбушове и курви не ми трябват, говоря сериозно.

waldes

Well-Known Member

nandibandi

Well-Known Member
Абе, ако взема кардинално решение, да стана монах, ще ме финансирате ли да възобновя дадено селце, защото доста финанси ще глътне това?
А защо е необходимо да ставаш монах, за да възстановяваш селото? Не се хаби да ми отговаряш с днешния шаблон - знам, и аз съм мърша. :)
Много мразя хора с кофти пиянство.

waldes

Well-Known Member
Добре де, пян съм на свиня, как винаги ме усещате, не разбирам:)

nandibandi

Well-Known Member
Добре де, пян съм на свиня, как винаги ме усещате, не разбирам:)
В състояние ли си да обясниш как се възстановяват села, па било и с много пари?

waldes

Well-Known Member
Монах

waldes

Well-Known Member
В състояние ли си да обясниш как се възстановяват села, па било и с много пари?
Да мога, с любов и лична показност.

waldes

Well-Known Member
С много труд и любов всичко се постига, не се шегувам.

waldes

Well-Known Member
Още не съм решил, като проект ми е в главата още. Давайте акъл.

nandibandi

Well-Known Member
С много труд и любов всичко се постига, не се шегувам.
Така може да говори само силно опиянен човек. С много труд и любов не се възстановяват села, а се отглеждат домати. Как ще вдигнеш на крака село с население 50 бабички и старци на кръст. Какво можеш да направиш, за да се заселят млади хора, щото без тях няма живот? Как ще се препитават? Какъв културен живот ще им предложиш? С какво ще привлечеш нови жители?

waldes

Well-Known Member
Така може да говори само силно опиянен човек. С много труд и любов не се възстановяват села, а се отглеждат домати. Как ще вдигнеш на крака село с население 50 бабички и старци на кръст. Какво можеш да направиш, за да се заселят млади хора, щото без тях няма живот? Как ще се препитават? Какъв културен живот ще им предложиш? С какво ще привлечеш нови жители?
Земя има по цялата България благодатна, какви ни пречи да прекопаем половин декар, да си отгледаме картофи, доматки.. Мързели с айфоните в ръка, реват, че няма какво да ядат...

biaaro

Well-Known Member
Как така за моя задник!? Аз на теб ти предлагам курви и алкохол, на себе си съм угодил вече...

Биарката се оказа поредната мърша, гледаща си за своя задник да угоди.

KA7

Member
бе, ако взема кардинално решение, да стана монах, ще ме финансирате ли да възобновя дадено селце, защото доста финанси ще глътне това?
Виж са ,моя съсед е ветеринарен лекар . За 20 бона взе 200 декара в с.Кошарево /40км от София/ за 4-5 години направи яката ферма и сега бабите и дядовците в селото бачкат за него. Така че имаш ли желание не ти трябват много пари.Отвори обявите за Трънско и гледаи , има цели села дет се продават за няколко хиляди с къщи земи и кметството направо ,ама желаещи няма.

waldes

Well-Known Member
Как така за моя задник!? Аз на теб ти предлагам курви и алкохол, на себе си съм угодил вече...
Курви и алкохол не ми трябват. Това че си си угодил на заднига, само те прави смешен:)

Горе