Взстановяване на Българските села

waldes

Well-Known Member
Абе, ако взема кардинално решение, да стана монах, ще ме финансирате ли да възобновя дадено селце, защото доста финанси ще глътне това?
 
Ще те финансирам за една курва и един блек буш, че много си се напрегнал последно време. :) Трябва ти малко да улабиш, че както си тръгнал ще изпаткаш съвсем...
 
Ще те финансирам за една курва и един блек буш, че много си се напрегнал последно време. :) Трябва ти малко да улабиш, че както си тръгнал ще изпаткаш съвсем...
блекбушове и курви не ми трябват, говоря сериозно.
 
Абе, ако взема кардинално решение, да стана монах, ще ме финансирате ли да възобновя дадено селце, защото доста финанси ще глътне това?

А защо е необходимо да ставаш монах, за да възстановяваш селото? Не се хаби да ми отговаряш с днешния шаблон - знам, и аз съм мърша. :)
Много мразя хора с кофти пиянство.
 
Добре де, пян съм на свиня, как винаги ме усещате, не разбирам:)
 
Добре де, и за теб поздрав пускам - мърша.


Това като монах ли го казваш или като най-обикновен пияница? :D:D:D
 
Добре де, пян съм на свиня, как винаги ме усещате, не разбирам:)

В състояние ли си да обясниш как се възстановяват села, па било и с много пари?
 
Монах
 
В състояние ли си да обясниш как се възстановяват села, па било и с много пари?
Да мога, с любов и лична показност.
 
С много труд и любов всичко се постига, не се шегувам.
 
Още не съм решил, като проект ми е в главата още. Давайте акъл.
 
С много труд и любов всичко се постига, не се шегувам.

Така може да говори само силно опиянен човек. С много труд и любов не се възстановяват села, а се отглеждат домати. Как ще вдигнеш на крака село с население 50 бабички и старци на кръст. Какво можеш да направиш, за да се заселят млади хора, щото без тях няма живот? Как ще се препитават? Какъв културен живот ще им предложиш? С какво ще привлечеш нови жители?
 
Така може да говори само силно опиянен човек. С много труд и любов не се възстановяват села, а се отглеждат домати. Как ще вдигнеш на крака село с население 50 бабички и старци на кръст. Какво можеш да направиш, за да се заселят млади хора, щото без тях няма живот? Как ще се препитават? Какъв културен живот ще им предложиш? С какво ще привлечеш нови жители?
Земя има по цялата България благодатна, какви ни пречи да прекопаем половин декар, да си отгледаме картофи, доматки.. Мързели с айфоните в ръка, реват, че няма какво да ядат...
 
Как така за моя задник!? Аз на теб ти предлагам курви и алкохол, на себе си съм угодил вече...

Биарката се оказа поредната мърша, гледаща си за своя задник да угоди.
 
бе, ако взема кардинално решение, да стана монах, ще ме финансирате ли да възобновя дадено селце, защото доста финанси ще глътне това?
Виж са ,моя съсед е ветеринарен лекар . За 20 бона взе 200 декара в с.Кошарево /40км от София/ за 4-5 години направи яката ферма и сега бабите и дядовците в селото бачкат за него. Така че имаш ли желание не ти трябват много пари.Отвори обявите за Трънско и гледаи , има цели села дет се продават за няколко хиляди с къщи земи и кметството направо ,ама желаещи няма.
 
Как така за моя задник!? Аз на теб ти предлагам курви и алкохол, на себе си съм угодил вече...
Курви и алкохол не ми трябват. Това че си си угодил на заднига, само те прави смешен:)
 

Горе