Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Баш си е БГ баце града нема да го споменавам. Да вметна само да е ясно, че не съм расист ако някой ме е разбрал погрешно.
Сега ще вкарам малко смех. Който е гледал внимателно клипчето да познае за кой агитира 50 cent:lol::



Уточнение-не искам да обидя феновете на 50 cent(и аз съм му голям фен). Не съм я правил аз преди време я бях намерил и сега сетих за нея:)
 
Последно редактирано:
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

добре де немога да разбера следното:
ако аз пребия некои циганин то тогава аз съм расист и т.н.
но ако мен ме бият цигани и ме ограбят
то тогава те са били гладни, жадни и незнам си още какво. Ама то милите не са виновни просто са искали да ми вземат парите да си купят ракия

Тъпичко, но действителноста е такава, така че моля ви престанете с това аз не съм расист.
Кои от вас излиза например с цигани или има дава пари на просяците или например го наема на работа и т.н.
Май всички избягвате подобни взаимоотношения, но иначе аз не съм расист.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Не е нуждо да се взима толкова лично. Не казвам, че не се случва, но е хубаво да не толерираме и ние тази умраза. Никои не е расист, но опредлено повечето от нас са имали кофти случки с роми или турци, както и други раси. И искам да кажа, че боклуци има във всяко племе...това е индивидуално.

Иначе това ми е мнението за предстоящите избори и какво ни чака след това:
awtadv.gif

Но това по никакъв начин не узначава, че не трябва да се гласува. Няма само gangster да се гъбарка графично. :)
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Така е - боклуци има навсякъде и всякакви. То си е до човек, а не до националност или етнос. Само дето... Не може циганина да влезе у нас, в апартамента и аз като му ударя 2 пръчки ТОЙ да се оплаче и да тръгне да ме съди... И мен да ме накажат, защото си браня своето! Ето това не е правилно!!! И точно заради ДПС се допускат такива волности! Ако успеем да избутаме ДПС ще видите как циганите ще си се приберат в дупките и няма да смеят да гъкнат. Преди, когато имаше президентски избори и се стигна до втори тур - Гоце срещу Волен, баща ми се връщал от работа и спрели на едно капанче да пият по една бира - " и гледам вика една маса цигани и ядат и пият и ги питам 'бе к'во става тука? Що толко бързо лапате?' и един ми вика 'ядем бате, щото ако Волен стане президент...' " :D Те тогава се радваха най-много, че Гоце е президент хаха :)
Айде година-две хан Крумовите закони и да видим кой ще краде после :Р
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Конституцията каза:
(2) Забраняват се организации, чиято дейност е насочена срещу суверенитета, териториалната цялост на страната и единството на нацията, към разпалване на расова, национална, етническа или религиозна вражда, към нарушаване на правата и свободите на гражданите, както и организации, които създават тайни или военизирани структури, или се стремят да постигнат целите си чрез насилие.

Конституцията

Наказателен кодкес каза:
Глава трета
ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПРОТИВ
ПРАВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Раздел I
Престъпления против
националното и расовото равенство

Чл. 162. (1) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Който чрез слово, печат или други средства за масова информация, чрез електронни информационни системи или по друг начин проповядва или подбужда към расова, национална или етническа вражда или омраза, или към расова дискриминация, се наказва с лишаване от свобода до четири години и с глоба от пет хиляди до десет хиляди лева, както и с обществено порицание.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Който употреби насилие срещу другиго или повреди имота му поради неговата народност, раса, религия или поради неговите политически убеждения, се наказва с лишаване от свобода до четири години и с глоба от пет хиляди до десет хиляди лева, както и с обществено порицание.

(3) (Изм. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Който образува или ръководи организация или група, която си поставя за цел извършването на деяния по ал. 1 и 2 или системно допуска извършването на такива деяния, се наказва с лишаване от свобода от една до шест години и с глоба от десет хиляди до тридесет хиляди лева, както и с обществено порицание.

(4) Който членува в такава организация или група, се наказва с лишаване от свобода до три години и с обществено порицание.

(5) (Нова - ДВ, бр. 28 от 1982 г., изм., бр. 92 от 2002 г., в сила от 1.01.2005 г., по отношение на наказанието пробация - изм., бр. 26 от 2004 г., в сила от 1.01.2004 г., отм., бр. 103 от 2004 г.).

Чл. 163. (1) (Доп. - ДВ, бр. 27 от 2009 г.) Лицата, които участвуват в тълпа, събрана за нападение на групи от населението, отделни граждани или техни имоти във връзка с националната, етническата или расовата им принадлежност, се наказват:

1. подбудителите и предводителите - с лишаване от свобода до пет години;

2. всички други - с лишаване от свобода до една година или с пробация.

(2) Ако тълпата или някои от участниците са въоръжени, наказанието е:

1. за подбудителите и предводителите - лишаване от свобода от една до шест години;

2. за всички други - лишаване от свобода до три години.

(3) Ако е извършено нападение и от него е последвала тежка телесна повреда или смърт, подбудителите и предводителите се наказват с лишаване от свобода от три до петнадесет години, а всички останали - с лишаване от свобода до пет години, когато не подлежат на по-тежко наказание.

Наказателен кодекс
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Стига сте бистрили политика по нощите, че ще проспите изборите утре :) .
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Това е съвсем нормално те да нарастват с такова темпо тъй като, едно българско семейство има от 1-2 деца а едно турско 5-10 сапунчета.
Направо са си да ги направим на прах за пране ако питате мене...
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

супер .....30 процента активност на тези избори ...
заровили сме си главите в пясъка и това е ..........тъпа работа ...
да имаме право да гласуваме и да не го ползваме .......
и вместо това шашави идеи от сорта :

Направо са си да ги направим на прах за пране ако питате мене...
 
Последно редактирано:
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

И 30% все е нещо миналия път е била по-малка активността:)

Като гледах репортажите от разни ромски квартали и селата умрях от смях:

-Знаете ли за какво гласуваме днес?
-За президент! :lol:

Или:
-Знаете ли за какво гласуваме днес?
- На 4-ри, на 4-ри!
-Е да де ама за какво гласувате на 4-ри?
-Ауа де да знайм уа!:lol:

Голям смях. Ами вий галувахте ли вчера за президент уа?:lol:

PS:
Направо са си да ги направим на прах за пране ако питате мене...

Има много хора от турците които са свестни и не трябва де се слагат всички под един знаменател.
 
Последно редактирано:
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Не говоря за турци, става въпрос за цигани.
Или циганите които немогат да си напишат името и казват че са турци и говорили турски а не цигански... а те всъщност са си боклуци и не са никакви турци!
И аз познавам няколко турчета, но те поне се къпят и са бели. Не трябва да се бъркат турците с ромите..
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Ако се съди по кожата, то така доникъде няма да се стигне, дори ще настъпи обърквация.
Стандартният турчин всъщност е светлокос и с бяла кожа (Хитлер би го нарекъл ариец, ако не знаеше, че е турчин). По-мургавите идват от тюркските (да не се бъркат с турски) народности (като езикова група), влезли едно време в Османската империя. По същия начин при българите си има славянска нишка (светла) и татарска (мургава).
Циганите са си цигани, вероятно под циганин, който се нарича турчин, се има предвид циганин-мюсулманин, така, както има и цигани-христиани. Най-интересното е, че според великите посветени индийците (най-нисшата каста от които мигрира към Европа и се знае като цигани, gitanes и т.н.) също са арийци. И дори за Шамбала, която толкова са търсили германците, се твърди, че в генофонда, пазен в пещерите на Тибет и Непал, има най-много лемури и атланти, а не от шестата раса.
 
Последно редактирано:
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Ако се съди по кожата, то така доникъде няма да се стигне, дори ще настъпи обърквация.
Стандартният турчин всъщност е светлокос и с бяла кожа (Хитлер би го нарекъл ариец, ако не знаеше, че е турчин). По-мургавите идват от тюркските (да не се бъркат с турски) народности (като езикова група), влезли едно време в Османската империя. По същия начин при българите си има славянска нишка (светла) и татарска (мургава).
Циганите са си цигани, вероятно под циганин, който се нарича турчин, се има предвид циганин-мюсулманин, така, както има и цигани-христиани. Най-интересното е, че според великите посветени индийците (най-нисшата каста от които мигрира към Европа и се знае като цигани, gitanes и т.н.) също са арийци. И дори за Шамбала, която толкова са търсили германците, се твърди, че в генофонда, пазен в пещерите на Тибет и Непал, има най-много лемури и атланти, а не от шестата раса.
Арийска раса е общо понятие, което не мисля, че трябва да се коментира от хора, които си нямат и идея за какво иде реч, още повече във форум за уеб мастъри. Това с белите турци... изби рибата... То как човек да погледне сериозно на този виц... Значи истинските турци /не тея резаните дето живеят в Анадола и не можеш да ги различиш от цигани/ ами некакви други от твоите сънища са арийци. А ние българите сме мургави? Ок :p
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Това сочат фактите, а това какво сульо и пульо си мислят по въпроса си е техен проблем. Тъй като незнаещи хора повдигат всякакви подобни теми точно във форум за уебмастъри, то е редно да им се обясни, за да не пишат глупости. А дори и да оставим настрана научните разработки, то, ако си решил да спориш с Елена Блавацка и Петър Дънов, пак нямаш никакви шансове. Вероятно не си виждал и Босфора, а под понятието турчин възприемаш строителните работници, които идват в София от родопските села. Голям процент от българите са ниски мургави и кривокраки и това е факт, определен от историята, а не от приказките на този или онзи. При турците също има големи мешавици, просто няма начин тази граница между Европа и Азия, на пътя на която е и България, да не предизвиква големи катаклизми.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Арийска раса е общо понятие
Общо понятие е в главите на хора, обръснали си тиквите и видяли обложката на Майн Кампф, но дори не погледнали какво пише вътре (не че Хитлер е бил особено наясно и той, горкият, какво е ариец). Какво включва това "общо понятие" при подобни разбирачеви, ако не е секрет?
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Докато се опитваш да мислиш, ето ти малко материал за "общото понятие" за размисъл:
Арийска раса е термин, обозначаващ представителите на индо-европейските народи. Арийци е самоназванието на древните индо-ирански народи и се приема за синоним на индо-европейци. Думата произхожда от термина "айрия" на Санскрит, със значение "благороден". В някои западни държави арийската раса се свързва с идеологията на Германската националсоциалистическа работническа партия. В този контекст става дума за опита за налагане на господство на тази хипотетична "чиста раса", състояща се от бели европейци, който довежда до антисемитизма.
Извън Европа и Северна Америка думата не винаги поражда тези асоциации и може да се срещне в оригиналното си значение на древен индоевропейски народ. Името на държавата Иран произлиза от него. Терминът "арийски" се използва по-често от лингвистите за назоваване на определена езикова група.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

В прабългарски гробници из Дунавска България се намират 180+ сантиметрови скелети на българи. Самият скелет на Цар Калоян е 192 сантиметра, което значи, че приживе е бил над 2 метра. Препоръчвам ти поредицата на Стефан Цанев "Български Хроники", която е написана в стил на поема, но представлява сериозен исторически и изключително увлекателен за четене труд.

Какво общо има Петър Дънов с историята и турците, че го споменаваш? Всъщност няма значение, не ми се спори. Само последно:

Голям процент от българите са ниски мургави и кривокраки и това е факт, определен от историята

От следния "абсолютен" факт и написаното по-горе от теб, стигаме до две заключения:

а) - Ти си кривокрак, нисък и мургав.

б) - Ти си бял турчин.


Ако си "а", то моля ти се не ни слагай всички под общ знаменател с тебе.

Ако си "б", южната граница към Азия е близо. Там при братята, бели, арийски, стройни и светлокоси турци :lol:
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Благодаря, и ти си хубав, щом почна с комплиментите, но трябва да наблегнеш малко и на четенето.

Имаш ли да кажеш нещо по същество или и ти си поредният "наследник на Калояна"?
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Няма какво да кажа на теб :) Ти си просто един провокатор :) Че и комплекси не ти липсват. Още повече определено не си българин съдейки по написаното от теб /ние сме нация от кривокраки, грозни и мургави мелези/, а да не говорим, че говориш общи приказки, които основно се самоизключват - пример "бял турчин". Все едно "негър - скиор"... :D Няма конкретна мисъл в изказа ти, няма и конкретна теория към която се придържаш, хващаш се за някакви дребни нещица.

Ако искаш спор, иди в bg-nacionalisti.org и пусни една тема с твоите твърдения и исторически извори за моя и твоя народ, да видим какво ще ти кажат. Ама тука не му е мястото.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

BTW, нито съм българин, нито съм турчин, което ми позволява да погледна на фактите с по-голяма безпристрастност. Ако това може да ти послужи за утешение тип "някакъв чужденец ме плюе", то дерзай. Алеко Константинов го е описал този синдром с "болгар, болгар!".

Това, че Калоян е бил над 2 метра не означава, че Пешо от Калояново е станал 2.20, колкото и да е хапвал чорбица от алуминиева лъжица. Повечето царски особи от по-стари времена са били едри хора - виж английските династии, викингите, норманите и т.н. Прабългарите са били ездачи, и то едни от най-добрите в онези времена, идват от Памир, т.е. са пребродили азиатските степи на кон (оттам е кривокракостта като ген при определени групи). През колко мургави племена са минали, не мож ги преброи. После са се омешали със славяните по начин, добре описан от Радой Ралин. Така че колко е бил висок Калояна няма директно физическо влияние върху сегашните 6 милиона българи.

А за това как изглеждат турците... ми просто ги погледни, егати, какво има да спорим за нещо очевадно. Не тези, които говорят на турски по българските села или се правят на кюрди в Германия, а тези, които са в Истанбул.
 

Горе