Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

chokoev

Active Member
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Гласувах. Темата е изключително широка и на който му е интересно, нека погледне документалния филм "Новото робство" във вбокс.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Трябва всеки един сънародник който ползва интернет да види това клипче!!!

ПОМОГНЕТЕ ЗА РАЗПРОСТРАНЕНИЕТО МУ !
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Да, и аз призовавам всеки да гласува. Аз по принцип не съм расист, даже напротив, но те така или иначе ще получават помощи при всяко правителство. А това да отидеш и да гласуваш не е само за да дадеш мнение по въпроса, но и в най-малкия случай - да неутрализираш един купен глас. А най-често са техните, няма какво да си говорим.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

важното е да има повече от "бах ги в шибание цигани и турци"
нали така
другото няма значение..
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

важното е да има повече от "бах ги в шибание цигани и турци"
нали така
другото няма значение..

ти да не си за интегрирането на циганите или както там го наричат некои

ето един случай не помня по коя телевизия беше
репортерката пита един циганин
вие работите ли?
той: не няма работа.
Р: а вие търсилили сте някога
той: не ама така съм чул
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Работа , че няма няма....а и да има парите ги няма ...
Мен друго ми е интересно кой ще е следващия лидер на ДПС и дали ще е толкова добър в манипулациите като Доган и в прилагането на принципа"Разделяй и владей"

Нека утре всички да пуснем по една бюлетинка :)
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Радев, искаш ли да ти подаря един безплатен домейн - webdesign-bulgaria.com.tr ? Много ше ти върви, щото не си расист! Превеждаш си сайта на 'belidm dim dim' и ще имаш и от други страни оборот! Айляк, майна!
ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ ДА БЪДАТ БЪЛГАРИ И ДА ГЛАСУВАТ!! АКО ЩЕ И РАСИСТИ, АКО ЩЕ И ФАШИСТИ ДА НИ НАРИЧАТ - ВСЕ ДА ВИ Е ТАЯ!!!! ЗАЕДНО ДА ИЗМЕСТИМ ДПС И МАЛКО ПО МАЛКО ДА Я УБИЕМ ТАЯ ГАДНА БЪЛХА, ДЕТО 20 ГОДИНИ ВЕЧЕ НИ СКАЧА В ГАЩИТЕ!!!! И както е казал Левски ".... за такива хора наказанието е СМЪРТ, СМЪРТ и ПАК СМЪРТ!" ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!!
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

http://www.dnes.bg/article.php?id=71747 - достатъчно е да хвърлите око само на заглавието и ще разберете защо трябва да се мобилизирате да гласувате утре! Аз ще мога да гласувам само за нашия парламент (тогава ще имам пълнолетие, но сега все още съм на 17) и ще го направя за да не може турската партия да ни управлява! БЪЛГАРИНО, ГЛАСУВАЙ! Сега прочетох един от коментарите, много интересен ми се стори, копирам го:

ГЛАСУВАЙТЕ НА ИЗБОРИТЕ -
ЗА ДА НЕ НОСИМ ФЕСОВЕ С ПЕТОЛЪЧКИ СЛЕД ТОВА!
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Мен работодателите се пробваха да ме прецакат като ме лепнат така на смяна, че да не мога да отида да гласувам, но с малко мрънкане ще мога да гласувам. Ура и долу статуквото! Ще гласувам за някого по съвест и убеждения и така ще прецакам останалите и особено тези дето ме дразнят.

П.П.:
Проста математическа сметка:
Ако гласуваш за някого различен от този дето те дразни, то %-тът на дразнителя пада и така си му го връщаш тъпкано. Напред българи и прецакайте всички, които ви дразнят като гласувате за опонентите им.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Даеба! Аз на 5 юли ще съм на морето O_O Мога ли да гласувам от там?!!!
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Трябва да си извадиш удостоверение за промяна на адресна регистрация, ама трябва да знаеш коя е секцията там. Иначе мики маус(николай василев) нещо щеше да прави система за електронно гласуване ама нещо май няма да стане работата.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Ясно, аз утре като отида да гласувам за евродупедавци ще попитам как стоят работите... Дано там ми отговорят. Щото съм малко откачен и съм готов на 4 юли да хвана нощния влак и на 5 пребит да си дойда тука само и само за да гласувам...
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Не знам как става гласуването в друг град. На предните избори, май бяха за кмет, не отговарях на условията последните 6 месеца да съм бил в България повече от 3 месеца щото бях доста време в щатите и трябваше да отида в общината за да ме допишат в избирателните списъци. Дописаха ме с химикал, накрая на списъците, и си гласувах спокойно.
 
Последно редактирано:
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

И аз не съм расист но и за подкрепям мнението- "бах ги в шибание цигани и турци". От опит мога да кажа, че когато стана маса народ и преобладават започва да правят проблеми без причина. Даже в vbox-а имаше клип как тормозят едно болно българче с съдечни проблеми.

В нашето даскало имаше паралелка борци само турци и всичките слабоумни(феномен) и знаете ли какво правеха ходеха по класовете където са предимно българи и правеха проблеми на хората и ако някой им кажеше нещо скачаха по 10 човека в/у него и го пребиваха. Само в нашия клас не смееха да дойдат защото братовчед ми беше леко от мафията и ако закачат някой от мойте хора и щяха да го ядат голям.

След време обаче станаха 3 класа борци и набраха смелост издебнаха мен като ме нямаше и пребиха един от мойте приятели не знам точно как са го били но бяха счупили двоен прозорец с него, след което хвърлили един бой и на приятелката ми щото се застъпила за него.

На следващия ден след като говорих с братовчед ми имаше няколко черни джипа пред даскалото изчакахме турчолята да излязат да не правим панаири в даскалото и .....тоя ден сигорно още го помня и се напикават вечер.

Мен щяха да ме изключат, но много хора се застъпиха за мен и понеже беше последната година ме оставиха.

Подобни неща ще се случват че и по-лоши ако станат мнозинство то от клипчето си личи само начинът им на мислене(no comment).

PS: Добре че беше клипчето щото аз не знаех че преди тука е било Византия и благодарения на турците станало Българя :lol:
 
Последно редактирано:
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Има идиоти от турците, има и от българите, има от всички раси и народности. Заради няколко идиота не може да се поставят под общ знаменател всички. Всяко стадо си има мърша.
 
От: Всеки който се чувства БЪЛГАРИН да гласува

Клипчето е много вярно!Днес на колко човека обяснявах,че трябва да се гласува,ама колко ме чуха.Ако изборната активност е само 25% се очаква ДПС да е първа политическа сила.Затова утре всички българи на избори!
 
gangster, бате това не ми звучи като да се намира в България.. Много кофти история. Сори че си минал през такъв ад. В нашето даскало имахме проблеми с мангалите, ние и 3-те админа учихме на едно място. И въпреки това никога няма да бъда расит. И беше много добре казано, че буклуците са индивидулно събитие в определено общество.

Така е като органите на реда спят....но това ако не се промени, всеки ще си намира начини да се самозащитава. Но нека това не се превръща в тема за кофти расови вражди, а просто да подтикнем всеки да гласува, даже ако иска да неутрализира един платен (турски или ромски ) глас. Може и български - все пак има и много българи готови да се продадат за 10-20 лева, така и така няма да ходят да гласуват, защо да не вземат и някой кинт. Ако наистина ви пука, ще се вдигнете да гласувате, все пак утре пак ще сме тук, а това е доста силна мотивация. Аз лично ще отида, даже и ще стана рано. ;)



 

Горе